Jdi na obsah Jdi na menu
 


BOBROVÁ - DOLNÍ LOUČKY 3:0 (2:0) - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

13. 4. 2008

neděli, dne 13. 4. 2008 ve 14,00 hod., sehráli naši žáci svoje první letošní přátelské utkání na hřišti týmu Bobrová. Bohužel se sešli ve velmi bídném počtu a podle toho také vypadala hra.

Ze začátku utkání to pro nás vypadalo nadějně, naši fotbalisté měli šance a především první z nich, kterou spálil Dominik Martinek po krásném pasu Kryštofa Večeři byla do nebe volající. Domácí nás začali tlačit a přišel rohový kop, který domácí hráč posadil přímo na hlavu svého vysokého kolegy a bylo to 1:0. Hlavní chybou našeho týmu bylo to, že jsme si nedokázali přesně přihrát. Hodně hráčů má po zimní přípravě špatnou fyzickou připravenost. Domácí na konci prvního poločasu udeřili podruhé, po hezké akci zakončoval jejich rychlý útočník - 2:0. To bylo pro první půli vše.

Do druhé půle jsme šli s tím, že se pokusíme výsledek utkání otočit. Ze začátku jsme měli tlak, ale bohužel, branku se nám nepodařilo vstřelit. Domácí zvýšili na 3:0 a tím si svůj výsledek pojistili. My jsme začali více bojovat a povedla se nám vytvořit jedna až dvě šance, které jsme bohužel neproměnili. V poklidném tempu se také utkání posunulo do samotného konce.

Sumasumárum: Na našich fotbalistech bylo znát, že se jedná teprve o první ostřejší utkání v jarní části této sezóny. Navíc se bez omluvy nedostavilo hned několik hráčů základní sestavy, takže trenér Alois Procházka musel dosti improvizovat. Domácí byli u všeho o krok dříve a zaslouženě utkání vyhráli. Nám nezbývá než se do prvního soutěžního utkání dobře připravit a snažit se odstranit stávající nedostatky.

 

niki a MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář