Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - KETKOVICE 3:1 (1:0), 5. 10. 2008

5. 10. 2008

Naše branky: Zdeněk Jaroš 1:0, Jiří Patloka 2:0, Jiří Patloka 3:1

Sestava: Adam Dvořák - Jakub Fousek, Ladislav Slezák, Jakub Halas, Vojtěch Divácký (Ondřej Halas) - Pavel Boček, Jiří Mašek, Jiří Patloka, Zdeněk Jaroš - Jakub Kiefer, Aleš Borkovec (Lukáš Jáchim)

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 5. 10. 200810,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na domácím trávníku proti týmu Ketkovice. Jednalo se o další a tradiční „derby“ těchto spřízněných týmů a čekalo se, zda se našim nejmladším konečně podaří protrhnout „nevítěznou“ šňůru s tímto soupeřem.

 

Obrazek

Začali jsme aktivně a už od samotného začátku jsme měli více ze hry. V 9. minutě zahrával rohový kop kapitán Ladislav Slezák a našel na vápně postaveného Zdeňka Jaroše, který trefil nádherně „šibenici“ Ketkovické svatyně – 1:0. V průběhu první půle jsme byli permanentně lepším týmem a škodou zůstávají dvě neproměněné Obrazekgólové příležitosti v podání Pavla Bočka. Dařilo se nám lépe kombinovat a tvořit hru především ve středu pole. Do konce poločasu se však skóre neměnilo, takže se pauzírovalo za našeho vedení 1:0.

Ve 43. minutě vybojoval míč Jiří Patloka na půlící čáře a svůj samostatný nájezd s přehledem přetavil ve druhou branku v síti Ketkovic – 2:0. Ve 46. minutě se situace pro změnu opakovala ale před naší svatyní, a hosté tuto zbytečnou hrubici rovněž využili a snížili na 2:1. V 56. minutě však po naší dlouhodobější aktivitě vysunul geniálně Jiří Mašek Jiřího Patloku, ten si pohrál s obranou hostí a opět zvýšil na rozdíl dvou branek – 3:1. Do konce utkání ještě oba týmy měly menší příležitosti, ale skóre se již neměnilo.

Sumasumárum: Naši hráči sehráli velmi kvalitní utkání, ke kterému přispěl velkou Obrazekměrou rovněž kvalitní soupeř z Ketkovic. Zaslouženě vyhráli a konečné skóre odpovídá přesně dění na samotném trávníku. Držíme Vám palce, aby Vaše kvalitní výsledky pokračovaly i nadále.

MaŠ

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

!!!!!!!

(Hráč č.9, 5. 10. 2008 18:54)

toto byl nejlepší zápas ktery jsme sehraly bylo tam par hrubek ale přesto nejlepší zápas

gratulace

(MaŠ, 5. 10. 2008 13:32)

Gratuluji kluci, velmi dobrý výsledek !!!