Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŘÍČANY B - DOLNÍ LOUČKY 0:1 (0:0), 19. 5. 2007

19. 5. 2007

V sobotu, dne 19. 5. 2007 jsme sehráli další utkání na hezkém hřišti v Říčanech u Brna s místním "béčkem". Bylo velké horko, takže zápas nebyl vůbec jednoduchý, ale my jsme rozhodně chtěli vyhrát a navázat tak na předchozí výborné výkony.

Obrazek

Domácí začali bravurně a prvních 10 minut měli míč více na svých kopačkách. Ihned v první minutě nádherně a tvrdě vypálil domácí útočník z asi 25 metrů, náš brankář Martin Plachký však ještě nádherněji vytěsnil míč na roh. Poté jsme se začali osmělovat i my a po trestném kopu z půlící čáry kapitána Martina Špicla si na míč hezky sběhl Martin Válek, ale jeho perfektně umístěná hlavička k Obrazektyči bohužel neměla potřebnou razanci. Asi v 15. minutě se k trestnému kopu postavil Lukáš Panovský a jeho tvrdou ránu levačkou ještě dokázal tečovat Martin Špicl, bohužel i tady chyběla dostatečná razance. Ve 25. minutě, po krásném centru z pravé strany Michala Kroupy, prošel vysoký míč celým pokutovým územím, rozběhl se Lukáš Panovský a jeho dělovou ránu z voleje zastavili až ruce obránce - jasná penalta, bohužel rozhodčí toto nechtěl vidět. Hrálo se hlavně ve středu pole a domácí zahrozili několika střelami mimo naši branku. Ve 40. minutě vypálil zpoza vápna opět Lukáš Panovský, ale jeho tvrdou ránu s problémy zachytil domácí brankář. Poté hezky zakombinovali Petr Voznica a Patrik Křenek, který vystřelil levou nohou z vápna, bohužel střela minula cíl. Poslední okamžik, který stojí za Obrazekzmínku byl rohový kop, který hezky kopnul Martin Válek, a následná hlavička Martina Špicla, která jen asi o půl metru minula pravý horní růžek domácí branky. Do kabin jsme tedy odcházeli s bezbrankovou remízou.

Do druhé půle jsme vstoupili s daleko větším odhodláním, dali míče na zem a dařilo se i více kombinovat. Během prvních 15 minut jsme domácí "zamkli" na jejich polovině a snažili se vsítit vedoucí branku. Z levé či pravé strany jsme posílali centry, které bohužel buď nenacházely adresáty, nebo jsme v koncovce nebyli důrazní a přesní. Velké šance zahodili Marek Lipovský, Martin Válek a Patrik Křenek, jejichž střely byly nepřesné, nebo málo důrazné, takže si s nimi domácí brankář poradil. Poté přišla 64. minuta a trestný kop z půlící čáry  ObrazekJaromíra Panovského. Ten nadýchal krásný centr, domácí obránce jen vyhlavičkoval míč za sebe, Jaroslav Němec sice prohrál souboj s brankářem, ale vyražený míč se dostal k Petru Voznicovi a ten levačkou poslal náš tým do vedení. Velký kus práce zde provedl Jaroslav Němec, který "Voziho" střelu šikovně stínil. Hráli jsme stále aktivněji a domácí od inkasované branky hráli prakticky na 5 útočníků, což nám umožňovalo chodit do brejkových situací. Po jednom z nich spálil šanci Jaroslav Brabec a zanedlouho poté po centru Jakuba Duchoně z voleje vypálil tvrdě opět Marek Lipovský, bohužel jen do náruče připraveného domácího brankáře. Domácí se snažili tlačit, ale naše obrana fungovala opět na jedničku. Za zmínku stojí jen dvě střely, které Martin Plachký vždy vyboxoval mimo vápno a tam už si s nimi poradila naše Obrazekobrana. Těsně před koncem zápasu ještě opět moc hezky nacentroval míč zprava Jakub Duchoň, našel Petra Voznicu, ten však levačkou z voleje netrefil branku. I tak by to ale bylo zbytečné, protože "domácí" postranní rozhodčí měl zdvižený praporek. (mimochodem ve druhé půli ho měl nahoře prakticky pořád). Do konce zápasu se již nic vážného nestalo, takže si vezeme další, velice důležité body.

