Jdi na obsah Jdi na menu
 


STŘELICE - DOLNÍ LOUČKY 2:0 (2:0), 12. 11. 2011

12. 11. 2011

Sestava: Aleš Weinfurter - Miloš Zedník, Michal Kroupa, Dan Foltýn, Jan Jaroš - Kryštof Večeřa (Jan Kožina), Jaroslav Němec, Martin Mašek, Jiří Mašek (Jan Borkovec) - Jaroslav Melichar, Jan Mašek

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA 

V předehrávaném utkání na hřišti lídra a suveréna soutěže se chtělo naše mužstvo pokusit o překvapení, ale toto se nekonalo. Již od počátku jsme rozehráli se soupeřem vyrovnanou a velmi sympatickou partii. Bohužel domácí v rozmezí mezi 30. a 45. minutou dali dvě branky po standartních situacích a vytvořili si tak pro druhý poločas dobrou výchozí pozici.

I ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, škoda jen dvou velkých neproměněných šancí v podání Jaroslava Melichara. Domácí nakonec dovedli dobře rozehrané utkání do vítězného konce a zaslouženě tak zimují na suverénním prvním místě v soutěži. Naši hráči se rozloučili s letošním fotbalovým rokem velmi dobrým výkonem a bronzová podzimní pozice je pro náš tým také velmi dobrým úspěchem.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář