Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČEBÍN - DOLNÍ LOUČKY 5:1 (3:0), 26. 10. 2008

26. 10. 2008

Naše branka: Zdeněk Slavíček 4:1

Sestava: Adam Dvořák - Jakub Fousek, Jiří Mašek, Jakub Halas, Vojtěch Divácký - Pavel Boček, Zdeněk Slavíček, Zdeněk Jaroš - Jakub Kiefer, Jaroslav Valík, Ondřej Halas - další náhradník - Lukáš Jáchim

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 26. 10. 200810,00 hod., sehráli naši žáci svoje poslední utkánípodzimní části sezóny 2008/09. Zajížděli na horkou půdu týmu Čebín, ale utkání se hrálo na hřišti v Drásově. Všichni věděli, že to nebude jednoduché utkání, byť jsme papírovým favoritem utkání. Věděli jsme totiž, že kapitánLadislav Slezák - je po vyloučeníminulém utkání na dva zápasy mimo hru.

Domácí fotbalisté nenechali nic náhodě a již od prvních minut začali dokazovat, kdo že dnes bude pánem na hřišti. Naše kluky zatlačili a svoji polovinu a ihned od úvodu si začali vytvářet brankové příležitosti. V 5. minutě otevřeli domácí kluci brankový účet utkání. Zahrávali rohový kop a přímo z něj prostřelili našeho brankáře Adama Dvořáka, který hodně zaváhal – 1:0. Poté se hra více vyrovnala, ale Čebín byl přeci jenom fotbalovější. Ve 24. minutě zahráli domácí krásnou akci, na jejímž konci byl přesný centr do našeho vápna přesně na hlavu volného útočníka, který se nemýlil – 2:0. Ve 30. minutě po další líbivé akci se domácí radovali potřetí, útočník nedal Adamu Dvořákovi šanci – 3:0. Do kabin jsme tedy odcházeli s třígólovým mankem.

Ve 39. minutě, tedy v čase, než jsme se vůbec stačili vzpamatovat, domácí zahráli další výbornou kombinační akci a na jejím konci byl zcela volný jejich útočník, který prostřelil Adama Dvořáka počtvrté – 4:0. Ve 47. minutě jsme se dočkali také my. Po výjímečné akci našeho týmu vysunul Jaroslav Valík Zdeňka Slavíčka, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě včetně domácího brankáře – 4:1. Netrvalo dlouho a domácí odpověděli další brankou, v 53. minutě po dalším přečíslení naší obrany opět skórovali – 5:1. Do konce utkání se již hrálo na naší polovině, ale kromě několika šancí se prakticky už nic nestalo. Naši žáci se tedy s podzimem loučí velkým debaklem.

Sumasumárum: Náš tým, který byl citelně oslaben nehrál příliš dobře a domácí režírovali prakticky hru v celých 70-ti minutách. Zaslouženě nás porazili a my si tak můžeme dobře odpočinout i přes porážku na krásném 2. místě v tabulce podzimu. Takže kluci – na zimní přípravě ahoj !!!

MaŠ (info trenér Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Škoda, ale přeci gratuluji

(MaŠ, 27. 10. 2008 6:24)

Kluci, škoda tohoto debaklu, ale i přesto Vám za celý podzim moc gratuluji, po odchodu hlavních opor v loňském roce jsem krásné 2. místo nečekal, takže, užijte si všichni zaslouženého volna od fotbalu. A ahoj při zimní přípravě.

score

(......, 26. 10. 2008 18:32)

než to sem daji 5:1 pro čebín