Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - STŘELICE 1:6 (1:5), 11. 10. 2009

11. 10. 2009

Naše branka: Jiří Vailand 1:5

Sestava: Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Zdeněk Jaroš, Jiří Vailand, Lukáš Jáchim - Pavel Pololáník, Jiří Mašek, Jakub Kiefer - Martin Caudr, Jan Konečný, Vojtěch Kříž (od 2. poločasu)

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 11. 10. 2009 od 10,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na domácím trávníku proti týmu ze Střelic. Bohužel, i v tomto utkání pokračoval problém s malým množstvím hráčů, kteří do utkání nastoupí. K původním 8 „bojovníkům“ se připojili Martin Caudr a Jan KonečnýPřípravky (ve druhé půli se připojil ještě Vojtěch Kříž). Podle toho se také utkání vyvíjelo.

Střelice měly ihned od počátku velkou převahu a zahrozily hned ve 2. minutě. Samostatný únik jejich útočníka ale bravurně zlikvidoval Vojtěch Divácký. Ve 4. minutě vybojoval míč v rohu hřiště Jakub Kiefer a naservíroval do jasné šance před odkrytou branku Pavlu Pololáníkovi, ten však míč do sítě neprotlačil. Míč mu sebral stoper, jenž přešel přes celé hřiště a krásnou střelou otevřel gólový účet utkání – 0:1. V 9. minutě zahrával soupeř rohový kop, po kterém dorážel z bezprostřední blízkosti jejich útočník, Vojtěch Divácký neměl šanci – 0:2. Ve 12. minutě pronikal sám Střelický útočník, Vojtěch Divácký míč vyrazil, ten však vrátil zpět na velké vápno jeho spoluhráči, který trefil výstavní střelou pravý horný růžek naší svatyně – 0:3. V 17. minutě podskočil míč smolně Jiří Vailand a soupeřův útočník šel opět sám na Vojtěcha Diváckého, tentokráte mu nedal šanci a prostřelil jej – 0:4. V rozmezí mezi 21. a 25. minutou zlikvidoval náš brankář 3 velké příležitosti hostí a zabránil tak zcela jistě ještě horšímu skóre. Ve 26. minutě vypálil ze 30-ti metrů Střelický útočník a míč zapadl přesně „pod víko“ naší branky – 0:5. Ve 31. minutě zabojoval Jiří Mašek, přešel přes 3 hráče soupeře a poslal do brejku krásným pasem Pavla Pololáníka, ten ještě našel lépe postaveného Jiřího Vailanda, jenž nedal šanci brankáři a prostřelil jej – 1:5. To bylo z první půle vše.

Ve druhém poločase se přidal k týmu další, v pořadí již 3. hráč naší PřípravkyVojtěch Kříž a soupeř opět začal tlačit. Ve 45. minutě byl sražen Střelický útočník Zdeňkem Jarošempokutovém území a následovala penalta, kterou Střelice proměnily – 1:6. Hra poté polevila a utkání jako by se již jen dohrávalo. V 59. minutě se postavil k trestnému kopu ze 20-ti metrů Jiří Mašek, obstřelil zeď, ale brankář Střelic si s jeho střelou poradil. V 60. minutě měli hosté velikou příležitost, když z velkého vápna napřáhl jejich záložník, Vojtěch Divácký však střelu i následnou dorážku bravurně zneškodnil. V posledních minutách musel ještě náš brankář řešit několik nepříjemných skrumáží, ale soupeři se již další branku vsítit nepodařilo.

Sumasumárum: Bojovníci, klobouk dolů, Vy, co jste zbyli jste makali a nevzdávali se a to se cení. I kluci z Přípravky působili statečně, díky. Sám se těším na utkání, ve kterém naši žáci budou hrát v počtu, jaký má u fotbalu být !!! Snad takové brzy bude !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář