Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŘEZNOVICE - DOLNÍ LOUČKY 3:0 (1:0), 19. 10. 2008

19. 10. 2008

Sestava: Lukáš Šperlín - Jaroslav Brabec, Michal Kroupa, Radek Vystrčil, Rostislav Beránek - Martin Válek (Pavel Jašek), Martin Plachký, Lukáš Panovský - Miloslav Jašek (Patrik Křenek), Martin Špicl, Jiří Had

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 19. 10. 200816,00 hod., sehráli naši muži další mistrovské utkání proti druhému týmu tabulky – týmu Řeznovic. Věděli jsme, že nás čeká velmi těžké utkání na nerovném terénu, ale přesto jsme se chtěli o výsledek porvat.

Obrazek

Domácí nás ale ihned od samotného počátku zatlačili a již ve 2. minutě měli velikou šanci na otevření skóre. Po jejich kombinaci na pravé straně totiž šel na Lukáše Šperlína sám Řeznovický útočník, ale naštěstí přestřelil. V 5. minutě jsme odolali další velké příležitosti domácích, když se odražený míč dostal k útočníkovi na velké Obrazekvápno, ten však svoji střelu uspěchal a naši branku netrefil. Poté se hra více vyrovnala, ale v 15. minutě to byli opět domácí, kteří mohli jít do vedení, po krásné kombinaci na jeden dotek se dostal Řeznovický útočník opět až před Lukáše Šperlína, ale znovu míč skončil v zámezí. Od této minuty jsme se domácím hodně vyrovnali a vycítili jsme, že rozhodně nejsme bez šancí. Ve 20. minutě uvolnil Martin Plachký Jiřího Hada, který našel ještě v lepší pozici kapitána Martina Špicla, ale tomu ve vyložené pozici chyběla razance, takže tuto 100%-tní šanci „zazdil“ a brankář domácích konečky prstů vytěsnil. Ve 30. minutě prodloužil přízemní pas Jiří Had opět na Martina Špicla, ten vystřelil levou technicky, přehodil domácího brankáře, ale míč naneštěstí minul jen o několik centimetrů pravý horní růžek branky domácích. Ve 35. minutě vyslal Martin Válek Miloslava JaškaObrazekten vrátil pod sebe na velké vápno, kde tvrdě pálil Martin Plachý, ale bohužel nad domácí svatyni. Ve 40. minutě ale opět zahrozili domácí, po pravé straně přešel přes Rostislava Beránka křídelník, pěkně odcentroval, ale sběhnuvší útočník Řeznovic se hlavou netrefil mezi tyče naší branky. Běžela poslední minuta první půle, když domácí rychle rozehráli trestný kop, Miloslav Jašek nepokryl svého protihráče a křídelník centrem trefil zezadu ruku Jaroslava Brabce, bohužel, pískala se přísná penalta. Tuto s přehledem proměnil domácí hráč a Řeznovice vedly 1:0 a to bylo také z prvního poločasu vše.

Do druhé půle jsme šli s tím, že se pokusíme o výsledek ještě porvat. Bohužel, opak byl pravdou a tou také zůstává, že už existoval pouze jeden jediný tým a to byly domácí Řeznovice. V 55. minutě zahrávali domácí rohový kop na zadní tyčObrazekna který si naskočil jejich útočník, ale v dobré pozici netrefil branku. V 60. minutě se propracoval narážečkami až před Lukáše Šperlína domácí záložník, ale ten ho ve 100%-tní pozici bravurně vychytal. V tuto chvíli už existovalo pouze jedno mužstvo a my se na půli domácích dostávali jen sporadicky. V 65. minutě zahrávali domácí trestný kop, který skvěle vychytal Lukáš Šperlín. Naší jedinou příležitostí ve druhé půli byly rovněž trestné kopy, nejdříve v 67. minutě pálil Lukáš Panovský, ale domácí brankář byl pozorný, posléze trestný kop stejného exekutora zpracoval v tísni Martin Špicl, ale jeho střela z otočky byla domácí obranou zablokována. V 75. minutě naše záloha ztratila míč a do obrany se řítili hned 3 domácí útočníci a následně sám na Lukáše Šperlína jejich pravý záložník, který se sice se štěstím, ale nemýlil a Lukáše přehodil – 2:0. Po průniku Obrazekdomácího pravého křídelníka až k rohovému praporku tento ještě dokázal odcentrovat, ale míč spadl shora na břevno naší svatyně a následně jsme jej ubránili. O 2 minuty později zahrávaly Řeznovice trestný kop ze 35-ti metrů, a ten skončil opět shora na našem břevnu, i když jej Lukáš Šperlín jistil. Běžela 89. minuta, když opět naše záloha ztratila míč ve středu pole a následoval smrtící protiútok, který z úhlu domácí křídelník dokázal tvrdou ránou křižně proměnit – 3:0. To již bylo z utkání vše a my si tedy odvážíme z horké Řeznovické půdy tříbrankový příděl.

