Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZASTÁVKA B - DOLNÍ LOUČKY 3:2 (2:0), 16. 5. 2013

16. 5. 2013

Naše branky: Václav Burian, Jan Kožina

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Midrla, Martin Plachký, Václav Burian, Lukáš Veselý - Jiří Mašek, Jan Mašek, Michal Kroupa, Václav Seyfert - Jan Kožina, Jaroslav Melichar - Martin Mašek, Dan Foltýn

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

Dne 16. 5. jsme opět zavítali na krásné hřiště Zastávky, které bylo tentokrát už v pořádku. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř a navíc nám chyběli hráči ze základu Martin Mašek a Martin Špicl. Hned od úvodu jsme chtěli hrát náš kombinační fotbal, ale než jsme si pořádně vyměnili míč, tak nás zchladil „banán“ v podání domácího záložníka z asi 35 m (1:0). Tento nečekaný, ale krásný gól nás rozhodil a soupeři dodal chuť do hry. Na hřišti to bylo znát. Hra byla z naší strany plná nepřesností a špatný přihrávek. Vytvářeli jsme si jen malé šance. Ve 25. min. přes Martina Midrlu přešel z levé strany domácí útočník, vypálil z úhlu na Aleše Weinfurtera, který střelu vyrazil před bránu, kde dobíhal hráč Zastávky a v klidu míč dorazil (2:0). Do konce poločasu se naše hra zlepšovala, ale bohužel jsme nedokázali stav snížit.

Ve druhém poločase jsme chtěli vše napravit, ale bohužel pro nás se začátek podobal tomu prvnímu, kdy jsme opět inkasovali. Střelu domácího hráče Aleš Weinfurter vyrazil před sebe, kde opět nikdo s domácím hráčem neběžel a ten tak pohodlně zvýšil skóre (3:0). Aby toho nebylo málo, tak se v 55. min. po střetu zranil náš stoper Martin Plachký a do hry tak musel ne zcela uzdravený Martin Mašek. Naše hra se začala zlepšovat a my začali do Zastávky „bušit“. Výsledkem byl gól Václava Buriana, který stehnem míč z centru tečoval do brány (3:1). Na tlaku jsme přidávali a soupeři docházely síly. V 80. min. pronikl Jan Kožina do vápna a střelou k tyči snížil (3:2). V tlaku jsme pokračovali až do závěru utkání, kdy ještě Jan Kožina nastřelil tyč. Bohužel na další šance už nebyl čas a tak jsme ze Zastávky nedovezli ani bod. Nezbývá než konstatovat, že se musíme poučit z nevydařených začátků obou poločasů, které rozhodli o naší prohře.

 

Mařa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mařo ????

(MaŠ, 20. 5. 2013 9:46)

Dopíšeš to prosím ?