Jdi na obsah Jdi na menu
 


SLOVO KAPITÁNA

5. 1. 2007

ObrazekNazdar kluci, některé části tohoto článku možná budou znít směšně, ale rád bych Vám zde vyjádřil několik mých pocitů a povzbudil Vás všechny do nové fotbalové sezóny.

Děkuji Vám za podporu a důvěru, kterou jste mi dali mým zvolením za svého kapitána. Budu se snažit tuto funkci vykonávat tak, jak nejlépe budu umět. Pokusím se jít Vám příkladem a bojovat za lepší pohodu a situaci jak v kabině, tak i na hřišti. Tomuto týmu – Vám, velice věřím a vím, že jste všichni velice kvalitní hráči s kterými stojí zato pracovat. Jsem přesvědčen, že když budeme táhnout za jeden provaz, vytvoříme skvělý tým, silnější partu a výsledky zcela jistě přijdou v blízkém sledu.

Závěrem bych ještě rád zmínil, že kdykoliv budete mít cokoliv na srdci, budete mít jakýkoliv problém, jsem tu proto, abych Vám s tím pomohl. Chci za pomoci trenérů a Vás vytvořit fungující tým a stmelit ho. …… jo a ještě Vám slibuji, že svoje momentální indispozice týkající se mojí fyzičky do začátku jarní části odstraním a natrénuji J.

Hodně štěstí v novém roce Vám všem ze srdce přeje

 

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

smešně?

(piddy, 13. 5. 2007 21:47)

to tedy neznělo dyt se vsechny slova naplnily ve skutecnost takovyho dobryho kapitana jako my nema jentak každej tym njn

Turnaj v Brně

(MaŠ, 6. 1. 2007 12:36)

Nazdar kluci,
dneska jsem měl tu čest se zúčastnit turnaje v Brně na Lesné s našimi bývalými spoluhráči, Petry Doubravským, Pernicou a Voznicou. Docela mne to nadchlo. Turnaj měl 8 skupin po čtyřech týmech. Dnes se hrálo každý s každým a do zítřejších vyřazovacích bojů postoupili 3 družstva z každé skupiny. My jsem vyhráli skupinu se sedmi body a skórem 10:3. Klukům přeji v zítřejších dalších bojích mnoho úspěchů. A nám hodně sil do zítřejšího výběhu.
Mohli bychom se taky ještě na nějaký turnaj přihlásit, co říkáte ? Třeba v únoru, ať si vyzkoušíme nějaké soutěžní zápasy.