Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZBÝŠOV B - DOLNÍ LOUČKY 1:2 (0:0), 10. 10. 2010

10. 10. 2010

Naše branky: Jaroslav Melichar 0:1, Jaroslav Melichar 0:2

Sestava: Václav Burian - Jaroslav Němec, Michal Kroupa, Martin Plachký, Jan Veselý (85´ Tomáš Krejčí) - Jan Mašek, Martin Mašek, Petr Gloza, Miloš Zedník (70´ Pavel Rozsypal) - Jaroslav Melichar, Jan Zhoř

ŽK: Jaroslav Němec

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

V sobotu, 9. 10. 2010 jsme od 15,00 hod., sehráli další mistrovské utkání na půdě lídra soutěže - rezervy týmu Zbýšov. Domácí do dnešního dne ve všech předchozích 8 kolech zvítězili, proto byl pro nás cíl, zkusit vybojovat alespoň 1 bodík. Také jsme však věděli, že to bude téměř nadlidský úkol.

Ihned od úvodních minut se začaly prognózy naplňovat a Zbýšov se do nás opřel a tvořil jeden útok za druhým, obrana a náš brankář Václav Burian však plnili svoje úkoly na 100%. Domácí zahrozili během první půle asi 3x, ale jejich střely byly nepřesné, nebo zakročil jako vždy skvělý Václav Burian. I my jsme ohrozili Zbýšovského brankáře, i když je sporadicky. Do konce první půle jsme domácím režisérům nakonec odolali a do kabin se tedy šlo s bezbrankovou remízou.

Ve druhém poločasu se hodně obraz hry změnil. My jsme vyrovnali hru a domácí očividně znervózněli. Ve 47. minutě vypálil nebezpečně Martin Mašek, ale jeho střelu zastavila tyč domácí svatyně. V 53. minutě sebral míč Jan Veselý domácím útočníkům, obešel dva protihráče a poslal dlouhý křižný pas na zabíhajícího Jaroslava Melichara, který ve výborné pozici přeloboval domácího gólmana - 0:1. Domácí prostřídali hráče a stále se snažili "bušit" do našeho obranného valu. Ten však dnes byl nepřekonatelný. V 71. minutě jsme pak sehráli výbornou akci na jejíž konci byl opět "bomber" Jaroslav Melichar, obešel si brankáře a do prázdné branky zvýšil naše vedení - 0:2. Zbýšov byl otřesen, ale postupem času opět převzal iniciativu, ale do velké příležitosti se již nedosal. V 87. minutě pak po chybě Jaroslava Němce skončil nákop domácího hráče za naší obranou i brankářem a Zbýšovský útočník jej poslal do prázdné branky, kde ho jen těsně nevykopl ve skluzu Martin Plachký. Rozhodčí nastavil 6 minut, ale i přesto jsme dokázali závěrečnému tlaku domácích odoloat a vydolovali jsme na zdejší horké půdě "zlaté" tři body.

Sumasumárum: Po perfektním výkonu celého týmu vezeme ze Zbýšova důležité 3 body, což myslím že nečekali ani největší optimisté. Jen tak dál týme .... SDL OLÉÉÉÉ !!!

MaŠ (info od ostatních hráčů)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jednoznačně překvapení kola

(Kamil Válek, 11. 10. 2010 22:00)

Výborný výkon a zcela jasně největší překvapení kola.Nezbývá než poblahopřát a popřát hodně štěstí do dalšího utkání.Vůbec není jednoduché hrát defenzívně a koncentrovaně, neinkasovat a potom z mála využít nabídnuté šance a průběh utkání otočit ve svůj prospěch.Je to úspěch celého týmu , který využil individuálních schopností J. Melichara a dobře chytajícího brankáře V.Buriana.At vám forma vydrží a ještě jednou blahopřeji. Kamil

Komentář ze strany Zbýšova.

(Komentář, 11. 10. 2010 17:21)

Po sobotní blamáži našeho áčka v Bohunicích (prohra 1:6) jsem si chtěl napravit fotbalové oko v zápase, dosud famózně hrajícího béčka. Ovšem i naše rezerva mě totálně zklamala. Vítězná série 8 zápasů bez prohry byla přerušena. Víc, jak prohra mrzí, jakým způsobem se to stalo. Úplným selháním naší největší zraně, kombinační hrou. Vázla souhra mezi zálohou a útokem, Baník si nedokázal v některých případech nahrát ani na 5 metrů. Hrálo za krásného počasí, pěkného babího léta. Sestava: Škula D. - Hruška, Vespalec, Kožíšek O., Procházka - Matějka, Horký, Schmid, Liška - Fejta, Škula J. Branka: Matějka 1x. Naši začali v mírné nevýhodě, proti ostrému slunci. Ve 14.min.založil pěkný útok Matějka. Z levé strany centruje, Liška přímo z první, brankář však je proti a projektil vyráží mimo levou tyč. V 19.min. spaluje další šanci Fejta. Po pěkné přihrávce Horkého se snaží podstřelit brankáře, ten mu pádem tlumí míč a obránci ho stačí uklidit do bezpečí. Snaživý soupeř vyčkává a nenechává se vůbec vyvézt z míry. Za 23 minut vytěžil ze své vyčkávačky pouze dva rohy. Tak hrál defenzívně. V téže minutě se ocitá sám na malém vápně Škula J., ale tak dlouho váhá se střelou, až mu míč vracející se obránce stačí vypíchnout. Ve 32. min. kopeme roh, který je protažen na Procházku, Martin z první ne Fejtu, ale Pavlova hlavička opět nenašla cíl. Těsně vedle levého vinglu. Tlak, který vyvíjíme je veliký, ale i Loučky zahrozily. V 35.min. se pokoušejí z 20 metrů vystřelit, Škula D. však míč směřující k levé tyči stačí vyrazit. A to je tak vše, co jsme soupeřovi v prvním poločase dovolili. Že máme veliký tlak dosvědčuje fakt, že během 2 minut kopeme 4 rohy. Co je to platné. Koření fotbalu, branky, chybí.

Po změně stran přišel nečekaný zvrat. Naši se nestačili ani rozkoukat a přišel ve 47.min. rychlý útok, který zakončují hosté nejdříve nastřelenou tyčí, aby pak Baník potrestali za jeho nepozornost. V 53.min. ho posílají poprvé do kolen. Rychlý protiútok podobný tomu ze 47.min., útočník hostů se ocitá sám na Škulu D. a lobem ho přehazuje - 0:1. To byla ale studená sprcha. V 59.min. střídáme Fejtu Kozlem (ještě před tím odchází v 50.min. Vespalec, místo něho Čapka). V 66.min. po krásné akci střílí bombu Kožíšek O., ale balon míjí horní spojnici branky. V 68.min. spalujeme další tutovku. Kozel svým důrazem se nenechá odstrčit od míče, je sám v malém vápně, přehazuje lobem brankáře, bohužel i branku. V 71.min. ztrácíme ve svém obranném pásmu zbytečně míč. Toho využívají hosté a rychlým brejkem utíkají naši vysunuté obraně a najednou jsou dva osamoceni na gólmana. Tomu si dovolí udělat i kličku a je to - 0:2. Na béčko padla deka a zbytek dohráváme v křeči. Nic se nedaří, ale spravedlivě nutno dodat, že tak, jak nám patřil 1.poločas, v druhém naopak kralují hosté. Jediný rozdíl je v tom, že své šance, na rozdíl od našich, Dolní Loučky dokáží proměňovat. V 87.min. nám svitla naděje. Kožíšek centruje do vápna, tam číhá Matějka a polostřelou po zemi, kterou si stačil ještě výborný brankář hostí srazit do vlastní branky, upravujeme na konečných - 1:2.

paráda

(JaraV, 10. 10. 2010 22:47)

Gratuluji borci, super výsledek.

Připojuju se ke gratulaci

(Václav Seyfert st., 10. 10. 2010 19:07)

Mladej mne předběhl, ale zase ne tak o moc... Zdá se, že ta lekce v Drásově přinesla užitek.

paráda

(Sája, 10. 10. 2010 18:55)

Výborně! Gratulace ;-)