Jdi na obsah Jdi na menu
 


LAŽÁNKY - DOLNÍ LOUČKY 1:1 (0:1), 16. 8. 2015

16. 8. 2015

Naše branka: Martin Midrla 0:1

Sestava: Václav Burian - Martin Špicl, Martin Plachký, Michal Kroupa, Jakub Halas (Jan Veselý) - Miloš Zedník, Ondřej Halas, Jiří Mašek, Václav Seyfert - Martin Midrla (Stanislav Jaroš)

ŽK: Martin Plachký, Ondřej Halas, Michal Kroupa, Jakub Kándl

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

Náš tým odjel na nedaleké hřiště do Lažánek, kde vstoupil do nového ročníku fotbalových soutěží. Na příšerném a vyprahlém "drnovišti" jsme se snažili o kombinace, ale nebylo to jednoduché. Po vydařené akci po pravé straně v polovině prvního dějství obdržel na středu vápna míč Martin Midrla a pohotovou  ranou o břevno dostal náš tým do vedení. Poté jsme polevili, ale domácí zahrozili až v poslední minutě střelou nad.

Ve druhé půli jsme opět zabrali a byli lepším týmem. Bohužel ihned po pár minutách rozhodčí neodmával offside domácího hráče, jeho ránu Vašek Burian v naší brance vyrazil a poté nešetrně ale tělem postrčil Ondra Halas útočníka a rozhodčí odpískal hodně, ale hodně přísný pokutový kop, který domácí hráč s přehledem proměnil. Během několika málo okamžiků pak pálil Jirka Mašek 2x do tyče, poprvé parádní ranou ze 30-ti metrů a následně z trestného kopu. V poslední minutě ještě centroval zleva parádní míč do vápna domácích Honza Veselý, Standa Jaroš bohužel minul a rána Martina Špicla skončila z velkého úhlu jen na tyči. Utkání tak skončilo pouze remízou.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář