Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - IVANČICE B 0:7 (0:4), 27. 9. 2009

27. 9. 2009

Sestava: Vojtěch Divácký - Martin Tuček, Zdeněk Jaroš, Jakub Mičánek, Ondřej Halas - Lukáš Jáchim, Jiří Mašek, Jakub Kiefer - Jiří Vailand, Pavel Pololáník (hrálo se pouze v 10-ti)

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 27. 9. 2009 od 10,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na domácí půdě, když přivítali vedoucí tým soutěže – reservu týmu Ivančice. Bohužel i tentokráte se stejně jako minulý týden potýkal trenér Alois Procházka se špatným přístupem některých hráčů, kteří místo fotbalu upřednostnili jiné aktivity. Naše mužstvo nastoupilo pouze v 10-ti !!!

Utkání začalo tlakem soupeře, který nás díky oslabení prakticky zamknul na naší polovině a bylo jen otázkou času, kdy přijdou branky a kolik jich v naší síti skončí. Naši bojovali statečně, ale na lepšího soupeře prostě nestačili a do poločasového hvizdu rozhodčího se skóre zastavilo na - 0:4.

I ve druhém dějství se vývoj utkání ubíral stejným směrem a hosté si vytvářeli jednu šanci za druhou. Vojtěch Diváckýnaší brance měl plné ruce práce a nebýt jeho, jistě by nezůstalo jen u jednociferné porážky. Ivančice nakonec dokázaly ještě 3krát vstřelit branku a vyhrály tak na našem trávníku drtivě – v poměru 7:0.

Sumasumárum: Myslím, že nemá cenu hodnotit samotné utkání. Pozastavit bychom se měli především nad přístupem některých hráčů, kteří nechají svoje spoluhráče ve „štychu“. Nevím jak dlouho bude ostatní – poctivé hráčebavit hrát v menším počtu hráčů. Bylo by dobré svoje přístupy přehodnotit a posunout je především do toho týmového !!!

MaŠ (na utkání jsem nebyl a info od trenéra jsem nedostal, proto se omlouvám za jen stručné informace)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář