DOLNÍ LOUČKY - NEDVĚDICE 4:2 (2:2), 21. 6. 2008, PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

21. 6. 2008

Naše branky: Radek Zedník 1:0, Lukáš Válek 2:0, Lukáš Válek 3:2, Lukáš Válek 4:2

Sestava: Jindřich Borkovec (Adam Dvořák) - Jakub Fousek (Vojtěch Divácký), Ondřej Borkovec, Ladislav Slezák, Jakub Halas - Lukáš Válek, David Hanák (Aleš Borkovec), Jiří Mašek, Radek Zedník, Jaroslav Valík (Ondřej Halas), Jiří Patloka (Michal Juračka), Pavel Boček

Obrazeksobotu, dne 21. 6. 2008 ve 12,00 hod., sehráli naši žáci přátelské utkání s týmem Nedvědice, který hraje v okrese Žďár nad Sázavou. Čekalo se pohodové utkání, které mělo udělat definitivní tečku za letošní sezónou.

První poločas jsme začali aktivně, ale šance, které jsme si vypracovali, zůstaly bohužel bez brankového efektu. I Nedvědice však nechtěla hrát „druhé housle“ a hodně zlobila. Náš brankář Jindřich Borkovec byl však pozorný. První branku v utkání zařídil Radek Zedník, který pohotově zakončoval – 1:0. Netrvalo dlouho a mohli jsme se radovat podruhé. Na 2:0 zvyšoval Lukáš Válek. Poté jsme hodně zvolnili a soupeř toho dostatečně využil. Dvěma slepenými brankami Nedvědice vyrovnala na poločasový výsledek – 2:2.

ObrazekDo druhé půle jsme vstoupili hodně aktivně a tlačili jsme se před soupeřovu branku čím dál častěji. Výsledkem naší snahy byla vedoucí branka v podání nejlepšího střelce sezóny, Lukáš Válka, který tedy upravil skóre v náš prospěch – 3:2. Poté se dlouhé minuty hrálo ve středu pole a až v posledních minutách výsledek pojistil krásnou brankou Lukáš Válek – 4:2. Tímto tento náš střelec také zakončil svůj dnešní hattrick. Utkání tedy skončilo vítězstvím našeho žákovského týmupoměru 4:2.

Sumasumárum: Utkání mělo solidní úroveň a před několika desítkami diváků se tak naši kluci rozloučili důstojně s letošní sezónou. Takže kluci, všichni si přejeme, aby každá další sezóna byla jako ta letošní. Hezké prázdniny.