Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - ROŽNÁ 1:0 (0:0), 16. 6. 2007

16. 6. 2007

V sobotu, dne 16. 6. 2007 ve 14,30 hod. sehráli za krásného počasí na domácím trávníku přátelské utkání naši žáci s týmem Rožné.

ObrazekPrakticky celé utkání měli naši fotbalisté míč na svých kopačkách a od prvních minut si vytvářeli jednu šanci za druhou. Bohužel vynikající brankář Rožné chytal skvěle a zmařil hned několik našich pokusů. Za hosty nastoupily v základní sestavě dvě mladé dívky, které působily velice fotbalově a herně převyšovaly mnohé chlapce. Po mnoha neproměněných šancích se šlo do kabin za nerozhodného stavu - 0:0.

ObrazekVe druhé půli byl scénář prakticky stejný, naši hráli, vytvářeli si šance, stříleli, ale brankář hostí byl proti. Do konce zbývalo asi 20 minut, když Jiří Mašek obešel dva obránce a nekompromisní polovysokou tvrdou ránou rozhodl utkání - 1:0. Do konce zápasu naši ještě několikrát zahrozili, ale vše skončilo bez gólového efektu. Utkání kluci tedy zaslouženě vyhráli o jednu branku.

ObrazekSumasumárum: Naši hráči měli utkání jednoznačně ve své režii a soupeře přehrávali. Škoda jen, že nedokázali proměnit více šancí, ale i přesto jim patří dík za dnešní výkon a za výborné výsledky v letošní sezóně. Ke konci již bylo znát, že většina z kluků dnes měla v nohách dopolední turnaj, který se uskutečnil v Předklášteří.

a

MaŠ

 

Náhledy fotografií ze složky DOLNÍ LOUČKY - ROŽNÁ, 16. 6. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář