Jdi na obsah Jdi na menu
 


SENORADY B - DOLNÍ LOUČKY 1:6 (0:5), 2. 9. 2007

2. 9. 2007

V neděli, 2. 9. 2007 v 16,30 hod., sehráli naši muži další mistrovské utkání na hřišti týmu Senorady "B". Utkání se hrálo za ideálního počasí na krásném Senoradském pažitu a my jsme chtěli potvrdit, že vysoká výhra z prvního kola není jenom náhoda.

Obrazek

Do prvního poločasu jsme nastoupili s vervou a ihned v první minutě zahrával po faulu domácího záložníka trestný kop Lukáš Panovský z levé strany. Na jeho ideální centr si zaběhl za obranu Jaroslav Němec a nekompromisně skóroval. Bohužel domácí postranní rozhodčí mával praporkem co to jen šlo, ale stejně Obrazekrozhodčí nejprve branku uznal, ale až se naši hráči přemístili na půlící čáru, tak ji zase zrušil. Snažili jsme se i přesto hrát dál a docela se dařilo. Vycházela nám kombinace na jeden dotek a jasně jsme domácí hráče přehrávali. Naši aktivitu jsme dokázali přetavit v několik nebezpečných šancí, které však jen těsně míjeli domácí branku, nebo si s nimi poradil domácí brankář. Ve 33. minutě se však vše zlomilo. Po levé straně utekl Lukáš Panovský a jeho tvrdý centr dokázal "pod víko" usměrnit střelec Marek Lipovský - 0:1. Tímto jsme odstartovali gólovou smršť. Ihned po rozehrávce jsme pressovali domácí hráče, až jejich brankář vyrobil chybu v podobě špatné rozehrávky, té se zmocnil Martin Mašek, utekl obráncům a Obrazekprostřelil i brankáře - 0:2. O minutu později jsme vedli již o 3 branky, když Marek Lipovský výstavně vysunul do brejku Martina Válka a ten nedal domácímu brankáři šanci - 0:3. Uplynula další minuta a po úniku zleva  krásně nacentroval Petr Voznica, brankář domácích dokázal jen vyrazit a správně postavený Martin Válek již neměl problém umístit míč prakticky do prázdné branky - 0:4. Po další minutě se na pravé straně postavil k trestnému kopu opět Lukáš Panovský, jeho tvrdou střelu dokázal sklepnout Martin Válek na Martina Maška a ten svojí druhou brankou v utkání opět zvýšil skóre - 0:5. To svítila na světelné tabuli 39. minuta ! Do konce poločasu jsme kromě několika nepřesných střel již další branku nedali.

ObrazekOd začátku druhé půle prakticky hra pokračovala dle stejného scénáře. Domácí udělali několik změn a svůj tým doplnili o několik hráčů z A-týmu. Naši hráči měli během prvních 15 minut 3 velké šance, když po závarech před domácí brankou jen těsně netrefili 2x Martin VálekMarek Lipovský. V 60. minutě ale jako by se vše zlomilo. Po ojedinělém výpadu domácích se v našem pokutovém území skácel jejich útočník a rozhodčí odpískal proti nám pokutový kop. Ten však skončil nad naší brankou. Od této doby začala naše hra být nepochopitelně nervózní, začali jsme hodně kazit, mluvit a domácí nás začali přehrávat. Vyslali na naši svatyni několik nebezpečných, avšak nepřesných střel. Brankář Kamil ObrazekVálek nás podržel 3 výbornými zákroky, které vždy těsně u tyčí vytěsnil na rohový kop. Následující sérii rohových kopů naše obrana také dokázala vyřešit. V 75. minutě však domácí mohli oslavovat. Po krásné kombinaci se domácí dostali až do našeho vápna a s jejich křižnou nahrávkou do středu vápna si chladnokrevně poradil jejich střední útočník - 1:5. Od 80. minuty jsme konečně opět začali více a úspěšně kombinovat, ale hrálo se především ve středu pole. V 86. minutě vrátil kapitán Martin Špicl malou domů na Kamila Válka, ten vyslal dlouhý pas na Martina Válka a ten ve svém individuálním sólu nezaváhal a završil svůj dnešní hattrick - 1:6. Tímto výsledkem také skončilo celé utkání.

ObrazekSumasumárum: V první půli jsme velice hezky kombinovali a domácí jasně přehrávali. Houževnatě bránící domácí tým jsme dokázali svojí trpělivostí zlomit a v průběhu 33. - 39. minuty dokázali utkání rozhodnout 5-ti brankami. Ve druhé půli jsme nepochopitelně polevili a domácí se stali pány trávníku. Hodně nás zatlačili, nedali penaltu, ale nakonec se zasloužené branky dočkali. V závěru dokázal zapečetit výsledek dnes výborný Martin Válek. Ve druhé půli jsme dokázali přesně to, jak se to nemá dělat. Musíme se poučit z chyb a hlavně z našeho věčného řečnění. To nás automaticky pasuje do role odevzdaných.

 

MaŠ

 

Náhledy fotografií ze složky SENORADY B - DOLNÍ LOUČKY, 2. 9. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nejdůležitější je...

(MartinV., 3. 9. 2007 10:05)

si myslím, že jsme si odvezli 3 body!!A to ,jakým způsobem byl zápas nehezky vyhecován, dávám za příčinu oběma soupeřům, to je bez diskuze.Ale hlavně bych chtěl vzkázat do Senohrad tomu ,,vynikajícímu pomeznímu" ať příště radši ten praporek nebere do ruky, dá si pivo a hlavně nemluví!To bude to nejlepší co udělá! Víte na co narážím, navrhuju zapomenout na Senohrady a soustředit se na další těžké utkání s Čučicemi.Tak zítra všichni na tréninku čuz

Chladná hlava

(MaŠ, 3. 9. 2007 6:13)

Borci, nějak jsem ten včerejší rozpačitý výkon našeho týmu přespal a vidím to naprosto jinýma očima. Musíme se z toho poučit a již NIKDY nepřipustit to, co jsme včera provedly. Každý ví, co mám na mysli a věřím, že to chcete stejně moc, jako to chci já !!!

Chladná hlava

(MaŠ, 3. 9. 2007 6:13)

Borci, nějak jsem ten včerejší rozpačitý výkon našeho týmu přespal a vidím to naprosto jinýma očima. Musíme se z toho poučit a již NIKDY nepřipustit to, co jsme včera provedly. Každý ví, co mám na mysli a věřím, že to chcete stejně moc, jako to chci já !!!

Díky MAMUŤÁCI

(Pavel Michek, 3. 9. 2007 0:31)

Mamuťáci z Dolních Louček , tak se mi zdá , že máte dost dobře našlápnuto. Chci vám všem poděkovat , velmi si cením dosažených výsledků. To co předvádíte nejen Vy, ale i kluci z dorostu, to se jen tak nevidí. Čauky
Za MAMUTA Pavel Michek

K dnešnímu zápasu

(MaŠ, 2. 9. 2007 20:27)

Borci, děkuji Vám všem za dnešní zápas. Byl to solidní výkon, i když pravda, druhý poločas byl z naší strany nepochopitelně odevzdaný ! Ale beru to prostě tak, že to někdy tak prostě bývá. Možná jen zmíním, že to z naší stanky bylo až příliš emotivní. Kluci, jdeme do sebe a poctivě makat na úterním a pátečním tréninku a určitě bude vše lepší. Hezký večer

Dobrý

(Boban, 2. 9. 2007 20:20)

6:1, jen tak dal.

Gratulace

(Pasr, 2. 9. 2007 19:54)

Chlapi gratuluji Vám k další výhře, je to super mít po 2 kolech 6 bodíku jen tak dál!!!

Tak jdem borci ...

(MaŠ, 2. 9. 2007 14:26)

Jdeme na to BORCI. Věřím, že se nám další kus práce povede. Zatím ahoj.