Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - STŘELICE 2:0 (0:0), 31. 8. 2008

31. 8. 2008

Naše branky: Pavel Boček 1:0, Pavel Boček 2:0

Sestava: Adam Dvořák - Jaku Fousek, Ladislav Slezák (Aleš Borkovec), Jakub Halas, Zdeněk Slavíček - Vojtěch Divácký, Jiří Patloka, Jiří Mašek, Zdeněk Jaroš - Jaroslav Valík (Ondřej Halas), Pavel Boček - náhradníci - Jakub Kiefer,  Lukáš Jáchim

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

Obrazekneděli, 31. 8. 200810,30 hod., vstoupili naši žáci do letošního ročníku soutěže. Přivítali nováčka soutěže ze Střelic a všichni byli zvědaví, jak že si ti naši žáci budou letos v soutěži vést.

Prvních dvacet minut se oba týmy oťukávali a hrálo se především ve středu pole. Ve 20. minutě se po ose Jakub Halas, Pavel Boček dostal míč k Jiřímu Maškovi, ale jeho jedovku ze 20-ti metrů zlikvidoval hostující brankář. Ve 25. minutě kopal rohový kop Jiří Patloka a míč se dostal opět k Jiřímu Maškovi, který z pozice penalty přestřelil. Ve 28. minutě utekl obráncům Pavel Boček, ale brankář jej bohužel vychytal. Ve 30. minutě přiťukl Jiří Mašek míč lépe postavenému Jiřímu Patlokovi, ale jeho pokus hostující brankář vytěsnil na rohový kop. Dvě minuty před koncem poločasu ještě výborně zakombinovali kapitán ObrazekLadislav Slezák, Pavel Boček a Jiří Mašekvýhodné pozice přestřelil branku Střelic. Do kabin se tedy šlo za bezbrankového stavu.

Ve druhé půli již prakticky existoval jen jeden tým a bylo otázkou času, kdy se aktivita přetaví v branky. Ve 36. minutě šel sám na brankáře Pavel Boček, ale jeho křižná střela skončila těsně vedle pravé tyče branky hostů. O minutu později zahrával rohový kop Jiří Mašek a ve skrumáži před brankou hostů se nejlépe zorientoval Pavel Boček, který otevřel dnešní střelecký účet – 1:0. Ve 48. minutě poprvé zahrozily Střelice a jejich trestný kop skončil na tyči branky Adama Dvořáka. Ihned z protiútoku šel sám přes celé hřiště Ladislav Slezák, ale došly mu síly a branku soupeře vůbec netrefil. V 50. minutě opět pálil v dobré pozici Pavel Boček, ale s jeho pokusem si brankář Střelic poradil. V 54. minutě pálil ve skrumáži Jaroslav ObrazekValík, ale jeho pokus opět brankou neskončil. O 3 minuty později se řítil dnešní smolař Pavel Boček již poněkolikáté sám na brankáře, ale jeho křižná střela bodlem skončila jen několik centimetrů vedle pravé tyče branky Střelic. V 58. minutě se dostal do 100% šance i Střelický útočník, ale naštěstí ani on se do naší sítě netrefil. V 59. minutě ještě výborně pálil Zdeněk Jaroš, ale jeho pokus vychytal Střelický brankář.60. minutě již ale bylo veselo. Rychlík Pavel Boček přešel půl hřiště, udělal si kličku brankáři a do prázdné branky zakončil – 2:0. Právě Pavel Boček byl i u poslední naší příležitosti v tomto utkání, ale jeho střela zleva se opět do branky nevměstnala. Utkání tedy skončilo naší výhrou v poměru 2:0.

Sumasumárum: Naši hráči byli v průběhu celého utkání lepším týmem a je jen škoda, že spousta jejich šancí neskončila brankami. Je vidno, že hráči, kteří letos Obrazekodešli do dorostu budou chybět, ale i mladí musí získávat zkušenosti. Utkání mělo poměrně solidní úroveň a já bych našim nejmladším moc rád pogratuloval k první výhře v soutěži.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratuluji

(MaŠ, 1. 9. 2008 9:23)

Kluci, gratuluji k úspěšnému vstupu do nové sezóny. Přeji Vám, ať Vám vítězná vlna vydrží co možná nejdéle. Držte se !!!