Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - NOVÁ VES 15:0 (8:0), 16. 9. 2007

16. 9. 2007

V neděli, dne 16. 9. 2007 v 10,30 hod., přivítali naši žáci tým poslední Nové Vsi. Nikdo z nás si nepřipouštěl žádný jiný výsledek, než výrazné vítězství našeho týmu.

Obrazek

Ihned po úvodním hvizdu bylo jasné, že utkání bude probíhat dle předpokladů a naše vítězství bude jen otázkou skóre. Hned první naši velkou šanci sice Dominik Martinek neproměnil, ale v 5. minutě již si spravil chuť a poslal nás Obrazekdo vedení 1:0, zprava mu nahrával Lukáš Válek. V 8. minutě to bylo již 2:0 po krásné střele Jiřího Maška, kterému přiklepl zpětnou přihrávku Dominik Martinek. Netrvalo dlouho a z hranice pokutového území napřáhl David Hanák a chybující brankář hostů se mohl ohlížet do branky potřetí - 3:0. O další dvě minuty později se podruhé v zápase trefil patičkou Dominik Martinek po krásné přihrávce od Davida Hanáka - 4:0. Na 5:0 zvyšoval křižnou střelou Lukáš Válek. Po naší krásné kombinaci ve vápně hostů zakončoval naší 6. brankou Jaroslav Valík, asistenci si opět připisuje David Hanák. Ve 25. minutě sám ObrazekDavid Hanák po přihrávce od Dominika Martinka povýšil skóre křižnou ranou už na 7:0. Po další líbivé kombinaci zakončil poločasový výsledek Dominik Martinek do prázdné branky, když mu nezjištně nahrál Lukáš Válek - 8:0.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako ten první. Ve 38. minutě si na centr Dominika Martinka naběhl Lukáš Válek a z voleje nekompromisně skóroval - 9:0. Ve 46. minutě utekl od půlky hřiště Lukáš Válek a opět nedal brankáři hostů šanci - 10:0. Po krásné kombinaci Lukáše Válka a Davida Hanáka se k míči dostal ve 48. minutě Jiří ObrazekMašek a tvrdou ránou k tyči zvýšil opět skóre - 11:0. Dvanáctou branku přidal Dominik Martinek po krásné přihrávce od Davida Hanáka - 12:0. V 53. minutě si oba spoluhráči akci prohodili a tentokráte zakončoval David Hanák - 13:0. Během následujících pěti minut David Hanák trefil z dálky břevno a následně i pravou tyč branky Nové Vsi. V 60. minutě unikl Jaroslav Valík po pravém křídle a nahrál krásně Ladislavu Slezákovi a ten zvyšoval už na 14:0. Konečný výsledek zapečetil Jiří Mašek krásnou tvrdou střelou k tyči, když mu asistovali David ObrazekHanák a Dominik Martinek. Tímto výsledkem také utkání skončilo.

Sumasumárum: Utkání proběhlo v jasné režii našich mladých fotbalistů, Ti krásně kombinovali, dávali krásné branky a vyhráli vysokým skórem. Je také však pravdou, že mnoho dalších šancí bylo až zbytečně zahozeno. Smutné je, že celé utkání se odehrálo v 11 lidech bez kluků na střídání !!!

n

MaŠ

 

 

Náhledy fotografií ze složky DOLNÍ LOUČKY - NOVÁ VES, 16. 9. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sem no...

(Marco Materazzi, 18. 9. 2007 21:51)

Ale tak ja doufam že když budou těžší soupeři tak za vas budu hrat ....neboj

onošu

(niki, 18. 9. 2007 15:15)

bez tebe to šlo ale lehkej soupeř jinak seš náš stopér

hrali jste opravdu dobře

(Marco Materazzi, 17. 9. 2007 16:44)

Dobře jste si vedli!!!ale beze mě jste to očividně zvladli:-)

děkujem

(niki, 17. 9. 2007 15:13)

díky macku a vy příští zápas ajko my

Gratulace

(MaŠ, 16. 9. 2007 12:48)

Kluci, gratuluji Vám k dalšímu skvělému výsledku. Jen tak dál, držím palce.