Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - DEBLÍN 0:8 (0:5), 6. 5. 2007

6. 5. 2007

Dne 6. 5. 2007 ve 14,30 hod., sehráli za deštivého počasí naši žáci utkání s na jaře výborně hrajícím týmem Deblína.

ObrazekK utkání nemám podrobnější informace, takže se pokusím jen shruba shrnout průběh zápasu. To bylo výrazně ovlivněno faktem, že se nedostavilo 5 hráčů ze základní jedenáctky ! Bohužel tím, kdo měl otěže utkání ve své moci byli hosté. Ti již od samého počátku zápasu naše mladší a menší hráče jasně přehrávali, brzy dali vedoucí branku a do konce poločasu přidali ještě další 4 !!! Je nutné také zmínit fakt, že naši se prakticky nedostali k ohrožení hostujícího brankáře.

ObrazekDo druhé půle se scénář hry vůbec nezměnil, hosté hráli, stříleli a dávali branky. Naši se dostávali k protiútokům jen sporadicky. Dnes byl Deblín jednoznačně nad jejich síly, ba naopak byl o třídu lepší. Ve druhém poločase přidali hosté ještě 3 branky a konečné skóre se tedy zastavilo na čísle osm - tedy 0:8. Hostům tak vyšla pomsta za prohrané podzimní utkání i s úroky.

ObrazekSumasumárum: Naši bohužel doplatili na otřesný a alarmující přístup některých hráčů, kteří kvůli hodům a dalším "druhořadým" aktivitám nechali svoje spoluhráče, aby se poprali za ně sami. Deblín připravil našim žákům první jarní porážku a věřme, že tato bude ku prospěchu fungování našeho týmu. Je nutné se z tohoto zápasu poučit a otřepat se a do dalších zápasů zatnout zuby a znovu bojovat !

Vyjádření domácího trenéra Aloise Procházky:

ObrazekBez pěti hráčů základní sestavy jsme toho bohužel moc vymýšlet nemohli ! Průběh utkání byl jednoznačný, hosté nás naprosto ve všech faktorech utkání převyšovali. Bylo znát, že hostující tým je plný "podzimních dorostenců" a Ti našemu mlaďoučkému týmu nedali šanci. Vyzdvihuji výkon našeho brankáře Jindy Borkovce, který pochytal ještě minimálně 5 tutových šancí. Hráči se budou muset zamyslet a uvědomit si, že na trénincích se bude muset výce "makat" na úkor jejich "vykecávání".

s

MaŠ

 

 

Náhledy fotografií ze složky DOLNÍ LOUČKY - DEBLÍN, 6. 5. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kluci hlavu vzhůru ...

(MaŠ, 6. 5. 2007 21:57)

Kluci, hoďte to za hlavu, hlavně jděte do sebe a příští zápas vyhrajte, každý někdy klopýtne, to se nedá nic dělat. Náhodou jste bojovali, bohužel dnes byl Deblín nad Vaše síly.