Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - NOVÁ VES 5:1 (4:0), 4. 4. 2010

4. 4. 2010

Naše branky: Jan Vajgl 1:0, Martin Tuček 2:0, Martin Tuček 3:0, Jiří Patloka 4:0, Jakub Mičánek 5:0

Sestava: Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Zdeněk Jaroš, Jakub Mičánek, Doležal - Jakub Kiefer, Jiří Patloka, Ondřej Halas - Jan Vajgl, Jaroslav Valík, Martin Tuček - další náhradník - Michael Juračka

ŽK: Jiří Patloka

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

V úvodní kole jara přivítal náš tým soupeře z Nové Vsi. Tento nás doposud ještě nikdy nedokázal porazit a naši kluci chtěli tuto kladnou bilanci prodloužit.

Hned ve 4. minutě utkání po střele Martina Tučka dorážela nová akvizice Jan Vajgl a dostal tak Dolní Loučky do vedení – 1:0. Ve 12. minutě vysunul krásně Jiří Patloka Martina Tučka a ten přesnou střelou k tyči zvyšoval už na – 2:0. Ve 22. minutě jako přes kopírák opět vysunul Jiří Patloka Martina Tučka a ten se v těchto situacích nemýlí – 3:0. Minutu před poločasovou pauzou po skrumáži v soupeřově velkém čtverci pečetil Jiří Patloka krásnou střelou na – 4:0.

I ve druhém poločase měli naši hráči více ze hry a hned ve 36. minutě zvyšoval pohotovou a tvrdou ránou Jakub Mičánek – 5:0. Poté se naši hráči předháněli v zahazování šancí a tak do konce utkání již jen korigoval soupeř čestným úspěchem hráče Viklického na konečných 5:1 pro naše barvy.

Sumasumárum: Celý zápas hráli naši mladí hráči velmi dobře. Neustálou převahou se tlačili před soupeřovu branku. Hodně slibných šancí jsme však nedokázali dotáhnout do úspěšného konce. Celkem dobrá kombinační hra měla šmrnc. Poměr střel na konci utkání byl asi – 15 na branku, 15 mimo ni. Dobře zahrála naše levá strana, jenž dostávala hodně míčů a zároveň tvořila hru. Někteří hráči hráli velmi dobře – Jiří Patloka, Jakub Mičánek, Ondřej Halas, jiným se dařilo o něco méně, ale to se časem vylepší. Celková hra týmu byla dobrá, i když pravdou je, že soupeř patří ke slabším. Noví hráči z Tišnova se uvedli vcelku dobře – Doležal, Weigel.

MaŠ (info trenér Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář