Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - DOMAŠOV 1:1 (0:0), 1. 6. 2008

1. 6. 2008

Naše branka: David Hanák 1:0

Sestava: Jindřich Borkovec - Jakub Fousek, Ondřej Borkovec, Jakub Halas (Vojtěch Divácký) - David Hanák, Ladislav Slezák - Lukáš Válek, Jiří Mašek, Radek Zedník - Ondřej Svoboda, Jaroslav Valík (Pavel Boček) - další náhradníci - Aleš Borkovec, Ondřej Halas

ŽK: Lukáš Válek

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 1. 6. 200810,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na domácím trávníku proti druhému celku soutěže – týmu Domašova. Jednalo se o souboj týmů z čela soutěže a mělo se rozhodnout, kdo že to letos III. třídu, skupiny C vyhraje. V podzimním utkání naši hráči vyhráliDomašově v poměru 2:0, ale dnes se očekával naprosto jiný zápas.

 

Obrazek

Utkání začalo velmi opatrným stylem na obou stranách a takto to také probíhalo prakticky v průběhu celého utkání. Hned ve 3. minutě vymysleli naši hráči solidní akci, když David Hanák posunul míč ve středu pole na Jiřího Maška, který ze 30-ti metrů vypálil k tyči Domašovské branky, jejich brankář byl však pozorný. Ve 21. minutě udělal hostující brankář chybu, když míč, který chytil následně pustil na zem Obrazeka opět ho uchopil, následoval nepřímý kop našeho týmu. Tento poslal před branku zleva Jiří Mašek, ale hlavička Lukáše Válka postrádala potřebnou razanci. Ve 23. minutě vysunul po pravé straně Lukáš Válek Ondřeje Svobodu, který míč od zadní čáry dal pod sebe na nabíhajícího Radka Zedníka, ale jeho tutová šance skončila střelou, která jen o několik centimetrů minula levou tyč branky soupeře. Ve 27. minutě poslal Radek Zedník dlouhý křižný míč na pravou stranu, kde ho hlavou prodloužil Ondřej Svoboda a Lukáš Válek pronikal sám na brankáře hostí, obránce jej jasně fauloval v pokutovém území, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Ve 31. minutě zahrozil poprvé Domašov, když jejich útočník prošel po pravé straně a poslal krásný centr před naši branku, střední útočník Domašova však v jasné šanci z malého vápna kolenem přestřelil. Ve 33. minutě získal míč Lukáš Válek, nahrál Davidu Hanákovi, který hezky vysunul Jiřího Maška a ten střelou na Obrazekdlouhou nohu donutil hostujícího brankáře k hezkému zákroku. V poslední minutě první půle prošel ještě výborně po pravé straně hřiště Lukáš Válek, centroval přízemní míč před branku Domašova, ale před nabíhajícím Jaroslavem Valíkem zachránil na poslední chvíli odkopem na roh hostující obránce. Do kabin se tedy šlo za remízového stavu 0:0.

Ve 39. minutě utekl po pravé straně Domašovský útočník, poslal před naši branku nebezpečný centr, ale tento bravurně zlikvidoval Jindřich Borkovec. Ve 41. minutě vybojoval míč Ondřej Svoboda, zasekl si, nahrál pod sebe na Lukáše Válka, ale jeho střela z voleje neudělala hostujícímu brankáři problémy. Ve 48. minutě byl na počátku nejhezčí akce v utkání její „režisér“ Jiří Mašek, narazil si míč se střídajícím Pavlem Bočkem, poté si krásně obhodil obránce a následně tvrdě pálil, ale jeho střelu zastavilo břevno. Poté ještě dorážel hlavou Vojtěch Divácký, ale jeho střelu Obrazekzlikvidoval hostující brankář. V 50. minutě zahrával trestný kop z pravé strany Lukáš Válek a míč posadil přímo na hlavu Davida Hanáka, který nedal hostujícímu brankáři šanci – 1:0. V 54. minutě se uvolnil před brankou soupeře Lukáš Válek, ale střela z otočky prosvištěla bohužel pouze nad břevnem Domašovské branky. O minutu později vysunul nezjištně Jiří Mašek Pavla Bočka, který z úhlu pálil, ale opět byl úspěšnější brankář Domašova. V 56. minutě zahrával Jiří Mašek roh, odražený míč napálil sbíhající Ondřej Borkovec, ten se odrazil k Ondřeji Svobodovi, který našel ještě lépe postaveného Jiřího Maška, jehož výbornou střelu však kryl famózní Domašovský brankář. V 64. minutě se dostal do dobré příležitosti kapitán Ladislav Slezák, ale jeho střela zpoza vápna skončila pouze nad brankou soupeře. Ihned z protiútoku zaspala naše obrana, odražený míč útočícího hráče Domašova se dostal na vápno k dalšímu protihráči Obrazeka ten nedal Jindřichu Borkovcovi šanci – 1:1. V 66. minutě se řítil Domašovský útočník na Ondřeje Borkovce, obešel ho, ale jeho střelecký pokus fantasticky zlikvidoval Jindřich Borkovec. Do konce utkání se již nic vážnějšího nestalo, takže toto skončilo zaslouženou remízou 1:1.

Sumasumárum: Utkání nemělo kvalitu, jaká by se asi očekávala od dvou nejlepších týmů v soutěži. Naši byli mírně aktivnější, ale hosté především ve druhé půli vymýšleli velmi nebezpečné protiútoky. Nakonec jsme z utkání „vydolovali“ alespoň bod, který nám za předpokladu povinného vítězství ve Veverských Knínicích zajistí titul v letošní sezóně. Nutno však podotknout, že v dnešním utkání velice zklamali hráči, kteří mají být paradoxně největšími posilami – Lukáš Válek a David Hanák.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nevadí ...

(MaŠ, 1. 6. 2008 17:34)

Sice dnes výkon nebyl kdovíjaký, ale účelně jste si zajistili bod a udrželi tak na Domašov 4-bodový náskok. Příští týden to potvrďte v Knínicích a je vymalováno. Držím palce ;)))