Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - NOVÁ VES 4:1 (3:1), 26. 4. 2009

26. 4. 2009

Naše branky: Zdeněk Jaroš 1:0, Jan Smejkal 2:0, Jaroslav Valík 3:0, Jiří Patloka 4:1

Sestava: Adam Dvořák - Jakub Fousek, Ladislav Slezák, Jakub Halas, Vojtěch Divácký - Jan Smejkal, Zdeněk Jaroš, Jiří Patloka, Ondřej Halas - Jaroslav Valík, Lukáš Jáchim - další náhradníci - Aleš Borkovec, Pavel Pololáník

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 26. 4. 200910,30 hod., sehráli naši žáci svoje další mistrovské utkání na domácí pažitu proti týmu z Nové Vsi. Čekalo se povinné vítězství, zvláště když jsme na podzim z Nové Vsi dovezli všechny body za vítězství 4:0.

Naši fotbalisté začali ve velkém stylu a již ve 3. minutě donutili hostujícího obráncefatální chybě – rozehrávce ze strany před svoji vlastní branku. Tam míč ve skrumáži „poklidil“ do branky Zdeněk Jaroš – 1:0. V 10. minutě mohl pohodlně zvýšit skóre Jaroslav Valík, když převzal hezký centr zprava od Jana Smejkala, bohužel z malého vápna nedal. Ve 12. minutě centroval z levé strany dobře hrající Jiří Patloka a na zadní tyči pohodlně hlavičkoval Jan Smejkal – 2:0. V 18. minutě našel opět režisér Jiří Patloka na velkém vápně soupeře Jaroslava Valíka, jenž krásnou střelou zvyšoval již na 3:0. Poté si naši vybrali slabší chvilku a hosty nechali ihned z rozehrávky lehce snížit, po nákopu stopera střílel z velkého vápna Novoveský útočník – 3:1. Do konce poločasu měli naši kluci ještě několik šancí, ale další branku již nevstřelili.

Ve 44. minutě naše obrana zaspala a hosté nebezpečně pálili po dobré kombinaci z malého vápna, naštěstí míč do naší branky nevměstnali. Ve 47. minutě měl další příležitost opět Jaroslav Valík, jenž obdržel krásný míč od Jana Smejkala, bohužel svoji šanci ale nedal. V 53. minutě měl velikou šanci výborně hrající Ondřej Halas, ale jeho dorážku brankář Nové Vsi zlikvidoval. V 59. minutě se vyznamenal náš brankář Adam Dvořák, který musel vystřihnout bravurní zákrok po trestném kopu soupeře těsně bod břevno. V 63. minutě zapečetil střelecký účet utkání Jiří Patloka, který si dobře zakombinoval se Zdeňkem Jarošem a Pavlem Pololáníkem a sám proti brankáři se nemýlil – 4:1. Do konce utkání již se nic závažného nestalo.

Sumasumárum: Naši hráči měli prakticky celé utkání ve své moci a zaslouženě tak nechali všechny 3 body doma. Hra sice nebyla až tak ideální, ale tak to prostě někdy je. Každopádně stříleli moc hezké branky a pobavili tak příchozí diváky. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!

MaŠ (info Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář