Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEDSTAVENÍ NAŠICH SOUPEŘŮ PRO SEZÓNU 2007/08 - muži

14. 7. 2007

Říčany „B“

Tým Říčan skončil v Sezóně 2006/07 až na 11. příčce, ale letos jejich ambice budou směřovat rozhodně výš. V podzimní části získali 14 bodů a pozlobili hned několik favorizovaných týmů naší soutěže. Jaro již bylo o něco horší, v něm získali jen 7 bodů a to znamenalo až 11. celkovou pozici. V jarní části tento tým trápila střelba branek. Vstřelili v 11-ti utkáních jen 7 branek, na druhou stranu 14 obdržených není zase tak hrozná vizitka pro obranu. Naše vzájemná utkání jsme obě zvládli lépe my a na podzim jsme doma vyhráli vysoko 5:0, ale v jarním utkání mne velice překvapili svojí fotbalovostí a hrou. Na jejich hřišti se nám podařilo zvítězit 1:0 brankou Petra Voznici. Rozhodně myslím, že v letošní sezóně nebudou hrát v žádném případě „druhé housle“ a soupeři s nimi budou muset počítat.

Senorady „B“

Senorady loni hráli o poslední pozicenaší soutěži. Na podzim po několika vysokých debaklech získali pouhých 7 bodů, ale po zlepšených jarních výkonech přidali dalších 9. Celková bilance 16-ti bodů sice není nijak uspokojivá, ale ve všech jarních utkáních odehráli velice vyrovnané partie a potrápili téměř všechny mužstva s výjimkou Chudčic. Naše vzájemné zápasy vyzněly jasně pro Senorady, v zahajovacím utkání Sezóny 2006/07 jsme doma jenom remizovali 1:1 a v listopadové předehrávce jsme prohráli v 9 hráčích 1:5. Absolutně reálně si myslím, že by se tento tým neměl rozhodně podceňovat. Při stálosti kádru a herní pohodě mohou hrát minimálně ve středu tabulky.

Čučice

Tento tým měl loňskou sezónu velice podobnou té naší, ale naopak. Zimovali na 5. místě s krásnými 25-ti podzimními body. Na jaře se však jejich herní pohoda vytratila kdovíkam a uhráli jenom 11 bodů. Celkově jim tedy jejich 36 bodů stačilo na 6. místo, hned za naším výběrem. Naše vzájemná utkání byla velice vyrovnaná. Na podzim jsme domácí prohrou 0:1 ve velice podprůměrném utkání jen umocnili naši krizi a v jarním poločase jsme zaslouženě vybojovali 3 body po výsledku 2:0 na prosívkovém hřištiČučicích. Co se týče mých předpokladů o formě Čučického týmu v nadcházející sezóně: Myslím, že pokud je nebudou zužovat zranění a dostanou se do rytmu, budou opět hrát v té lepší polovině tabulky. Počítat se s nimi tedy rozhodně musí.

Hradčany

Tým Hradčan skončil v loňské sezóně na 9. pozici. Po 15-ti podzimních bodech získal v jarní části již jenom 8, a to rozhodlo o jejich konečném umístění. V našich vzájemných utkáních jsme si rozdělili spravedlivě body po 3 na obou stranách. Na podzim jsme jasně vyhrané utkání trestuhodně přenechali Hradčanským a prohráli jsme 3:4. V jarním společném utkání jsme již nic nenechali náhodě a na nekvalitním Hradčanském trávníku jsme vyhráli zaslouženě 2:0. Moje předpoklady týkající se tohoto mužstva v nové sezóně jsou takovéto: Budou bojovat o střed tabulky a trápit budou každý tým. Hlavně na jejich domácím trávníku jsou velice nevyzpytatelní a prohrát tam může prakticky každý.

Babice u Rosic

Tento tým hrál v loňské sezóně jinou skupinu – IV. třídu, skupina B. V ní skončil na posledním místě s pouhými 8 body. Nastřílel pouhých 13 branek, což není nijak lichotivá vizitka. Každopádně ani tak nelze tento tým nijak podceňovat. Zvláště na jejich domácím „trávníku“ mohou být velice nebezpeční. No nechme se překvapit, jak se představí i pro ně v nové skupině s novými soupeři.

Domašov

Domašov skončil v loňské sezóně na druhém místě za postupujícími Chudčicemi o pouhý jeden jediný bodík. Veliké zklamání netajil nikdo z jejich příznivců i samotní hráči. Podzimní část vyhráli31 body a na jaře získali dalších 25. Ve vzájemných soubojích jsme byli lepší my, když jsme k domácí podzimní remíze 1:1 přidali jarní výhru na hřišti Domašova v poměru 3:1. Pro letošní sezónu bude Domašov jednoznačně jeden z největších favoritů na postup stejně jako v několika posledních letech. Zda se jim to konečně podaří či nikoliv to budeme vědět zhruba za rok.

