Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘÍBRAM - DOLNÍ LOUČKY 2:2 (0:1), 8. 6. 2008

8. 6. 2008

Naše branky: Lukáš Panovský 0:1 (penalta), Martin Špicl 1:2

Sestava: Karel Mičánek - Jaroslav Brabec, Martin Špicl, Michal Kroupa, Martin Plachký - Martin Válek, Martin Mašek (Patrik Křenek), Lukáš Panovský - Jiří Had (Michal Stratil), Marek Lipovský, Jaroslav Němec - další náhradník - Jaroslav Válek

ŽK: Jaroslav Němec

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

Obrazekneděli, 8. 6. 200816,30 hod., nastoupili naši mužidalšími mistrovskému utkání na horké půdě 6. týmu tabulky – Příbrami. Vzhledem k tomu, že se těsně před utkáním přehnala nad Příbramí silná průtrž mračen, dlouho se zvažovalo, zda je vůbec možné utkání sehrát. Nakonec se i přes velké louže a silně podmáčený terén rozhodlo, že utkání odehrajeme.

Utkání začalo opatrně, žádný tým nechtěl udělat žádnou chybu. V 10. minutě vyslal Lukáš Panovský krásnou přihrávkou po levé straně do brejku Jaroslava Němce, ten poslal do vápna domácích přízemní centr, který bohužel Marek Lipovský do branky nevměstnal. V 15. minutě si oba jmenovaní akci zopakovali jako přes kopírák, Lukáš Panovský vyslal opět po levé straně ObrazekJaroslava Němce, který centroval, ale domácí obránce si míč srazil rukou v pokutovém území. Penaltu s přehledem proměnil Lukáš Panovský – 0:1. Ve 20. minutě zahrozila poprvé a to hodně vážně domácí Příbram, míč z levé strany z jedné velké louže vydoloval jejich levý křídelník, poslal střílený centr do našeho pokutového území, Karel Mičánek míč jistil, ale ten se zastavil nečekaně v louži a pro domácího útočníka nebyl problém poslat míč do prázdné branky, na brankové čáře ho však neuvěřitelně stačil vykopnout kapitán Martin Špicl. Ve 25. minutě si míč narazil Michal KroupaMartinem Maškem a první jmenovaný vyslal na domácí svatyni jedovatou přízemní střelu, která však jen o několik centimetrů minula cíl. Ve 30. minutě opět zahrozila Příbram, když na trestný kop naskočil jejich útočník, ale hlavou mířil naštěstí pro náš tým nad branku. Ve 35. minutě si vyměnili míč na pravé straně Martin Válek ObrazekJaroslavem Brabcem, ten poslal do pokutového území Příbrami krásný centr a Marek Lipovský úplně sám mířil hlavou jen těsně vedle pravé tyče domácí branky. Ve 38. minutě vyslal Jaroslava Němce Jaroslav Brabec, ten ještě dal pod sebe na Martina Válka, ale ten na místo střely levou volil raději nepřesnou střelu na dlouhou nohu pravou, která skončila vysoko nad. Ve 40. minutě zahrával Lukáš Panovský trestný kop skoro z půlící čáry, do míče si naskočil Martin Špicl, nedosáhl na něj, ale domácí brankář jen míč vytěsnil těsně mimo jeho branky. Ve 42. minutě jsme výborně přenesli hru z pravé na levou stranu, kde se do míče perfektně opřel ze 25-ti metrů Lukáš Panovský, ale jeho krásnou dělovou ránu vytěsnil z pravého horního růžku výborný domácí brankář. V poslední minutě první půle vyslal Martin Válek do brejku Jaroslav Němce, ale ten sám proti brankáři opět neuspěl – jeho střela skončila mimo domácí svatyni.

ObrazekDo druhé půle jsme vstoupili opět velmi aktivně a v 50. minutě utekl po levé straně Michal Stratil, do velkého vápna domácích poslal krásný centr, ale tento do sítě neusměrnil ani Jaroslav Němec ani Marek Lipovský. V 55. minutě chytře vyslal do samostatného úniku Jaroslav Němec Marka Lipovského, ten však vystartoval později, takže byl v souboji úspěšnější rychlejší domácí brankář. V 58. minutě nás zmrazili domácí, když z ojedinělého úniku po pravé straně nacentrovali míč před naši branku, ten neudržel v náruči Karel Mičánek a odražený míč trefil přesně nohu Příbramského útočníka a následně naši branku – 1:1. Posléze jsme vyvinuli veliký tlak na domácí obranu a zaměstnávali jsme ji mnoha nebezpečnými nájezdy. V jednom z nich si obešel Marek Lipovský obránce a následně hezky pálil, domácí brankář míč neudržel, ale ani naše druhá dorážka neskončila díky Obrazekzmiňované louži v brance Příbrami. V 60. minutě se odehrál jeden z několika klíčových okamžiků v utkání. Lukáš Panovský se opřel do jednoho z mnoha našich trestných kopů, míč se opět zastavil před domácím brankářem ve zrádné louži a Patrik Křenek dorážel do prázdné branky, bohužel trefil jen domácího brankáře a tak ho musel zastoupil Marek Lipovský, který branku vstřelil. Bohužel tato nebyla nepochopitelně uznána díky „domácímu“ postrannímu rozhodčímu, který vymyslel ofsajd. V 65. minutě rozehrál opět trestný kop Lukáš Panovský, na něj si fantasticky naskočil ve velkém vápně kapitán Martin Špicl a hlavou po břevno nedal domácímu brankáři šanci – 1:2. I nadále jsme tlačili, ale byli to právě domácí, kteří v 75. minutě vymysleli ojedinělou akci na naší pravé straně, z rohu vápna nacentroval jejich křídelník, míč bohužel minul hlavou bránící Martin Plachký a Lukáš Panovský jeho minelu nečekal a tak nestačil Obrazekzareagoval na míč, který se od něj odrazil zpět před naši branku, kde ho nikým nebráněný útočník bez problémů poklidil do naší sítě – 2:2. Museli jsme hrát „vabank“ a tak se náš kapitán vytáhl do pozice středního útočníka. Zbytek utkání se odehrál prakticky ve velkém vápně domácích, ale míč ne a ne do jejich branky padnout. Třikrát skvěle pálil Lukáš Panovský, ale brankář domácích bravurně kryl, resp. další střely jen těsně minuly pravou tyč branky domácích. V 85. minutě zahrával další trestný kop Lukáš Panovský, do hlavičkového souboje naskočil Jaroslav Němec, míč se snášel do náruče Příbramského brankáře, ale na dlouhou nohu jej ještě dokázal zpracovat Martin Špicl, ale bohužel než „vyplaval“ z hluboké louže, tak stačil do bezpečí míč poklidit domácí stoper. V 88. minutě se stala jediná fatální chyba jinak výborného a citlivého rozhodčího. Lukáš Panovský rozehrál další trestný kop ze Obrazek30-ti metrů, domácí brankář míč neudržel a ten zapadl za jeho záda do Příbramské svatyně. Veliká to byla radost, ale bohužel ji o něco později zhatil opět domácí postranní, který odmával ofsajd. Nikdo z našich se míče po střele nedotkl, proto nevím, proč branka uznána nebyla !!! Celý incident vyvrcholil v to, že po slovní výměně Jaroslava Němce se zmiňovaným postranním rozhodčím ho tento udeřil do hlavy praporkem !!! Hrálo se dál a my jsme ještě měli několik střel a šancí. Jednou z nich byla famózní střela Jaroslav Němce, která ale opět jen těsně minula levou tyč Příbramské branky. Bohužel, úkol se nepodařil.

Sumasumárum: Utkání se hrálo na těžkém terénu, ale mělo solidní úroveň. Tempo hry diktoval náš tým, ale bohužel nás domácí vyškolili z efektivity. Ztrátu bodů zajistila velmi laxní koncovka našich útočníků a veliké množství Obrazekneproměněných šancí. I přesto, že jsme dřeli až do poslední minuty, se nám rozhodující branku bohužel vsítit nepodařilo. Tímto jsme vlastně definitivně ztratili možnost se ještě o postup porvat s Moravskými Knínicemi, což je veliká škoda.

MaŠ

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zdar

(JARA N, 11. 6. 2008 16:45)

Vykon dobrej ale ten pomezni si nezaslouzil je flusanec ale poradnyho granata aby se mu rosvitilo vte palici.

Smůla!!!

(MilZed, 9. 6. 2008 16:21)

Hosi to je smula...uz aby ste byli pryc z te "pralesní ligy".....hřiště tady stoji za PRD....a rozhodčí v některých zápsech to je taky katastrofa.

hodnocení mistrovského utkání

(trener A mužstva, 9. 6. 2008 10:23)

Naše mužstvo sehrálo utkání na hřišti Příbrami kam jme si přijeli pro 3 body.Po celé utkání jsme byli jasně lepším týmem bohužel jsme nedokázali převahu a vytvořené šance proměnit v branky.Také obdržené branky byly z kategorie laciných.První po zaváhání našeho brankáře když mu míč po centru z pravé strany vypadl z rukavic a druhá po špatné orientaci v našem pokutovém území kde Panovský L namazal domácímu hráčovi na jasný gol.Přesto jsme mohli zápas vyhrát nebýt domácího pomezního který zdviženým praporkem záměrně signalizoval ofsaid při našich dvou regulérních brankách.Všichni hráči v tomto utkání podali vesměs solidní výkony.Zápasy ve kterých se ujmeme vedení si sami zkomplikujeme svojí herní neukázněností a nedisciplinovaností a jen velice těžce je dokážeme dotáhnout do vítězného konce.Některé herní situace naši hráči řeší zbytečně zbrkle a netakticky.Dnešní fotbal je kromě fyzické připravenosti a bojovnosti také o ukázněnosti taktice a plnění svěřených úkolů jednotlivých hráčů na hřišti.I když se nam v téhle sezoně s největší pravděpodobností nepodaří dosáhnout na první příčku tak je důležité odehrát zbývající dva zápasy tak abychom v nich získali plný počet bodů a na konci mohli říct že sezona 2007/2008 byla úspěšná.Jsem přesvědčený o tom že tohle mužstvo má svoje ty lepší fotbalové roky ještě před sebou. Kamil válek.

Je mi z toho smutno ,..

(MaŠ, 9. 6. 2008 6:39)

... ale hlavu vzhůru TÝME ... Včera jsme nepodali zase tak špatný výkon. Bohužel jedna branka navrch prostě chyběla. Byli jsme lepší, ale nepřetavili jsme naši aktivitu ve vítěznou branku. Škoda, ale JEDEME DÁL BORCI, zamakáme a uděláme si ještě fajn konec soutěže, co VY NATO ?