Jdi na obsah Jdi na menu
 


LUKOVANY - DOLNÍ LOUČKY 1:1 (0:0), 14. 10. 2007

14. 10. 2007

V neděli, 14. 10. 2007 v 15,30 hod., sehráli naši muži další mistrovské utkání na hřišti v Lukovanech. Terén zde sice nebyl ideální, ale přesto jsme zde chtěli uspět a potvrdit tak výsledky z posledních dvou utkání.

Obrazek

Do utkání jsme vstoupili sympaticky a domácí na dlouhé minuty zatlačili do jejich obranného pásma. Jejich ojedinělé výpady naše obrana s přehledem dokázala zajistit ještě před naším velkým vápnem. Na první šanci jsme si museli počkat až do 15. minuty, kdy si na krásně nadýchaný rohový kop Stanislava Halase Obrazeknaskočil Jaroslav Němec, ale jeho hlavička skončila jen těsně nad brankou domácích. O několik minut později sehráli krásnou kombinaci Stanislav Halas, který vysunul rychlíka Jaroslava Brabce a ten hledal před prázdnou brankou centrem spoluhráče. Bohužel Marek Lipovský ve vyložené šanci na míč nedosáhl. Po jednom z dalších rohových kopů se dostal k nebezpečné hlavičce také kapitán Martin Špicl, ale jeho pokus skončil také v náruči brankáře Lukovan. Poté se opět hra přesunula více do středu pole a naše pokusy o šance domácí vždy dokázali přerušit. Ve 30. minutě se po hezké kombinaci na levé straně hřiště dostal ke střele Lukáš Panovský, ale jeho dělovou ránu levačkou vytěsnil Obrazekdomácí brankář na roh. Zbývajících 15 minut jsme odehráli pod stejnou taktovkou. Domácí jsme tlačili, přehrávali a donutili je nás faulovat. Jejich tvrdá hra byla oceněna 3 žlutými kartami. Poté ještě nepřesně stříleli opět Lukáš Panovský a Michal Kroupa. Bohužel se nám do konce poločasu nepodařilo vsítit branku, takže šli oba týmy do kabin s bezbrankovou remízou.

V kabině bylo rušno, takže jsme šli do druhé půle s tím, že utkání už konečně musíme zlomit v náš prospěch a vybojovat zde další 3 body. Jak jsme si řekli, tak jsme i udělali a začali do domácích řád vysílat další a další útoky. V 55. minutě zahrával z levé strany roh Stanislav Halas a na jeho krásný centr si naskočil ObrazekMartin Špicl, jeho tvrdou hlavičku však domácí brankář bravurně vyrazil a míč napodruhé hlavičkoval Martin Špicl ke druhé tyči, kde bohužel nebyl důrazný Martin Válek a tak domácí obránci odkopli míč do bezpečí. O 2 minuty později měli domácí Lukovany svoji jedinou šanci v utkání, kdy utekl domácí útočník, ale jeho střelu s přehledem kryl Kamil Válek. V 65. minutě obešel Lukáš Panovský dva obránce a nebojácně se vypravil do pokutového území domácích, kde byl nevybíravě faulován - penalta. K té se postavil sám Lukáš Panovský a střelou k levé tyčce poslal náš tým do vedení - 0:1. Ihned z protiútoku však šokoval celý náš tým zkrat jinak velmi solidního rozhodčího. Domácí útočník z levé strany Obrazekkřižoval míč na druhého útočníka, jehož křižoval náš obránce Patrik Křenek, jejich záložník mu bránil v pohybu natolik, až ho strhl nevybíravě k zemi a zmiňovaný útočník přes něj posléze přepadl. Jasný útočný faul ! Píšťalka rozhodčího se rozezněla, ale my byli jako omráčení jeho výrokem - penalta !!! Tu domácí s jistotou proměnili a vyrovnali tak na 1:1. V 70. minutě jsme rozjeli další útočnou akci, při které Jaroslav Brabec nacentroval před branku, kde našel hlavu úplně osamoceného Martina Válka, který trestuhodně netrefil branku. Do konce zápasu chybělo asi 10 minut, když Lukáš Panovský vyslal další tvrdou ránu, kterou z horního levého růžku domácí branky vytěsnil opět skvělý brankář ObrazekLukovan. V 82. minutě měl další obrovskou šanci střídající Petr Kozlíček, který získal míč po větším důrazu ve vápně domácích, ale z malého vápna bohužel poslal míč opět jen do náruče brankáře domácích. V 85. minutě rozehrával zleva trestný kop Lukáš Panovský, jeho centr domácí odvrátili zpět na hranici pokutového území, kde střílel Patrik Křenek, jeho střela však proletěla těsně nad domácí brankou. V 86. minutě si Lukáš Panovský situaci zopakoval, míč proletěl celým pokutovým územím až za druhou tyč, kde skluzem zakončoval nad kapitán Martin Špicl. Ihned z rozehrávky rozhodčí ukončil utkání a ubral nám tak 4 minuty možnosti se ještě o výsledek poprat ! Po výsledku 1:1 jsme tak ztratili velice důležité body pro boje o postup.

