Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - KETKOVICE 0:4 (0:1), 15. 6. 2008

15. 6. 2008

Sestava: Jindřich Borkovec - Jakub Fousek, Ondřej Borkovec, Ladislav Slezák, Radek Zedník - Lukáš Válek, Jiří Mašek, Ondřej Svoboda - Ondřej Halas (Aleš Borkovec), Jaroslav Valík, Jiří Patloka

ŽK: Jiří Mašek

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

Jak to viděli kamarádi z Ketkovic ?

Obrazekneděli, 15. 6. 200810,30 hod., sehráli naši žáci svoje poslední mistrovské utkání na domácím hřišti proti 4. týmu tabulky – Ketkovicím. Vědělo se předem, že nás čeká velmi těžké utkání a hlavně šlo o to, které mužstvo bude v tomto „webovém derby“ úspěšnější.

Naše mužstvo čekal nelehký boj a začátek utkání to zcela potvrdil. Hráči hostů začali ihned od úvodu hrát velmi důrazně, s čímž jsme měli veliké potíže. V úvodních minutách tedy Ketkovice získaly mírnou převahu, ale branku ani z nadějných příležitostí naštěstí nevstřelily. Soupeř hojně využíval výškovou převahu a převyšoval naše hráči i výbornou hrou po zemi. Po několika minutách jsme Ketkovický tlak otupili, ale naši útočníci nedokázali udržet míče, takže se tyto velmi rychle vraceli před naši Obrazeksvatyni. Ještě že jsme měli na místě stopera Ondřeje Borkovce, který podával velice kvalitní a zodpovědný výkon tak, jak ho u něj známe. Ve 25. minutě soupeř zahrával trestný kop, který bohužel Jindřich Borkovec neudržel v rukách a Ketkovice nekompromisně skórovaly – 0:1. V poslední minutě první půle hosté opět udeřili. Z hranice pokutového kopu se do míče opřel jejich útočník a nedal Jindřichu Borkovcovi šanci – 0:2. Naši byli otřeseni a ihned z rozehrávky ztratili míč, který sbalil jejich krajní útočník, který se nadechl k velikému sólu, přešel přes několik našich hráčů a skóroval potřetí – 0:3.

Druhá půle se odehrávala dle stejného scénáře jako ta první. Hosté jasně ovládali střed pole a naše útočníky téměř nepouštěli do šancí. Ve 45. minutě utekl Jaroslav Valík sám na brankáře Ketkovic, ale bohužel neproměnil. Naše hra byla Obrazekplná chyb a nepřesných přihrávek. V 50. minutě opět udeřili hosté, kteří z přímého kopu zapečetili výsledek – 0:4. Do konce utkání ještě hosté neproměnili několik příležitostí a na naší straně stojí za zmínku pouze neproměněná šance Lukáše Válka a následně i Jiřího Maška. Konečný výsledek tedy zní: Dolní Loučky – Ketkovice 0:4.

Sumasumárum: Dnešní utkání bylo trenérem Aloisem Procházkou označeno jako nejhorší z vůbec celé sezóny. Přístup některý hráčů na hřišti byl tragický a nezodpovědnost nezúčastněných klíčových hráčů je také hodně alarmující – David Hanák, Jakub Halas, Vojtěch Divácký a Zdeněk Jaroš. Je škoda, že i když náš tým celou soutěž vyhrál, tak si konec sezóny pokazí takovýmto špatným výkonem. Trenér po utkání zvažuje svoji rezignaci s odůvodněním špatné kázně hráčů.

MaŠ (informace Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Škoda, ale i tak gratulace

(MaŠ, 15. 6. 2008 20:29)

Kluci, takže gratuluji za celý oddíl k výbornému prvnímu místu v soutěži, škoda jen toho dnešního výkonu, ale to se prostě stane. Takže ... makejte dál NAŠI BORCI !!!