Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - KUPAŘOVICE 3:1 (2:1), 13. 9. 2009

13. 9. 2009

Naše branky: Pavel Pololáník 1:0, Jiří Mašek 2:0, Jiří Mašek 3:1

Sestava: Vojtěch Divácký - Ondřej Halas, Martin Tuček, Zdeněk Jaroš, Jakub Fousek - Jakub Kiefer, Jiří Patloka, Jiří Mašek - Jaroslav Valík, Dominik Suchánek, Pavel Pololáník - další náhradníci - Lukáš Jáchim, Jiří Vailand

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 13. 9. 2009 od 10,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na domácím hřišti s týmem Kupařovice. Vzhledem k tomu, že jsme minulý týden smolně prohráli ve Veverských Knínicích, chtěli jsme rozhodně toto utkání odčinit a vyhrát.

A hned o počátku utkání jsme byli aktivnějším týmem a postupně jsme se dostávali do šancí. Okolo 10. minuty jsme šli do vedení, když po skvělé akci a následném přízemním centru do pokutového území soupeře doklepával Pavel Pololáník – 1:0. V polovině první půle se trefil po výborném a tradičním průniku Jiří Mašek a zvyšoval naše vedení již na 2:0. Soupeři se však ještě do poločasu podařilo korigovat výsledek a snížit tak na rozdíl jediné branky. Do kabin se tedy odcházelo za našeho těsného vedení v poměru 2:1.

I ve druhém dějství jsme byli lepším týmem, ale velké šance v podání Jiřího Maška a Dominika Suchánka nebyly proměněny. Soupeře jsme si drželi v dostatečném odstupu od naší svatyně. V 60. minutě prošel Jiří Mašek přes 5 protihráčů a nedal brankáři soupeře šanci – 3:1. Kupařovice mohly ještě do konce utkání dvakrát skórovat, ale nejdříve jejich útočník ve vyložené pozici netrefil naši branku a poté jeho příležitost zhatil výborný Vojtěch Divácký. Náš tým tak odčinil prohru z minulého utkání a vyhrál v poměru 3:1.

Sumasumárum: V utkání jsme byli lepším týmem a po zásluze tak zůstaly všechny 3 body doma. Je jistě hodně co zlepšovat, ale to se časem vytříbí. Jedeme dál borci – SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář