Jdi na obsah Jdi na menu
 


KUŘIM (dorost) - DOLNÍ LOUČKY 2:2 (0:0), 3. 3. 2013

3. 3. 2013

Naše branky: Martin Koloc 0:1, Jaroslav Němec 0:2

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Michal Kroupa - Václav Seyfert, Jan Mašek, Martin Mašek (Kryštof Večeřa), Miloš Zedník - Lukáš Veselý (Martin Koloc), Jaroslav Němec, Jan Kožina

První naše přátelské utkání jsme sehráli s Kuřimským dorostem hrající KP. Utkání se hrálo v areálu VUT Brno na Palačákuneděli, 3. 3. 2013 od 9,00 hod. Večer před tím mělo našich pár hráčů menší akcičku a tak nebyli ve 100% formě. Hned od úvodu převzali otěže hry kuřimští hráči a kdyby nebylo výborné obrany a gólmana, tak bychom obdrželi minimálně 2 branky z jejich vypracovaných příležitostí. My jsme naopak propadli v útoku i záloze, kde jsme zbytečně tahali míče a kazili přihrávky. Za zmínku stojí jen asi 3 střely na bránu soupeře.

Do druhé půle jsme chtěli hru uklidnit a zpřesnit. Přišli dvě zvučná jména Martin Koloc a Kryštof Večeřa a na hřišti to bylo znát. Více přihrávek, vetší bojovnost a hlavně přišly i šance. První branku vstřelil Martin Koloc, ve vápně se obtočil kolem obránce a přesnou střelou k pravé tyči otevřel skóre - 0:1. Zanedlouho jsme rozjeli brejk, na jehož začátku byl Kryštof Večeřa,  jenž přihrál Jaroslavu Němcovi, který šel zprava sám na branku, chtěl ještě přihrávat lépe postavenému Martinu Kolocovi. Jeho přihrávku zablokoval vracející se obránce, od něj se míč odrazil zpět k Němcovi a ten poklidil míč do prázdné branky - 0:2. Potom 2x nepřesně střílel Jan Mašek a to bylo z naší strany vše. Poté převzali slovo lépe hrající soupeři. Jejich pravý záložník centroval křižně přes hřiště na nabíhajícího útočníka, toho měl pokrytého Václav Burian, ale při snaze „z voleje“ odkopnou míč promáchl a forward neměl problém umístit míč za záda Aleše Weinfurtera. Vyrovnávací branka přišla v 92. minutě po rohu a následné penaltě. Centrovaný balón propadl až k hráči Kuřimi, ke kterému se stáhl Jan Kožina, soupeř se z neznámých důvodů poroučel k zemi a rozhodčí odpískal pokutový kop. Ten byl nekompromisně proměněn a tak utkání skončilo spravedlivou remízou - 2:2.

Do příštího přátelského utkání a následně mistrovského musíme hru zlepšit ve všech směrech. Nutno říct, že sestava byla dost polepená. Chybělo nám dost výrazných postav podzimní části, tvůrce hry Jiří Mašek, střelci Jan Jaroš a Jaroslav Melichar. Děkujeme za pomoc klukům z vyšších tříd - Matesovi a Kryštofovi.

HonzaM

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Sája, 6. 3. 2013 22:37)

100% :-D