Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ VES - DOLNÍ LOUČKY 7:3 (3:1), 20.8.2006

28. 12. 2006

Naši hráči zahájili utkání nadějným tempem a asi po půl hodině hry se ujali vedení brankou Martina Válka. Kromě ní měli i několik dalších slibných příležitostí, bohužel ty skončili neúspěšně. Před koncem první půle domácí převzali taktovku hry a během 5 minut od 40. do 45. minuty otočili vývoj utkání třemi brankami na 3:1. To naše hráče naprosto zlomilo a v druhé půli už to bylo jenom o tom, kolik branek domácí odevzdaným hostům ještě nasází. Do konce zápasu padlo ještě celkem 6 branek, domácí dali 4, naši jen dvakrát korigovali vyvíjející se debakl. O branky se podělili Michal Kroupa a svojí druhou branku vstřelil Martin Válek. Konečný výsledek 7:3, a to ještě předvedl několik svých bravurních zákroků náš brankář Lukáš Klim.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář