Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŘEZNOVICE - DOLNÍ LOUČKY 2:1 (1:1), 23. 8. 2009

23. 8. 2009

Naše branka: Stanislav Jaroš 0:1

Sestava: Kamil Válek - Jaroslav Brabec, Michal Kroupa, Martin Špicl, Jaroslav Válek (Jan Veselý) - Martin Válek, Stanislav Halas, Ivan Miovský, Martin Plachký - Stanislav Jaroš, Jaroslav Melichar - další náhradníci - Václav Burian, Jan Mašek, Jaroslav Němec, Lukáš Šperlín, Tomáš Černý

ŽK: Martin Špicl

Fotogalerie z utkání

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 23. 8. 2009 od 16,30 hod., nastoupili naši muži k dalšímu mistrovskému utkání na hřišti jednoho z favoritů soutěže – týmu Řeznovic. Domácí doposud oba své domácí zápasy prohráli, proto chtěli dnes 100% bodovat. To samé se však dá říci o nás, jelikož jsme hodně chtěli vybojovat zpět ztracené body z minulého domácího utkání s Říčany.

Řeznovice začaly jako z partesu a hned v 1. minutě zahrozily, po nákopu jejich obránce získal míč jejich útočník, obešel si našeho brankáře Kamila Válka, ale z úhlu mířil vedle. V 6. minutě zahrával trestný kop Ivan Miovský, na něj si krásně naskočil Michal Kroupa, ale bohužel míč netrefil ideálně. Ve 12. minutě měly opět velkou příležitost domácí Řeznovice, po centru zleva se míč odrazil od bránícího Martina Válkadomácímu útočníkovi, jenž však trestuhodně přestřelil. V 19. minutě se dostaly Řeznovice do další šance, ale prudká střela z velkého čtverce mířila nad naši svatyni. Ve 24. minutě nás velmi podržel Kamil Válek, který zlikvidoval nájezd samotného domácího útočníka. Poté se hra vyrovnala a hrálo se především ve středu pole. Ve 41. minutě jsme udeřili my. Jaroslav Melichar se perfektně uvolnil okolo bránícího hráče soupeře a poslal před domácí branku prudký centr, který ještě domácí obránci dokázali vykopnout. Z následného rohového kopu, jenž zahrával Ivan Miovský, již byli na skvělou hlavičku Stanislava Jaroše bezmocní – 0:1. Ve 43. minutě však přišel prvníněkolika klíčových momentů utkání. Řeznovický útok po pravém křídle zastavila nastřelená ruka Martina Plachkého na hranici našeho pokutového území. Rozhodčí nejdříve nepískl, ale následně si nechal napovědět od nedelegovaného domácího postranního rozhodčího – následuje tedy přísná penalta. Tuto Kamil Válek vyrazil, ale zahrávající hráč měl k míči nejblíže a napodruhé jej doklepl – 1:1. Do kabin jsme tedy odcházeli za tohoto nerozhodného výsledku.

Druhá půle začala oboustranně opatrně a hra byla velmi vyrovnaná. V 60. minutě krásně vysunul kapitán Michal Kroupa Martina Válka, jenž se ocitl z úhlu sám před brankářem, ten však jeho pokus vytěsnil konečky prstů na roh. Rohový kop zahrával tradičně Ivan Miovský, na něj si naskočil všudybyl Michal Kroupa a o zem perfektně hlavičkoval. Bohužel, tento odražený míč přeskočil těsně i domácí branku. V 64. minutě zahrozili i domácí, když po úniku pravého křídelníka tento následně centroval před branku a jeho spoluhráč zakončil hlavou nad. V 74. minutě dostal míč do uličky perfektně střídající Jan Veselý, vypálil a následně byl hodně důrazně zezadu atakován, střela jen těsně minula protilehlou tyč a penalta se nepískala. V 78. minutě to ale bylo na druhé straně jinak. Útok domácích po levém křídle byl vytěsněn do velkého úhlu, kde šel do souboje s útočníkem Martin Špicl i Kamil Válek, naši hráči se v pádu srazili, domácí útočník bez sebemenšího kontaktu padá a rozhodčí po chvilkovém přemýšlení píská další pokutový kop !!! To, že tato penalta byla nafilmovaná jako v Hollywoodu vědí oba naši hráči, pár domácích fandů, kteří zrovna v tom místě za brankovou čárou stáli a nejlépe domácí záložník, jenž to ihned po incidentu sám přiznal, bohužel. I tuto druhou penaltu však bravurně chytil Kamil Válek a odražený míč uklidil do bezpečí v poslední chvíli Martin Plachký. V 83. minutě se dostal do velké příležitosti Jaroslav Melichar, ale svoji akci zakončil hezkou střelou, která bohužel směřovala nad. V 87. minutě zatáhli domácí míč po pravé straně hřiště, odtud jejich útočník nacentroval na naši zadní tyč a zde z 5-ti metrového offsidu skóruje hlavou jeden ze dvou zde zaběhnuvších domácích útočníků. Bohužel, už je pozdě nato, aby pomezní, jenž v průběhu utkání hecoval domácí hráče více jak jejich trenér, zvedl praporek pro jasný dvojnásobný offside a zajistil tak Řeznovicím první letošní body. Utkání tedy skončilo naší porážkoupoměru 1:2.

Sumasumárum: Bohužel, těžko se k tomuto utkání cokoliv dodává. Bojovnost našemu týmu rozhodně nechyběla, bod by byl asi spravedlivý, i když pravdou je, že v prvních 20-ti minutách utkání byly Řeznovice jasně lepším týmem. Poté se již utkání vyrovnalo a šancí nebylo ani na jedné straně moc. Mrzí mne jen to, že když už domácí měli vyhrát, tak ne po nepřesných rozhodnutích sudích. Ale bohužel i taková jsou některá utkání, nedá se nic dělat a musíme makat dál. SDL OLÉÉÉ !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

řeznovice

(georg best, 24. 8. 2009 16:43)

co by ste čekali v řeznovicích??oni takto vyhrávají každý domácí zápas!!na té jejich louce se totiž fotbal hrát nedá a proto jim pomáhají rozhodčí nebo nedelegovaní pomezní!stejným způsobem najaře zařízli i zastávku jak tam prohrála 3.1 a ted zařízli vás!!hold se stím u nich musí počítat!jinak at se vám daří a ještě potrápíte nééé jednoho sopupeře!!

Brankář

(Franta a spol., 24. 8. 2009 14:00)

Hráli jste dobře a oceňujeme výkon Kamila Válka, je v dobré formě. Bude chytat i další zápasy nebo to byla vyjímka? Díky za odpověď a držíme palce.

nevěšíme hlavy

(JaraV, 24. 8. 2009 8:33)

Borci, nevěšme hlavy nad smolně prohraným utkání. Musíme se z toho ponaučit, kvalitně potrénovat a v neděli na domácím trávníku vše odčiníme.