Sumasumárum: Dnešní utkání bylo fyzicky velmi náročné, bylo velké horko, ale oba týmy se s tímto bravurně vyrovnali. Obrana fungovala stejně jako v posledních zápasech na jedničku, podržel nás i brankář Martin Plachký, záloha hrála také solidně, můžeme jen litoval dalších neproměněných šancí. Domácí, kteří byli hojně posílení hráči z "áčka" působili velice fotbalově, takže myslím, že diváci mohli sledovat velice zajímavé utkání. Naše vítězství je zasloužené, protože jsme zcela objektivně měli malinko více ze hry.

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ OPĚT I NAŠIM SKVĚLÝM FANOUŠKŮM, KTERÝCH NÁS PŘIJELO POVZBUDIT SNAD OKOLO 5-TI DESÍTEK !!!

a

MaŠ

 

Náhledy fotografií ze složky ŘÍČANY B - DOLNÍ LOUČKY, 19. 5. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Omluva Jardovi P.

(MaŠ, 23. 5. 2007 5:34)

Jaro, omlouvám se za to, že jsem omylem uvedl jako exekutora "gólového" trestného kopu Míšu. Bohužel mi tu a tam některé souvislosti utečou a pak musím trošku improvizovat ;)))

re MaŠ

(sovič, 22. 5. 2007 20:19)

r.sova@email.cz

re sovič

(MaŠ, 22. 5. 2007 5:21)

pošli mi svůj e-mail.

re MaŠ

(sovič, 21. 5. 2007 20:37)

Dík, zkusím to klukům nadhodit. Já bych si na to opravdu netroufl. Bylo by stejně lepší, kdyby to dělal nějakej Zakřaňák a já zdaleka nejsem na všech zápasech.

re sovič

(MaŠ, 21. 5. 2007 16:00)

Bez problémů bych Ti s tím pomohl, opravdu to nic není, kdykoliv se můžeš obrátit a navíc na těchto stránkách je to naprosto jednoduché ;)

re MaŠ

(sovič, 21. 5. 2007 8:40)

Bylo by to fajn, mě se to moc líbí. Já bych si na to netroufnul určitě, počítače nejsou moje hobby, ikdyž mám VŠ elektro. Zkusím se o tom ze Zakřaňákama pobavit, ale moc tomu nevěřím, tam mají všichni čas jen na hospodu a žádnej PC nadšenec tam není.

re sovič

(MaŠ, 21. 5. 2007 7:19)

Nepřemýšlel jsi třeba o Vašich netových stránkách ? Tady na "éčku" je to docela jednoduché a zase by ta naše soutěž dostala takové malinkaté oživení ;))

re MaŠ

(sovič, 21. 5. 2007 7:14)

Taky děkujeme. Docela se daří, hlavně sme se zlepšili v proměňování šancí. Knínice jsou dopředu hodně silné, ale obranu mají úplně děravou.

re sovič

(MaŠ, 21. 5. 2007 5:15)

Děkujeme, ale Vy jste se tedy hodně vytáhli. Nejdřív výhra v Chudčicích a poté i M. Knínicích ? Ta gratulace letí také k Vám do Zakřan.

gratulace

(sovič, 20. 5. 2007 22:36)

Vy teda válíte, to už je pořádná vítězná série.

Gratulace

(P.Mi (gen. ředitel MAMUT-THERM), 20. 5. 2007 21:44)

Martine, jste skvělí…gratuluji. Je to obdivuhodná šňůra !!!!
Děkuji
P.Mi

Kluci, byla to dřina ...

(MaŠ, 20. 5. 2007 9:58)

ale stálo to zato. Bojovali jsme a to je důležité :)))