ObrazekSumasumárum: Tento zápas jsme sice neodehráli úplně špatně, ale opět jsme doslova vyhořeli v koncovce. Bohužel v posledních zápasech potřebujeme na 1 branku 10 šancí, což nás pasuje naprosto jinam, než se má bojovat o postup. Faktem je, že jsme domácí naprosto přehráli po všech stránkách a pan rozhodčí domácím vysněný bod daroval, když vymyslel naprosto nesmyslnou penaltu. Kdybychom proměňovali šance, mohli bychom však nad tímto mávnout rukou !!!

MaŠ

 

Náhledy fotografií ze složky LUKOVANY - DOLNÍ LOUČKY, 14. 10. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

je to tak

(JaraV, 15. 10. 2007 23:03)

Je pravda, že obranu máme jednoznačně nejlepší, na čemž se samozřejmě podílí celý tým. I na jaře jsme měli nejlepší obranu, ale produktivita proměněných šancí je tristní. Ale na tom musíme samozřejmě zapracovat zase celý tým a nesvalovat to jen na útok. Bohužel ten recept neznám, snad jen více chtít a dávat do toho více srdíčka a bojovnosti.

re Peta K.

(Pasr, 15. 10. 2007 19:15)

Peto bojoval si dobře, škoda že tam šance nevyšla, mohl si být slavnej:)doufám že ji proměníš příště:)

Ještě, že máme tu obranu :)

(Petr K., 15. 10. 2007 13:39)

Ovšem, teď jsem se koukal na tabulku "pravdy" ČMFS a víte, že máme nejlepší obranu? Je pravda, že co do produktivity, tak máme třetí nejhorší útok z vrchní poloviny tabulky, ale suma sumárum jsme na tom dobře :) I když tedy je fakt, že ty Knínice mají pro soupeře děsivou bilanci. Jsou hodně suveréní. :(

re Petr K.

(MaŠ, 15. 10. 2007 11:08)

Musím Ti dát zapravdu, opravdu jsi bojoval, tak by to mělo vypadat !

Já už si k tomu řekl svoje.

(Petr K., 15. 10. 2007 10:15)

Ta šance mě strašně mrzí, ale na druhou stranu, když se dostanu do hry na necelých dvacet minut za celý podzim, nikdo nemůže čekat, že budu mít perfektní orientaci v šestnáctce. Já chtěl především trefit bránu. Snažil jsem se alespoň bojovat :(

re Sid

(MaŠ, 15. 10. 2007 9:48)

Mám bolavá kolénka, takže dřepovat nemůžu, ale přesto ještě dlouho bude trvat, než tu naši nemohoucnost rozdýchám :(

re MaŠ

(Sid, 15. 10. 2007 9:42)

Martine, ihned si dej 30 dřepů, co to je za řeči ??? "Já se s tím srovnal už dávno". Já bejt trenér, tak nosíš do konce podzimu flašky a sbíráš zakopnutý balóny. Já vždycky věřil až do doby než rozhodčí v posledním kole odpískal konec.
Krucifix - to je dneska mládež
Očekávám brzkou odpověď, že jsi právě dokončil poslední dřep. (můžeš si klidně přidat)

re orca

(MaŠ, 14. 10. 2007 23:11)

Já jsem se s tím srovnal už dávno, jsou jednoznačně nejlepší tým, ale mám obavu, jak se s tím budou vyrovnávat někteří z mých spoluhráčů :(

postup........

(orca, 14. 10. 2007 23:04)

Nehrajete špatně,ale letošní sezonu vyhrají Kninice.Tak už teď se stím srovnejte ať nejste na jaře moc zklamaní.Krásný pozdrav z Ketkovic!!!!!!!!!

musíme to zlomit

(JaraV, 14. 10. 2007 22:35)

Je to tak, že se nám dlouhodobě na hřištích soupeřů, kde je špatný terén nedaří.Kombinace na takovém terénu nejde a pokud nakopáváme, nemáme v útoku vysoké útočníky, kteří by míče dokázali vybojova.Ale pokud nebudeme vozit body z takovýchto hřišť, nemůžeme myslet na postup.Musíme to zlomit a začít střílet branky.Věřím, že to půjde. Spoluhráči, nenechme se tímto nevydařeným zápasem zlomit.

Kluci, nevadí !!!

(mesli, AC Lelekovice, 14. 10. 2007 22:06)

Taky jsme dříve hrávali Brno-venkov a moc dobře si pamatujeme, co dokážou sudí "vymyslet" na tomto okrese !!! Kolikrát to byla úplná beznaděj..... Ty šance určitě proměníte, až půjde opravdu do tuhýho - o postup. Jinak zdravím našeho bývalého playera Jaru Němce a makejte dál, úspěch se určitě dostaví !!!!

Souhlas s nikim

(Leoš(KAKA), 14. 10. 2007 19:40)

Jasně příště vyhrajete určitě!!!A teď všem ukážete že jste super tým vydrtíte Příbram 5:0 vyjste BORCI!!

.....

(niki, 14. 10. 2007 19:35)

hoši neva hlavu vzhůru a příští zápas vyhrajete!!

Zklamání ...

(MaŠ, 14. 10. 2007 18:55)

Ahoj Borci, vždycky tady hecuji, ale je čas se podívat pravdě do očí !!! Sice dnešní výkon týmu nebyl špatný, vždyť jsme domácí do ničeho nepustili. Až rozhodčí svým absolutně nesmyslným zkratem rozhodl o dělbě bodů !!! Ale to, co předvádí naše ofenzíva je do nebe volající. Co chcete, chtěli byste, aby soupeř hrál bez brankáře ? Fakt jsem z toho znechucený !!! Deset tutovet, co bysme chtěli, vždyť je to každý zápas !!! Jsem tak naštvanej jako nikdy. Kdybychom proměňovali, můžou rozhodčí pískat třeba 5 penalt za zápas a nás to nerozhodí. ... nemám slov !!! a tréninky ? ty některým z nás nic neříkají a hlavně těm, kteří to potřebují nejvíc !!! hawk ... končím, nebo budu ještě litovat toho, co tu napíšu ... zdar

Moc se těším, ale ....

(MaŠ, 14. 10. 2007 9:32)

bude to těžký boj. Ale není nad to, zahrát si s tímto skvělým mužstvem. Mám Vás moc rád !!!

Loňská utkání

(MaŠ, 14. 10. 2007 9:31)

Odkazy na loňská utkání - podzim (https://fcdolniloucky.estranky.cz/clanky/muzi/dolni-loucky---lukovany-3_2-_1_1__-27_8_2006)
jaro - (https://fcdolniloucky.estranky.cz/clanky/muzi/lukovany---dolni-loucky-1_2-_0_0__-1_-4_-2007)

:..........:

(Leoš(KAKA), 14. 10. 2007 9:05)

Hoši vy vyhrajete jste BORCI!!!