Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘESTUPY 2007 - AKTUALIZACE

12. 3. 2007

Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom Vás tímto informovali o dění v našem týmu mužů. Letos na jaře se uskutečnilo několik přestupů a hostování.

Dne 2. 2. 2007 podepsal přestupové lístky Jaroslav Panovský, který tím přestoupil do našeho týmu z mužstva Hradčan.

Dne 8. 3. 2007 jsme se dohodli s týmem Tišnova na půlročním hostování Lukáše Panovského v našem mužstvu. 

Dne 13. 3. 2007 vedení TJ Sokol Dolní Loučky vyhovělo žádosti našeho dlouholetého hráče Františka Svobody, a ten odchází na půlroční hostování do týmu Lomnice, který hraje stejnou soutěž v okrese Blansko.

Dne 15. 3. 2007 se dohodlo vedení našeho oddílu s vedením týmu Skalice u Znojma na odchodu našeho brankáře Lukáše Klima. Toto mužstvo hraje stejnou soutěž na Znojemsku. Na základě této informace se naše vedení snaží najít za Lukáše náhradu.

Dne 20. 2. 2007 jsem se dohodl s potencionálním novým brankářem našeho týmu. Jedná se o staronového hráče, Jana Plaisnera, který v Dolních Loučkách v minulosti nastupoval. Tento brankář v posledních letech chytal za tým Hradčan. Dohodli jsme se, že vyzkoušíme jeho kvality na turnaji v malé kopané konaného v Dolních Loučkách dne 10. 3. 2007 a v přátelských zápasech v Čebíně dne 18. 3. 2007 a o týden později v Brně v utkání s Křovím. Poté se rozhodneme, zda jeho přestup uskutečníme.

Věříme, že všechny tyto posily budou pro náš tým přínosem a přejeme jim mnoho úspěchů a pohody v našem oddílu. Samozřejmě i hráčům, kteří  se od našeho mužstva odpojili přejeme mnoho sportovních úspěchů.

 

 

Vedení fotbalového oddílu

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nové, ale neurčité informace

(MaŠ, 9. 2. 2007 9:38)

Ahoj kluci, jenom informace týkající se Lukáše Panovského, koncem února budeme vědět, zda ho uvolní zatím alespoň na půlroční hostování :/ ....

brankář

(Cantona, 6. 2. 2007 13:45)

Pořádnej golman to je základ a i u nás se to bude muset řešit. Brańo už je čtyřicátník a tak se počítá že by po něm jednou mohl štafetu převzít jeho kluk, který je na hostování v dorostu Rapotic.

????

(Petr K., 6. 2. 2007 13:31)

Proč zrovna do Ketkovic? Pokud si dobře vzpomínám, tak tam ten kluk od nás dostal docela ostudnou branku:)))

re souhlas

(MaŠ, 6. 2. 2007 12:14)

bych zašel samozřejmě ;)

souhlas

(MaŠ, 6. 2. 2007 12:13)

když tak o tom přemýšlím, tak máš pravdu, zrovna teď si zašel do Ketkovic pro brankáře :)))) ... ten nám momentálně chybí

k přestupům amatérů v anglii

(Cantona, 6. 2. 2007 11:00)

Líbí se mi anglický model přestupního řádu pro kluby na amatérské úrovni. Hráči klubu nepatří, každý klub před sezonou má možnost si podepsat jakéhokoliv hráče a ten pak nesmí nastoupit za jiný klub v té soutěži. I během sezony hráč může hrát současně i za jiný klub (ne však ve stejné soutěži). Hráč má absolutní svobodu a např. když se přestěhuje najde si jiný klub tak tam jde zadarmo. Když si o sobě myslí že má na vyšší soutěž, tak to prostě zkusí, vždycky se může jednoduše vrátit. Mě osobně by se podobný model líbil i u nás od 4. třídy řekněme pod divizi. Co vy na to?

Plachťák je brankářská hvězda.

(Petr K., 6. 2. 2007 9:29)

To nikdo nepopírá. Jenže ho nutit nemůžeme:(

re John O Shea

(MaŠ, 5. 2. 2007 17:42)

No jasan, takže Peťa K. je první adept :))) ... budeme to muset prubnout, ale myslím, že Marťa je skvělej golman !!!

John O Shea

(Petr K., 5. 2. 2007 17:20)

Když může chytat za Manchester obránce - záložník, proč bychom si nemohli převychovat z nějakého hráče nového gólmana my?:)

re brankář

(MaŠ, 4. 2. 2007 19:01)

Ahoj Jaro, co se týká kluků Panovských, rozhodně o jejich kvalitách a zkušenostech nepochybuji. Každý dobrý fotbalista budiž vítán. Máme přeci nějaké dlouhodobější cíle, nebo ne ?
Bohužel, co se týče golmana, tak Lukášův přestup se stále řeší, zatím se však nazačalo jednat, čekáme na akceptaci či neakceptaci ze strany Skalice. Zatím nemáme náhradu a bohužel veškeré 4 varianty zatím selhali. Takže sumasumárum, chtě - nechtě, vypadá to, že bude muset chytat Marťa Plachký.

brankář

(JaraV, 4. 2. 2007 18:05)

Myslim že bratři budou pro náš tým přínos.Jardu neznám ale s Lukášem jsem pár zápasů ještě za Tišnov odehrál.Je to velmi dobrý levonohý záložník, popř. útočník.Levonohých hráčů moc nemáme, proto si myslim že to bude posila. A navíc by mohl zleva kopat trestňáky, kopací techniku má dobrou.
A jak to vůbec vypadá s naším brankářem? Marťo hoď sem nějaké informace.Díky.