Jdi na obsah Jdi na menu
 


MORAVSKÉ KNÍNICE - DOLNÍ LOUČKY 1:0 (0:0), 4. 11. 2007

4. 11. 2007

V neděli, 4. 11. 2007 ve 13,30 hod., sehráli naši muži svoje klíčové utkání na hřišti dosavadního lídra soutěže, mužstva Moravských Knínic. Domácí vstupovali do utkání jako papíroví favorité, ale my jsme byli odhodláni se o body tvrdě poprat.

Obrazek

Moravské Knínice vstoupili do utkání aktivněji, ale přehrávali nás pouze ve středu pole. Obrana fungovala na jedničku, takže jsme jejich pokusy včas eliminovali. V 15. minutě vyslal záložník domácích do brejku Jana Maláska, míč minul hlavou Michal Kroupa, a útočník Knínic si obhodil i našeho stopera ObrazekMartina Špicla. Akci zakončil tvrdou přízemní střelou, která jen těsně minula naši svatyni. Ve 25. minutě to před naší brankou hořelo podruhé, dlouhý aut prodloužil domácí útočník před branku, kde si na něj naskočil domácí záložník, ale naštěstí i on minul naši branku. O pět minut později měli domácí další náznak šance, ale nepovedený centr z levé strany skončil těsně nad naší brankou. Ve 35. minutě jsme se konečně dostali na dostřel domácí branky i my. Lukáš Panovský se opřel do odraženého míče ze 25-ti metrů, ale jeho přízemní střela minula cíl. Ve 38. minutě zahrával rohový kop Marek Lipovský, domácí obránci míč odhlavičkovali a do něj se opět opřel aktivní Lukáš Panovský, jehož Obrazekstřelu však v poslední chvíli vyrazili obránci na další roh. Ve 45. minutě rozehrával další rohový kop Marek Lipovský, našel hlavu Martina Maška a Martinu Válkovi chyběl jen krok a větší důraz, aby náš tým poslal to vedení. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin.

Do druhé půle jsme vstoupili opatrně a byli to opět domácí, kteří zahrozili poprvé. Po levé straně se prodral jejich záložník a vyslal na našeho brankáře slabší střelu, se kterou měl Kamil Válek ale problémy a tu zastavila až tyč naší branky. O pět minut později už ale bylo zle. Naši záložníci zbytečně drželi míč, který jim vypíchl dravý Knínický útočník a následné fatální promáchnutí Patrika ObrazekKřenka poslalo střídajícího domácího útočníka samotného proti našemu brankáři Kamilu Válkovi, kterého nekompromisně střelou k tyči prostřelil - 1:0. Chvíli bylo cítit, že nás obdržená branka zaskočila a začali jsme daleko více kombinovat po zemi. To začalo dělat problémy i soupeři, takže se hra více vyrovnala. Během následných 20-ti minut měli domácí 3 náznaky šancí, ale jejich pokusy po centrech končily mimo naší branky. V 75. minutě rozehrál Lukáš Panovský na Patrika Srbu, který poslal z levé strany dlouhý centr do vápna domácích, na něj si ve skrumáži naskočil Václav Burian, přehlavičkoval domácího brankáře, ale míč bohužel skončil vedle branky Moravských Knínic. O dvě minuty později si Obrazekobešel na úrovni velkého vápna Stanislav Halas dva domácí hráče a vypálil, bohužel jeho střela šla pouze do středu branky domácích. Obrana domácích hrála skvěle a spořádaně. Pomalu se blížil konec utkání a tak se na hrot vysunul i kapitán Martin Špicl. V poslední minutě vybojoval míč ve středu pole Stanislav Halas, vyslal do křídla Martina Špicla, který pronikal do vápna domácích, ale obránce mu ukopl míč na roh. Bohužel to byla naše poslední akce, kterou příliš okatě zastavil ihned po rozehrání rozhodčí pro údajný útočný faul našeho hráče. Zápas jsme tedy prohráli o jednu branku a Knínice nám uskočili na rozdíl již 5-ti bodů.

ObrazekSumasumárum: V dnešním utkání nás domácí Moravské Knínice přehráli prakticky ve všech směrech. Byli aktivnější, důraznější, agresivnější a bojovali o míče do posledních chvil. Toto nám naopak v dnešním utkání chybělo a nechali jsme si vnutit hru domácích. Soupeři skládám hold, protože má skvělý tým, který může hrát bez problémů i okresní přebor.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

A co já?

(Pasr, 13. 11. 2007 13:27)

A co ten borec co Vám tam dělal vítr?:Dposlední minutu utkání:Dne sranda já si myslím že mužem zápasu(z týmu Louček)Byl buď Míša Kroupa(hráč č. 8) a nebo Martin Mašek(číslo nwm)škoda že sme to ke konci neriskli více a neposlali dopředu alespoň Járy Brabce

re Martin Kšica SKMK

(MaŠ, 5. 11. 2007 18:30)

jj, kapoš, až na cca těch 10 hrubek, které jsem vyrobil. Já osobně se svým výkonem nebyl zdaleka spokojen ;(((

Pochvala záložní řady

(Martin Kšica SKMK, 5. 11. 2007 14:50)

Předem chci poděkovat za předvedený výkon mužstvu Dolních Louček, který celkově pozvedl úroveň nedělního fotbalového odpoledne v Moravských Knínicích. Pochvalu směřuji za 90.minutovou snahu, fér hru bez zákeřných faulů, fotbalovost. Výrazný výkon dle mne předvedli tito hráči, hráč číslo 8, kapitán mužstva, hráč číslo 10 a 11. I když výkon byl týmový myslím si že toto jsou Vaši tahouni.

Nejvíce však ocenuji jakým způsobem jste přijmuli ztrátu bodů a přijali porážku. Někteří z nás by to možná tak nedokázali a za toto Vám přeju další úspěchy.

K průběhu hry si myslím, že jsi to vystihl v komentáři dobře.

Ještě bych srovnal utkání Dolních Louček a Ketkovic v Moravských Knínicích. Pokud si dobře vzpomínám Ketkovice předvedli o trošinku více dopředu a měli možná pozičně před bránou větší tlak. Vy jste však měli doleko lepší fyzický fond a hráli jste do konce utkání naplno. Celkově výkony těchto 3 mužstev jsou dle mého názoru nejlepší, a tabulka odpovídá realitě.

Sportu zdar a at se daří

re Ivas

(MaŠ, 5. 11. 2007 10:07)

Ivo díky, tímto posíláme i my pozdrav do Lelekovic. Ať se daří i Vám ;)

Nevadí

(Ivas-AC Lelekovice, 5. 11. 2007 10:02)

Nevěšte hlavy, hrajete dost dobrej fotbal a jedno klopýtnutí Vás nemůže rozházet. Příští týden vyhrajete a po zimní přestávce to všem ukážete. Máte na to!
Jste borci!

škoda

(Cantona, 5. 11. 2007 8:07)

Takovýto výsledek si nikdo z Ketkasu nepřál.

zbraně neskládáme

(JaraV, 4. 11. 2007 22:22)

Sice jsme prohráli bitvu, ale ne válku. Budeme mít ještě dost příležitostí zvrátit stav v náš prospěch.

re lol

(Leoš(KAKA), 4. 11. 2007 20:25)

To bude mrzet každýho!!!

SMŮLA

(lol, 4. 11. 2007 20:15)

to mě mrzí že nepostoupíte:D:D::D

re Petr K.

(MaŠ, 4. 11. 2007 18:26)

Naprosto jsi to vystihnul Peťo. Souhlasím naprosto ve všem. Co se týče Jary Brabce, trenér měl k tomu zcela jistě svoje důvody, takže já osobně ho respektuji.

Názor.

(Petr K., 4. 11. 2007 18:17)

Doufám, že se nikoho nedotknu, ale podle mého názoru měla dnešní prohra hned několik důvodů. Za prvé chci říct, že je to ohromná škoda, protože ztracené body už se nám budou těžko dohánět, ale na druhou stranu, pokud chceme hrát o postup, musíme hrát jako Knínice. Sebevědomě, agresivně, musíme dokázat vnutit soupeři SVŮJ styl hry, zkrátka musíme hrát jako tým který CHCE postoupit. Dnes to bylo zbytečně ustrašené, soupeř daleko víc bojoval, hned od začátku vyzkoušel kde má rozhodčí svoji laťku a bezezbytku nastaveného metru využil. Naše smůla byla, že sudí měl laťku vysoko, možná, že kdyby to pískal někdo jiný, opatrnější, hrálo by nám to víc do karet. Ale situace byla jaká byla a my jsme podle toho měli hrát. Jenže agresivita, důraz, touha získat balon a dát gól u nás dnes absentovali. A je jedno, jaký názor na výkon rozhodčího máme. Nebyl dobrý, ale zápas nám neprohrál.
Další věc, kterou jsem dnes příliš nepochopil, bylo už základní rozestavení. Proč rozbíjíme obranu, která je na sebe zvyklá a která inkasovala nejmíň branek v soutěži zrovna na klíčový zápas, to skutečně nechápu. A už vůbec ne, proč se do ní pokoušíme zasunout Brabčáka, který by dnes svým důrazem mohl vepředu na soupeře platit. Ale to je věc trenéra. Já jen říkám svůj názor.

Bohužel .... :(

(MaŠ, 4. 11. 2007 16:45)

Dneska jsme to nedali :((( .. hodně klukům se nadařilo a prakticky jsme se přizpůsobili disciplinované hře M. Knínic. Nutno uznat, že si domácí tři body zasloužili, za větší aktivitu, důraz a herní kázeň. Jen mne mrzí, že jedinou branku jsme jim darovali sami :((( .... hlavu vzhůru týme, musíme se z toho otřepat a soustředit se na neméně důležité a obtížné utkání v sobotu v Říčanech !!!

H,m...!

(Leoš(KAKA), 4. 11. 2007 8:47)

To bude zápas,chcu jet taky!!!

Těším se jako .....

(MaŠ, 4. 11. 2007 7:41)

To bude špíl :))) ... těším se jak malý děcko, borci nechám tam vše !!!