Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - DOMAŠOV 4:3 (2:2), 1. 11. 2009

1. 11. 2009

Naše branky: Martin Tuček 1:0, Jiří Mašek 2:2, Jiří Mašek 3:3, Jiří Mašek 4:3

Sestava: Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Jiří Mašek, Jaroslav Valík, Lukáš Jáchim - Jakub Kiefer, Martin Tuček, Ondřej Halas - Jiří Vailand, Vojtěch Kříž (hrálo se opět v 10-ti hráčích)

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 1. 11. 2009 od 9,45 hod., sehráli naši žáci svoje poslední letošní mistrovské utkání na domácím trávníku proti soupeři z Domašova. Bohužel ani dnes nebylo výjimkou, že naši hráči museli hrát pouze v 10-ti hráčích, jelikož hlavní opory – Jiří Patloka, Zdeněk Jaroš a další kluci se potýkají s nemocí. K už tak oslabenému mužstvu museli tradičně vypomoci z přípravkyJiří Vailand a Vojtěch Kříž.

A úvod utkání nám vyšel nadmíru dobře. Jiří Mašek hned ve 3. minutě skvěle uvolnil Martina Tučka, který obešel obránce a podél hostujícího brankáře otevřel skóre dnešního utkání – 0:1. Bohužel netrvalo dlouho a v 7. minutě se hosté po asi třímetrovém ofsajdu dostali do brejku, který jejich útočník bez problémů proměnil – 1:1. Domašovský postranní rozhodčí zapíchl zkrátka praporek v půlce poloviny hřiště a ani jednou jej nezvedl, ba dokonce se ani nepohnul. Bohužel, v 18. minutě se situace opakovala, jenom s tím rozdílem, že ofsajd byl tentokráte asi pětimetrový, opět následné sólo bylo proměněno – 1:2. Pak pomezního vyměnil Domašovský trenér s tím, že se omlouvá, ale nevidí JL. Hra byla poměrně vyrovnaná a i když hráli naši kluci pouze v 10-ti nebylo to znát, ba naopak byli dokonce aktivnějším týmem. Ve 30. minutě se nadechl k velkému sólu Jiří Mašek, prošel přes asi 6 hráčů a vše zakončil perfektní ránou k tyči – 2:2. Tento výsledek vydržel až do poločasové přestávky.

Ve druhém poločasu se začaly dít věci. Naši kluci byli lepším týmem a cpali se do šancí, které ale bohužel nedokázali proměňovat. Domašov byl na dlouhou dobu zamknut na své polovině, jako by sám nevěřil tomu, že jej naši kluci v 10-ti mohou vůbec přehrávat. Ve 45. minutě se do velké šance dostal Martin Tuček, ale bohužel trefil jenom tyč. O 3 minuty později zahrávali naši kluci rohový kop, po něm pálil Jiří Vailand do pravé tyče, do prázdné branky dorážel Ondřej Halas, ale trefil pro změnu tyč levou !!! Velká to smůla a tak přišel trest. Hosté se asi poprvé dostali na naši polovinu a bylo z toho jejich tradiční sólo, při kterém nedal jejich útočník Vojtěchovi Diváckému šanci – 2:3. O několik minut později stejnou situaci vyřešil Vojta fantastickým zákrokem. Naše mužstvo se však nevzdávalo a  65. minutě zahrával Jiří Mašek trestný kop ze 20-ti metrů, trefil to po „víko“ a hostující brankář míč neudržel – 3:3. V 67. minutě zatáhl míč po levé straně Martin Tuček, nacentroval, na míč si zaběhl Jiří Mašek a do protipohybu prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 4:3. Unikátní to závěr !!! Tento výsledek naši bojovníci udrželi a zaslouženě si tak mohli vychutnat oprávněný potlesk mnoha fandů.

Sumasumárum: Naši kluci opět museli bojovat i za svoje spoluhráče, kteří je pravidelně nechávají ve štychu. Dnešní vítězství se cení a bylo krásnou třešničkou na podzimním dortu. Gratulujeme borci – SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉÉ !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Černoši

(FANoušek, 22. 12. 2009 19:34)

až na to že ste měli proti domašovu 1 na černo kterej hraje v brně a je to kevin babička!!

jsou dobří

(Loučanda, 2. 11. 2009 15:01)

ti naši hošíci.jen tak dál....krásné čtvrté místo-paráda.

Pěkný fotky

(Fanoušek, 1. 11. 2009 16:44)

Pěkný fotky a je jich dostatek, aby jsme si udělali představu, i když jsme u toho nebyli. Tak doufám, že i muži budou mít stejnou kvalitu.