Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ TRENÉRSKÁ TROJICE TÝMU MUŽŮ PRO SEZÓNU 2008/09

18. 7. 2008

Ve středu, 16. 7. 2008, byl odvolán členy vedení z funkce hlavního trenéra týmu mužů Kamil Válek. Nahrazuje ho nový trenér Jaromír Panovský a jeho asistenty se stali Jan Veselý a Petr Doubravský.

Obrazek      Obrazek      Obrazek

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Parta

(Boris, 18. 7. 2008 23:38)

Chlapi,hlavně se do prdele nehádejte v mančavtu.Fotbal je tady rozjetej skvěle a myslím si,že za fanoušky,kteři s váma jezdí můžu říct,už aby to zas žačalo. Že se vyměnili trenéři? No a co? Tu změnu to určitě chtělo.Uvidíme časem.Určitě rozumím víc nohejbalu než fotbalu,tak se na mě za můj názor nezlobte,ale su rád,že ta změna je.Jen ten Ťola tam měl asi zůstat.Přeju vám ať se daří a ten postup vyjde.

oprava

(doubek, 18. 7. 2008 23:11)

komicky

re Petr

(Doubek, 18. 7. 2008 23:10)

Ahoj Peťo, nedokázal. Máš pravdu, ono to bylo zapřičiněno tím, že jsem svoji "dráhu" ukončil dá se říct hned po dorostu. A když netrénuješ naplno, tak můžeš dělat cokoliv, ale nohy a tělo tě prostě neposlouchá. Tudíž chápu, že těch pár zápasů mohlo z mé strany vypadat komedicky. Zeptej se ale každého, kdo fotbal hrál jaké to je cca pár let nehrát ( navíc bez tréninku) a pak nastoupit do mistráku. Nechci polemizovat, ale myslím, že by to dalo zabrat i těm nejlepším. Jestli můžu klukům něco dát? To se uvidí, závěry nechme na potom. Myslím, že jim můžu tréninky minimálně zpestřit. Nehrál jsem jen za Loučky. Mám zkušeností z týmů jako je:
Orel Čebín, FC Řečkovice a tehdy ještě FC Boby Brno (ml. dorost), pozn. za tyto týmy jsem aktivně hrál. Né se chodil na ně dívat jen za plot:).

Nechapu

(Petr, 18. 7. 2008 22:41)

Jakto, ze takovej mladoch bude delat asistenta, kdyz nic v chlapech nedokazal, co on jim tam bude radit, kdyz jsou nekteri starsi nez on, no to proste nechapu, mluvim o P.Dobravskym, kdyby nekdo nevedel.

účast na zapasech

(re Jan, 18. 7. 2008 22:34)

Ahoj Honzo, bohužel do toho nemůžeš vidět. Jen pro objasnění situace. V té době jsem byl aktivním hráčem futsalového týmu. Dá se říct, že jsem velký fotbal ukončil. Když mi ale můj dlouholetý kamarád MaŠ zavolal a poprosil mne jestli bych nešel vypomoct, že je málo hráčů, tak jsem ani vteřinu neváhal a rád jsem vypomohl. To ti může koneckonců MaŠ potvrdit. Co se týče asistování, tak tam je taky určitá domluva, ale tu ti bohužel nepovím. Každý máme svá tajemství:)

re Doubek

(Jan, 18. 7. 2008 22:21)

No jestli tvoja ucast na zapasech bude takova, jako byla tvoja ucast na zapasech, kdyz jeste hral za muze, tak toho asistovani si moc neuzijes.

re Gullit

(MaŠ, 18. 7. 2008 20:08)

Prosím Tě, to, že jsem administrátor těchto stránek neznamená, že jsou moje. Tak to tak prosím ber.

re Rock

(Doubek, 18. 7. 2008 19:04)

Ahoj chlape, předpokládám, že za půl roku ne. Za rok :) Jednu věc vím jistě. Nehrajeme si na žádné " star ". S pozdravem, Doubek

Souhlas!