Ketkovice

Ketkovice byli vloni po podzimní části ve středu tabulky, na 7. místě se 16-ti body. Na jaře přidali stejný díl a za celkových 32 bodů jim patří umístění na 8. místěsezóně 2006/07. Naše vzájemné souboje skončili jednou prohrou a jednou výhrou na obou stranách. Na podzim jsme v Ketkovicích prohráli 1:3 a v domácím jarním zápase jsme po našem nejlepším výkonu v loňské sezóně vyhráli vysoko 5:0. Ketkovice rozhodně řadím k jednomu z týmů, které budou hrát o čelo tabulky. Hodně bude rozhodovat jejich zdravotní stav a pohoda v týmu.

Lukovany

Lukovany rozehráli podzimní část poměrně dobře a za 15 získaných bodů jim patřila 9. příčka v tabulce. Na jaře už to tak slavné nebylo a za pouhých 8 bodů11 utkáních z toho byla nakonec až 10. příčka v celkové tabulce. Naše společné zápasy jsme oba vyhráli my. Na podzim doma v poměru 3:2 a po zaslouženém a dobrém výkonu na jaře jsme odvezli z Lukovan také 3 body za výhru 2:1. Lukovany budou dle mého názoru i v příští sezóně hrát o střed tabulky, když se jim bude dařit, jsou schopni potrápit absolutně každého.

Příbram

Příbram skončila v loňském ročníku až na samotném dně tabulky naší soutěže. Na podzim získali pouhé 3 body za výhru nad Senorady „B“ a na jaře k nim přidali dalších 7. Na podzim i na jaře tedy shodně skončili poslední. V našich vzájemných zápasech jsme uspěli dvakrát my, a po podzimní výhřePříbrami v poměru 3:0 jsme i doma na jaře vyhráli vysoko 6:1. Těžko říct, zda Příbram bude posilovat či nikoliv. Každopádně pokud budou pokračovat v ne příliš úspěšných výkonech, asi to daleko nedotáhnou. Nicméně i oni umí zahrát, tudíž bych nedoporučoval nikomu je podceňovat !

Zakřany

Zakřany podali v sezóně 2006/07 velice vyrovnané výkony a rozhodně nezklamali. Na podzim získali 16 bodů, za což jim patřila 6. příčka. Na jaře přidali dalších 19 a s celkovými 35 body skončili celkově na 7. místě. Dokázali však vyhrát např. na hřištích postupujících Chudčic a Moravských Knínic. V našich společných utkáních jsme na podzim prohráli na jejich hřišti 1:2, doma jsme vše odčinili a vyhráli po dobrém výkonu 5:2. Pro příští sezónu vidím v Zakřanech dalšího kandidáta na přední umístění. Myslím, že patří a budou patřit opět k nejlepším mužstvům naší soutěže.

Moravské Knínice

podzimní části sezóny 2006/07 skončili Knínice na druhém místě ihned za Domašovem se 30-ti body. Na jaře už to bylo o malinko horší, když za 20 bodů, v součtu tedy za 50 bodů, skončili na hezkém 3. místě v tabulce. I oni však byli až do posledních kol horkým kandidátem na postup. Ve vzájemných utkáních nás jednoznačně předčili a dvakrát vyhráli – na podzimKnínicích 4:2 a poté na jaře u nás 2:0. Pro příští sezónu jsou jednoznačně jedním z dalších kandidátů na postup do III. třídy.

Soupeři jsou hodnoceni dle časového harmonogramu, ve kterém se s nimi naši fotbalisté utkají.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re Cantona

(sovič, 26. 7. 2007 22:37)

Jedno je ale jisté, že vy nikdy nebudete hrát nic jiného než čtverku.

Jak jsem řekl ....

(MaŠ, 17. 7. 2007 16:28)

Vidím tady hlavní pětku - Domašov, Moravské Knínice, Ketkovice, Zakřany a snad si mohu trofnout říct i Dolní Loučky. Nicméně, tvrdě si stojím za tím, že jsou zde další mužstva, která nebudou špatná !!!

škoda

(Cantona, 17. 7. 2007 15:26)

Každopádně je škoda, že v naší soutěži není Nová Ves, zápasy byly vždy vyhecované a plné gólů. souhlasím s Marem že o postup budou hrát D.L., Domašov a Knínice, jen nechápu na postup ty Zakřany (my jim dali na podzim 9:1)???

Pěkné...

(MaraL, 16. 7. 2007 10:10)

Pěkné zhodnocení, ale já budu trošku konkrétnější...myslím, že o postup můžou reálně hrát max.4 týmy! A to Domašov, Mor. Knínice, snad DL a čtvrtý do party budou Zakřany...
Už se na podzimní boje moc těším!