PŘÍPRAVKA - MAMINKY/SESTŘIČKY 8:2 (4:1), 8. 6. 2012

8. 6. 2012

Branky: Jan Konečný 1:0, Libor Veselý 2:0, Jan Konečný 3:0, Mirka Veselá 3:1, Radek Štěpánek 4:1, Jan Konečný 5:1, Libor Veselý 6:1, Igor Kučera 7:1, Klára Hamanová 7:2, David Hvizd 8:2

Sestavy: Martin Humpolec - Radek Štěpánek, Ondřej Soukup, Igor Kučera - Patrik Suchánek, Jan Konečný, David Haman - Libor Veselý - náhradnníci - Patrik Soukup, Kryštof Klimeš, Martin Klimeš, Patrik Špicl, Josef Pestr, Adam Borkovec, David Hvizd, Jiří Humpolec

Dagmar Hošková - Blanka Soukupová, Jana Kučerová, Jarka Pestrová, Mirka Veselá, Dana Špiclová, Jana Konečná, Zdena Humpolcová, Lenka Hamanová, Dana Štěpánková, Klára Hamanová, Iva Humpolcová, Michaela Konečná, Katka Veselá, Kateřina Hamanová, Blanka Borkovcová

V pátek, 8. 6. 2012 od 17,00 hod., se naše přípravka rozloučila stylově s letošní sezónou 2011/12. V přísně utajeném utkání se jejich soupeřem staly jejich vlastní maminky a sestřičky. Naši hráči byli velmi překvapení, když místo utajeného soupeře vyběhly právě jejich nejbližší rodinné ženy a dívky. Utkání sledovalo, dobře se bavilo a hlavně hojně fandilo asi 50 fanoušků.

Už ve 3. minutě utekl po své tradiční pravé straně Davča Haman, přihrál pod sebe na kapitána Honzu Konečného a ten podél brankářky Dáši poslal naše chlapce do vedení - 1:0. V 7. minutě utekl po levé straně agilní Liborek Veselý a mezi nohama jinak vynikajíc lapající Dáši přidal druhou branku - 2:0. V 10. minutě přihrál opět Davídek Haman na střed Honzíkovi Konečnému a ten parádní lobem zvyšoval skóre - 3:0. V 19. minutě to však přišlo, rychlý kontr v podání našich maminek a parádní tvrdé zakončené podél Macka Humpolce v podání Mirky Veselé a bylo zde snížení - 3:1. Ve 22. minutě zapečetil poločasový úděl po závaru před brankou maminek Radek Štěpánek a zvyšoval - 4:1.

Druhá půlka začala podobně jako ta první, již ve 27. minutě vyslal Igor Kučera Honzu Konečného a ten ránou k levé tyči zvyšoval skóre - 5:1. Ve 32. minutě vysunul aktivní Honza Konečný na zadní tyč Liborka Veselého a ten do prázdné branky opět trhal sítě - 6:1. O minutu později zvyšoval Igor Kučera, když nejdříve trefil tyč, ale odražený míč již přesně poslal přímo k levé tyči - 7:2. Ve 47. minutě přišla zasloužená odměna našich maminek, když opět rychlý brejk zakončila přesnou ránou podél Marti Humpolce Klárka Hamanová - 7:2. Poslední slovo v utkání vyřkl Davča Hvizd, který pohotově doklepl vyražený míč Dášou a zapečetil tak brankový účet utkání - 8:2.

Závěrem bych rád poděkoval všem aktérům a aktérkám za skvělý zážitek a věřím, že takovýto skvělý a nevšední fotbalový den se brzy opět bude opakovat.