Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - DOMAŠOV 1:1 (0:0), 17. 5. 2009

17. 5. 2009

Naše branka: Jiří Mašek 1:0

Sestava: Adam Dvořák - Zdeněk Jaroš, Radek Bednář, Jakub Halas, Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Jiří Mašek, Jiří Patloka, Ondřej Halas - Jaroslav Valík, Jan Smejkal - náhradníci - Lukáš Jáchim, Aleš Borkovec, Pavel Pololáník

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 17. 5. 2009 od 10,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na domácím trávníku. Tentokráte přivítali lídra a zároveň suveréna soutěže – tým Domašova. Na podzim si z Domašova přivezli hrozivý debakl 1:6, takže dnes chtěli bojovat alespoň o „zlatý“ bodík.

úvodu první půle byli mírně aktivnější hosté a vyústěním toho byla jedna velmi nebezpečná situace, ve které však Domašovský útočník trestuhodně netrefil prakticky odkrytou branku Adama Dvořáka. Poté se aktivita přesunula na naše kopačky a z jednoho závaru před soupeřovou svatyní byla skrumáž a střela Jiřího Patloky, který ale jenom orazítkoval tyč branky Domašova. V 15. minutě střílel v dobré pozici Jiří Mašek, ale jeho tradiční dělová levačka skončila jen těsně nad Domašovskou bránou. Ve 20. minutě zahrával trestný kop Jiří Patloka a našel hlavu Jiřího Maška, soupeřův gólman však byl úspěšnější. Domašov se ke slovu dostal až v posledních 3 minutách první půle, když nejdříve pálil z 25-ti metrů po rohovém kopu hostující stoper těsně vedle. O minutu později pak další dalekonosnou střelu vyrážel bravurně Adam Dvořák. První půle tedy skončila spravedlivě 0:0.

Druhý poločas opět začali lépe Domašovští, ale do vážnější šance je naše obrana nepouštěla. Ve 46. minutě zahrával z pravé strany Jiří Patloka roh a posadil míč skvěle na hlavu Jiřího Maška, jenž byl nekompromisní – 1:0. V 51. minutě měl stejný hráč velkou příležitost, když zahrával trestný kop zprava a jeho křižná rána jen o pár centimetrů minula protilehlou tyč. Poté však Domašov začal dominovat a dostával se do velkých příležitostí. V 53. minutě nejdříve šel sám hostující útočník, ale přestřelil. O minutu později však stejný hráč přešel přes naše 4 obránce a prostřelil i Adama Dvořáka1:1. V 57. minutě zahrával roh Domašov a míč prošel celým vápnem, kde střílel nikým nehlídaný útočník, naštěstí pro nás nad. Vzápětí další velká příležitost po pravé straně skončila těsně vedle levé tyče naší svatyně. V 62. minutě vstřelili hosté dokonce branku, ale předcházel jí faul na Adama Dvořáka, takže remízový stav i nadále přetrvával. V 65. minutě zahrával trestný kop zleva Jiří Patloka, vysunul Jiřího Maška, který obešel obránce a z úhlu pálil, bohužel také vedle. Do konce utkání se tedy stav nezměnil a naši žáci vybojovali proti lídru tabulky hezký bod.

Sumasumárum: V první půli byla hra velmi vyrovnaná a kopaná velmi pohledná. Bylo zřejmé, že hrají dosavadní dva nejlepší týmy soutěže. Ve druhé půli po naší vedoucí brance začali hosté více bojovat, ale z mnoha šancí proměnili pouze jednu. Konečný účet tedy zní po jedné brance na každé straně a Domašov teprve poprvé v letošní sezóně ztratil bod. I tak však zůstává suverénem soutěže.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

......

(a co vy?, 17. 5. 2009 16:44)

V Y MUZETE BYT RADI ZE TAM NEBIL NAS NEJLEPSI OBRANCE

strelec

(matyáš, 17. 5. 2009 14:03)

borci budme radi ze tam nebyl ten jejich nejlepsi utocnik!