Sumasumárum: Bohužel v tomto utkání jsme stačili na domácí pouze ve třetině utkání, v této jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Ve zbytku utkání jsme tahali za kratší provaz a domácí nás přehrávali v důrazu, bojovnosti a přesnosti Obrazekpřihrávek. V dosti improvizované sestavě díky několika absentujícím hráčům nám absolutně nehrál útok, kde opět chyběl větší pressing a bojovnost. Dnes jsme si bohužel bodovat nezasloužili a vcelku zaslouženě si odvážíme porážku rozdílem třídy. Musíme se vzchopit, jelikož nás příští týden čeká další obtížné utkání doma se Zbýšovem.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

třísla

(Cantona, 22. 10. 2008 10:00)

Naštěstí nevím co to je hrát s nataženými třísli či břišními úpony, nicméně po zápase zhruba 2 dny cítím únavu. Když jsem před 3 lety byl na operaci s kolenem tak na pokoji byl jinej fotbalista s vytahanýma tříslama - dělal mu to pan doktor Kania v Ivančicích a myslím, že to nebylo tak hrozný jako třeba to moje koleno.

re Filda

(MaŠ, 20. 10. 2008 14:25)

Zdarec Fildo, jj, třísla jsou na hov.., byl jsem s nimi před 3 týdny ve Vojenské, protože to už nebylo únosné. Dostal jsem na tyto a zmiňované břišní úpony doporučení měsíc klidu a rehabilitace. Pokud se prý za 4 týdny třísla nezlepší, bude nutná operace, kterou tedy rovněž rozhodně nechci !!! A výsledek ? ... samozřejmě jsem vzhledem k mojí pracovní vytíženosti rehabky dosud nezařídil, hraju dál, navíc se mi nedaří a třísla ? Ta mám po včerejším špílu, ve kterým jsem byl nulovej opět v tom bolestivém stádiu jako před 2 týdny :(((. Jak říkáš, už toho radši nechat a věnovat se něčemu jinýmu, něčemu, na co ještě mám :(

re Martin

(MaŠ, 20. 10. 2008 12:03)

pardon, už by mělo být vše OK.

fotky

(Martin, 20. 10. 2008 11:48)

Zdarec, chci se podivat na fotky a objevuji se me tam fotky ze zapasu V.Kninicama.

zranění

(Filda, 20. 10. 2008 10:48)

Zdarec Martine, s podobným zranění jsem marodil asi před dvěma roky, a kdo to nazažil, tak neví jak je to nepříjemné a bolestivé zranění. Já osobně jsem ve svém věku zavrhl operaci, která by asi vše vyřešila mnohem rychleji. Dal jsem si půl roku pauzu od fotbalu a čekal jsem, jak se s tím tělo samo vyrovná. Nejhorší je, že člověk nemohl dělat vůbec nic, protože sebemeší zátěž, to hned zhoršilo. Po půl roce se to zlepšilo, ale úplně doléčené to už nebude nikdy. Hrát s tím ale jde. Chlape, už nám není dvacet holt :-))

omluva 2

(MartinV., 20. 10. 2008 9:26)

Možná by se to sem psát ani nemělo, protože pro to omluva není a není to dobře vůči ostatním v týmu. Prostě sešlo se to tak o tomto víkendu, že někteří z nás dost pařili a pak se to projeví na hřisti. Já se tedy veřejně moc omlouvám za můj přímo tragický výkon celému týmu. Jsem s Marťem, příště zamakáme parto!
Jo a Marťo, ty tvoje myšlenky o dohrání podzimu a pak se uvidí apod., tak ty ihned vypusť z hlavy! Do zimní přípravy se dáš pořádně do kupy a pak uvidíš, jak budeš všechny prohánět.

Omluva

(MaŠ, 20. 10. 2008 8:56)

Mrzí mne, že se nás sešlo tak málo. Tak trošku mám za zlé i Stráťovi, že nedokázal ani dát na vědomí svoji absenci. Mohl místo něho jet někdo z dorostu, který by rozhodně náš "slabý" útok zesílil. Jinak se omlouvám za svůj včerejší výkon na hrotu. Je vidno, že na tento post už zdaleka nemám. Honí se mi hlavou různé myšlenky, dohraju podzim a pak se uvidí. Mrzí mne, že ani základna 22-24 lidí není dostatečná. Nakonec máme tolik zranění, že sotva můžeme hrát. Sám bych se měl raději doléčit, jelikož mi nedoléčená třísla a břišní úpony stále nedovolují maximální výbušnost, rychlost a samotný výkon, to není výmluva, to je fakt. Kdybych věděl, že je nás dost, doléčil bych to, ale takto si to netroufám, možná je to chyba, příště zamakáme PARTO !!!

pohled z branky

(perla, 20. 10. 2008 8:06)

Včera rozhodla přísná penalta, druhej poločas nás pak přejeli...Třetí gól si beru na triko...Ta situace před penaltou nás nepoučila a ve druhým poločase jsme se několikrát otočili od balonu a Řeznovice rychle rozehráli do volnýho prostoru...Měli bychom víc zahustit střed pole, tam nás silnější týmy přehrávají...A chválím oba krajní beky!

aha....

(Magor, 20. 10. 2008 6:12)

ok....

re Magor

(MaŠ, 20. 10. 2008 4:07)

Ne, to byl jenom jeden špatnej pokus :(

nevadí hoši!

(Magor, 19. 10. 2008 19:55)

Nevadí příště, jim to oplatíte, a ještě dotaz martin Špicl přestupuje s obrany se stopera do útoku???Jinak díky za odpověď.