Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - ČEBÍN 3:0 kontumačně, 14. 6. 2009

14. 6. 2009

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A KONEČNÁ TABULKA)

neděli, 14. 6. 2009 od 10,30 hod., měli sehrát naši žáci poslední mistrovské utkání sezóny 2008/09. Na náš trávník měl zavítat soupeř z téměř sousedního Čebína, kterému naši hráči chtěli oplatit ostudnou podzimní prohru 1:5.

Bohužel už v týdnu avízoval Čebín, že bude mít problém dorazit a pravděpodobně se tedy utkání ani nesehraje. Jak bylo avizováno, tak se i stalo a tak náš tým vyhrál bez boje kontumačně v poměru – 3:0.

DOLNÍ LOUČKY - SEZÓNA 2008/09 - III. TŘÍDA, SKUPINY C - 2. MÍSTO

Sumasumárum: Dovolím si malé a stručné ohodnocení celé uplynulé sezóny, kde bych chtěl našim mladým fotbalistům vzdát hold, jelikož pod vedením našeho trenéra Aloise Procházkyněkolik roků v řadě patří k nejlepším týmům této soutěže. Pevně věřím a držím palce, aby ve svých úspěších pokračovali i nadále. Přejeme Vám krásné prázdniny a zaslouženou fotbalovou pauzu. A …. do sezóny 2009/10 – SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář