Jdi na obsah Jdi na menu
 


MORAVSKÉ KNÍNICE - DOLNÍ LOUČKY 2:4 (2:1), PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

3. 8. 2008

 

Naše branky: Jiří Had 0:1, Marek Lipovský 2:2, Martin Válek 2:3, Lukáš Panovský 2:4

Sestava: Karel Mičánek - Jaroslav Válek (Rostislav Beránek), Michal Kroupa, Martin Špicl, Patrik Křenek - Martin Válek (Miloš Zedník), Marek Lipovský, Jaroslav Němec, Lukáš Panovský - Jan Mašek (Patrik Srba), Jiří Had

Fotogalerie ze zápasu

Obrazekneděli, 3. 8. 200817,00 hod., nastoupilo naše mužstvo mužů k prvnímu letošnímu přátelskému utkání na půdě vítěze loňského ročníku IV. třídy, skupiny C – Moravských Knínic.

Utkání začalo oboustrannou aktivitou a rozhodně mělo svoji kvalitu. V prvních dvaceti minutách to byli právě domácí, kteří dvakrát nenápadně zahrozili, ale oba jejich pokusy skončily vysoko nad naší svatyní. Odpovědí byla krásná střela Jiřího Hada, která skončila těsně nad domácí brankou. Ve 20. minutě prošel po pravé straně Patrik Srba a poslal před domácí branku krásný centr, na který však byli naši hráči krátcí, ale vrátivší se Jiří Had si míč zpracoval a křižnou ránou překonal domácího brankáře – 0:1. Asi ve 30. minutě pronikal do našeho pokutového území Jan Malásek a zastavil ho nedovoleně až Rostislav Beránek – Obrazekpenalta. Tuto s přehledem proměnil domácí záložník a bylo vyrovnáno – 1:1. Domácí převzali iniciativu a měli více ze hry, naopak naše záložní a útočné řady nedokázaly podržet míč, takže se nám tento stále vracel v útocích domácích fotbalistů. Těsně před koncem poločasu pronikal domácí obránce před naše pokutové území, poté vystřelil a míč se doslova dokutálel k naší pravé tyči, Karel Mičánek byl krátký – 2:1. Do kabin se tedy šlo za těsného vedení domácích.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a opět jsme hru vyrovnali. V 60. minutě zabojoval na pravém křídle Patrik Srba, nahrál pod sebe na Jana Maška a ten našel výborně postaveného Marka Lipovského, který pohotově vyrovnal – 2:2. Domácí odpověděli dvěma krásnými střelami, které však bravurně kryl Karel Mičánek. V 75. minutě perfektně vysunul milimetrovým pasem Michal Kroupa Obrazekzabíhajícího Lukáše Panovského, který ještě lépe poslal před domácí branku střílený centr, který přesně nasměroval za záda domácího brankáře Martin Válek – 2:3. V tuto chvíli převzali otěže utkání opět domácí fotbalisté, ale dobře organizovaný obranný val našich fotbalistů jejich úmysly včas likvidoval. V 85. minutě mohlo být ještě veseleji, když Jan Mašek výborně vypíchl míč domácímu obránci a ze 30-ti metrů vyslal tvrdý projektil, který se však od břevna odrazil na brankovou čáru a následně ven z domácí branky. V poslední minutě zapečetil výsledek utkání Lukáš Panovský, když nejdříve z pravé strany dobře nacentroval Patrik Srba, Michal Kroupa byl na něj krátký a tak Lukáš předskočil obránce Moravských Knínic a pohodlně podél brankáře domácích skóroval – 2:4. Tak také utkání skončilo.

ObrazekSumasumárum: Na to, že jsme hráli letošní první přátelské utkání, tak to nebylo zase tak zlé. Je jasné, že je hodně co zlepšovat a hodně hráčů musí zabrat především na budování fyzického fondu. Jinak ale utkání dle mého bylo oboustranně velice kvalitní a z našeho týmu bych rozhodně vyzdvihl výkony našich dorostenců – Patrika Srby, Jana Maška a Miloše Zedníka.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re Dědek

(MaŠ, 4. 8. 2008 14:13)

vzhledem k tomu, že jsme dle Tvého nicku ve stejné věkové kategorii, tak dobře, dohodneme se na kompromisu :))) "středně tvrdá rána zapadla do naší klece" ;)))) ... i Vás ať se daří.

Gól na 2:1

(Dědek, 4. 8. 2008 13:46)

Ahoj, komentář "doslova dokutálel"? Já jsem měl pocit, že to byla ukrutná bomba k tyčce:) Jinak ať se daří ve trojce!

Poděkování za fajn přátelák

(Martin Kšica, 4. 8. 2008 7:02)

Ahoj chlapi,
včera ste byli lepší a myslím, že jsme si zahráli super fotbal, plný šancí a pěkných výkonů. Utkání se Vám povedlo hlavně v druhé půlce, kde jsme my naopak propadli. Jsem rád, že to bylo férový, bez urážek a kopání. Myslím, že z nás jsou znovu kámoši a tom fotbal je. Doufám, že tahle sezóna bude pro oba manšafty dobrá a z heslem "musíme si pomáhat" Vám přeji hodně zdaru. SKMK a DL OLE.

Poděkování

(MaŠ, 3. 8. 2008 21:23)

Jménem staronového kapitána týmu bych chtěl poděkovat za solidní výkony. Je hodně co zlepšovat, ale jako první letošní příprava to bylo jak říkám solidní. Díky klukům z Knínic za fajn přijetí a myslím i fajn oboustranné kvalitní utkání. Poděkovat bych chtěl také především našim dorostencům, kteří opět dokázali, že budoucnost DL fotbalu bude veselá.
V úterý na trénálu se na všechn těším !!!