Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ TRENÉRSKÁ TROJICE TÝMU MUŽŮ PRO SEZÓNU 2008/09

18. 7. 2008

Ve středu, 16. 7. 2008, byl odvolán členy vedení z funkce hlavního trenéra týmu mužů Kamil Válek. Nahrazuje ho nový trenér Jaromír Panovský a jeho asistenty se stali Jan Veselý a Petr Doubravský.

Obrazek      Obrazek      Obrazek

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re MaŠ

(R. Gullit, 18. 7. 2008 14:37)

"Jestli byl či nebyl odvolán, to je věcí vedení a rozhodně to nebudu ventilovat formou internetu." tak tomu opravdu nerozumím??? tak píšeš tohle, ale taky napíšeš článek, který naprosto tvou větu popírá:-) já vím že nechceš napsat důvod odvolání, ale pak teda napiš, že důvod je věcí vedení a nedělej tady zase jakousi vysokou politiku, kdy něco řekneš, ale nic to neznamená. Prostě to máme chápat tak, že důvody jsou, ale pro jistotu je nebudeš zmiňovat abys někoho nepoškodil. Chápu to tak správně???

re Petr K.

(R. Gullit, 18. 7. 2008 14:26)

vše co jsem napsal nemám samozřejmě ověřené, ale vzhledem k tomu, že to kdysi zde vše naznačil MaŠ, tak by se dalo předpokládat pravdivost těchto informací ne?
tak a navíc se zde plno lidí vyjádřilo, a to dost jasně, že tréninky sou super, když mám jmenovat, MaŠ, Jara N., Doubek, a určitě ještě někdo ale to bych už jenom tipoval, MaŠ říkal že druhé místo je úspěch, to nepopřeš, už nevím kde to napsal, ale vím že to napsal, a pak sám kapitán říkal, že má trenéra moc rád, tak je mi divné toto rozhodnutí, víš já neříkám že je špatné, ale zase se mě zdá, že se tady cosi zamlžuje a to není nikdy dobře, skutečnosti by se měly říct na rovinu, no není to tak?

re Pepa 2

(MaŠ, 18. 7. 2008 14:03)

.. a ještě podotýkám, že se ani nemám z čeho zpovídat ...

re Pepa

(MaŠ, 18. 7. 2008 13:59)

Nikdy jsem do písku hlavu nestrkal, jak povídáš, ale zároveň se nemám co zpovídat anonymům typu Tebe. Jestli byl či nebyl odvolán, to je věcí vedení a rozhodně to nebudu ventilovat formou internetu.

Re: Gullit

(Petr K., 18. 7. 2008 13:46)

PRÝ nebyla nuda? A to je co? Ověřená informace? :)Plno lidí mělo rádo? To jsou všechno poměrně zajímavé spekulace a ať už jsou pravdivé, nebo ne, rozhodně se na nich nedá stavět, pokud by k tomu nepodal svoje vyjádření tým a lidé, kteří s trenérem skutečně pracovali. Tolik k faktickému hledisku. A co se týká umístění na druhém místě, pokud vím, tým Louček před začátkem sezony měl za cíl postup, což druhé místo jaksi neumožňuje. Držím palce, aby noví trenéři v příští sezoně tento cíl splnili. Jana Veselého neznám, ale Jara Panovský a Petr Doubravský jsou fajn kluci, kteří fotbalu rozumí. Určitě budou přínosem.

Odpoví nám někdo?

(Pepa, 18. 7. 2008 13:04)

To bych teda chtěl taky vědět. Doufám, že aspoň MaŠ se k tomu vyjádří a nebude strkat hlavu do písku!

Vděk

(fanda, 18. 7. 2008 12:02)

To by mě taky zajímalo! Hezky mu poděkovali za výsledky! Asi ho maj hodně rádi! Na jeho místě bych se na vše vy...

???

(R. Gullit, 18. 7. 2008 11:58)

docela by mě zajímalo, jaký byl důvod odvolání K. Válka z pozice hl. trenéra týmu mužů??? vždyť přece měl tak skvělé tréninky na kterých rozhodně prý nebyla nuda, pod jeho vedením se tým umístil na 2. místě, plno lidí ho mělo rádo, tak proč? proč ste ho odvolali? tomu teda nerozumím... udělal snad něco špatně?

hmmmm

(fanousek, 17. 7. 2008 20:27)

A kdo vybral tuto trojici?

no ...

(Magor, 17. 7. 2008 20:15)

Tak A´t se postoupí !