Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - DRÁSOV 8:0 (3:0), 23. 9. 2007

23. 9. 2007

V neděli, dne 23. 9. 2007 v 10,30 hod., zahájili naši nejmladší prvním zápasem "nedělní fotbalový den" proti týmu z Drásova. Do utkání vstupovali jako favorité, takže jsme byli moc zvědavý, jak si budou počínat.

Obrazek

Ihned v úvodu si naši žáci vytvořili optickou převahu a prakticky do konce utkání se hrálo dle tohoto scénáře. V 5. minutě mohlo být veselo, ale únik Lukáše Válka po pravém křidle a následnou hezkou střelu zastavilo břevno hostující branky. Po pár minutách však vše napravil Dominik Martinek, který otevřel skóre po Obrazekhezké kombinaci ve vápně hostů - 1:0. Hosté mohli vzápětí vyrovnat, ale bravurní zákrok Jindřicha Borkovce to nedovolil a hosté zahrávali pouze rohový kop, se kterým si naše obrana bez problémů poradila. Ve 20. minutě si nalevo hezky zpracoval míč Dominik Martinek, poslal nádherný křižný pas na Lukáše Válka, který svojí rychlostí předčil i obránce a pohodlně podél brankáře Drásova zvýšil již na 2:0. Ve 30. minutě si hezky zakombinovali Dominik Martinek s Lukášem Válkem a druhý jmenovaný našel před brankou Davida Hanáka a ten zapečetil poločasové skóre na 3:0. Hosté měli ještě v poslední minutě obrovskou tutovku, ale brankář Jindřich Borkovec ji skvěle zneškodnil. Za zmínku stojí ještě Obrazekto, že naši kluci neproměnili dalších 3 veliké šance.

Do druhého poločasu naši vstoupili výborně, když David Hanák doslova vlétl do vápna Drásova a prostřelil brankáře - 4:0. Po pár minutách naši využili závaru před hostující brankou a nejlépe se zorientoval Zdeněk Jaroš, který zvýšil skóre již na 5:0. Ve 45. minutě se řítil na hostující branku sám Dominik Martinek, ale svoje sólo nedokázal přetavit v další branku. Dnes prostě neměl svůj den, proto ho trenér Aloisi Procházka v 50. minutě vystřídal, za něho naskočil na trávník Aleš Borkovec. V 52. minutě perfektně uvolnil Jiřího Maška David Hanák a první jmenovaný dával svojí Obrazektypickou tvrdou střelou už na 6:0. V 60. minutě si Jiří Mašek prošel přes několik Drásovských hráčů a poté nekompromisně zakončil - 7:0. Zápasový účet byl podtržen skvěle hrajícím Lukášem Válkem, kterému narazil míč Zdeněk Jaroš a Lukáš bez problémů vsítil osmou branku - 8:0. Tímto výsledkem také utkání skončilo.

Sumasumárum:  Naši žáci tento zápas zvládli na jedničku. Prakticky po všech stránkách svého soupeře přehrávali a pustili ho pouze do dvou šancí, se kterými si bravurně poradil Jindřich Borkovec. Zapas byl okořeněn 8 krásnými brankami a kluci tak zaslouženě vedou tabulku se skórem 31:0. Jen tak dál kluci, držíme Vám palce !!!

MaŠ

 

Náhledy fotografií ze složky DOLNÍ LOUČKY - DRÁSOV, 23. 9. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

omluva

(niki, 24. 9. 2007 13:48)

jo a chci se omluvit týmu za můj hrozný výkon sorry!

..........

(MilZed, 24. 9. 2007 13:16)

Borci at vam takove vysledky vydrzi hodne dlouho....nejlip do konce sezony

díky

(niki, 24. 9. 2007 12:28)

moc sme tento zápas s klukama neohodnotily jako dobrý ale přece jen díky

JSTE BORCI !!!

(MaŠ, 24. 9. 2007 4:20)

Hráli jste dnes moc krásný fotba, prostě radost se na to dívat. Okořenili jste celý zápas krásnými brankami a za to Vám potří veliký dík. Ukátní sledovalo cca 60 diváků !!!