(Rock, 18. 7. 2008 18:45)

Tahle trojka? Ty odvolaj za půl roku, no, ale teď jsou frajeři, tak je jim přáno, brzo na to dojedou!

hmmmmm

(Miki, 18. 7. 2008 18:40)

Muj nazor je, ze se vymenil trenara proto, ze ho nekteri lidi, jak z rady hracu, fanosku a vedeni nemely radi a to me nikdo nemuze poprit. Sice teto trojici fandim a byl bych rad, aby Loucky privedli do vyssi souteze, ale moc tomu neverim, protoze se vymenil pytel brambor za pytel brambor.

re MaŠ

(R. Gullit, 18. 7. 2008 18:04)

tak stránky jsou tvoje, tudíž především ty rozhoduješ co je zde správně a co ne, do toho ti nikdo jiný kecat nemusí, vím ale, že se zde vždy nepsalo jen to co bylo správné, tak proč s tím právě teď, když se to někomu hodí, přestávat? jinak si myslím, že nyní stoupne rapidně počet aktivních hráčů, a to o dost, to přinese i větší kvalitu, a postup příští rok by měl být více než snadný, navíc když bude trénovat dohromady tato trojice

trener

(UFA, 18. 7. 2008 16:57)

Tak letos konečně věřím, že Loučky postoupí, odvoláním Kamila potvrzují své ambice. Kamil byl do ted jen přítěží co držel klub v pralese. Držím pěsti nové dvojci Panovsky a Veselý. Hlavně Honza V. je moc super kluk a fotbalista

re všichni

(MaŠ, 18. 7. 2008 16:37)

Kdyby nebyly důvody, rozhodně by nebyl Kamil Válek odvolán. Nemám absolutně problém se s kýmkoliv pobavit o důvodech, ale nechtějte po mne, abych to dělal po netu. To není správné, nebo si myslíte že ano ?

re Gullit

(MaŠ, 18. 7. 2008 16:35)

No mohu Tě ujistit, že spím velice dobře a klidně ... není absolutně důvod, proč bych neměl :))) ... nevím kam to vše směruješ

Re: Gullit

(Petr K., 18. 7. 2008 15:35)

Dvě naprosto rozdílné věci? Tak k tomu se já už nemohu vyjadřovat. Nejsem obeznámený se současným děním v klubu, protože už jsem minimálně půl roku pryč. Vše co jsem zde napsal byl můj názor na reakce některých čtenářů k odvolání trenéra Válka a jmenování nové trenérské trojice z pohledu nezávislého pozorovatele. Ovšem, pokud by to tak bylo, znovu se mohu jen pousmát a zeptat se Tě "Copak není běžné vytvářet mediální obraz, který ukazuje chod klubu v lepším světle?" Minimálně po této stránce by se mohlo Magorovo přání splnit, protože co se týká public relations by klub DL byl na ligu připraven :))))) Ale to už je skutečně míněno jako žert :)

re Petr K.

(R. Gullit, 18. 7. 2008 15:08)

bohužel se to tu má tak, to co se tu píše o dění v klubu, a to co se v klubu opravdu děje, jsou dvě naprosto rozdílné věci!!! a čekal bych aspoň od lidí jako MaŠ, kteří trenéra vždy jen vychvalovali, aspoň tedy před svými diváky, že se k tomu postaví čelem, a řeknou konečně něco na rovinu, a to tady a všem! Je s podivem, že se tu trenér rok a půl jenom chválí a to ze strany hráčů, a pak když je najednou odvolanej, tak nikdo ani necekne.

jednou GL

(Magor, 18. 7. 2008 14:54)

Jednou třeba bude DL v GL !Ale to asi ne no!Kdyby byly love tak by to šlo no!Ale jen ty love no !

Re: Gullit

(Petr K., 18. 7. 2008 14:52)

Ano, v tom s Tebou souhlasím. Věci by se měly říkat na rovinu. Ale na druhou stranu, Loučky nejsou profesionální klub. Tento web, alespoň podle mého názoru, byl založen proto, aby fanoušci měli lepší přehled o dění v něm, aby se mohli seznámit s hráči a především pro zpestření a pobavení hráčů samotných. Nelze jej tedy brát jako samozřejmý zdroj informací pro novináře a diváky, tak jak tomu je třeba u klubů v lize. Tam bych předpokládal jasně formulované vyjadření ve spojitosti s odvoláním ternéra za povinnost. Nicméně v tomto případě jde o vnitřní záležitost klubu, po které, když to lidově zestručním, je každému houby :)

re Pepa

(R. Gullit, 18. 7. 2008 14:51)

tos napsal moc hezky:-)

re MaŠ

(Pepa, 18. 7. 2008 14:46)

Pilát si myje ruce, tak hlavně, že dobře spíš!