Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - VĚCHNOV 1:1 (1:0), NA PENALTY 6:4, 20. 6. 2009

20. 6. 2009

Naše branka: Jakub Halas 1:0

Sestava: Leoš Knoflíček - Zdeněk Jaroš, Radek Bednář, Jakub Halas, Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Kevin Babička, Ondřej Halas - Jakub Kiefer, Jaroslav Valík, Lukáš Jáchim - náhradníci - Pavel Pololáník, Daniel Chlubna

Fotogalerie z utkání

sobotu, 20. 6. 2009 od 14,00 hod., sehráli naši žáci přátelské utkání na domácím trávníku proti týmu z Věchnova. Toto utkání bylo součástí bohatého fotbalového programu našeho zakončení letošní sezóny.

První půle probíhala za klidného tempašancemi na obou stranách. Oba brankáři však byli pozorní a tak míč za svá záda nepustili. Našemu týmu se ale nakonec přeci jen podařilo skórovat, když branku vsítil Jakub Halas. Na tuto nedokázali Věchnovští do konce poločasu odpovědět, takže se do kabin odcházelo za našeho vedení 1:0.

Ve druhém poločasu soupeř přidal na aktivitě a měl malinko více ze hry. Brankář Leoš Knoflíček byl však pozorný a veškeré pokusy soupeře zlikvidoval. I naši fotbalisté měli šance, ale i tyto zůstaly neproměněny. Věchnovu se nakonec podařilo vyrovnat, takže se utkání skončilo spravedlivou remízou.

V penaltovém rozstřelu vyhráli naši žáci v poměru 6:4 a opět dokázali, že tato disciplína je u nás velmi úspěšná.

Sumasumárum: Utkání bylo příjemným zpestřením našeho programu ukončení letošní fotbalové sezóny. Probíhalo za klidného přátelského tempa, a jak již jsem zmiňoval, remíza je spravedlivým výsledkem sil obou týmů na hřišti. Do příští sezóny popřejme našim mladým fotbalistům mnoho úspěchů. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dick

(maseééér dick, 10. 8. 2009 17:03)

njn ae jako masili jsme vas tak tady nevykladejte blboli... melete tady nesmysli aby si kazdej precetl na vasem pofidernim webu ze to umite ae opak je pravdou...ruku na srdce vasi zaci jsou radi kdyz si zavazou kopacky a nabehnou na hriste!!!

re Jamal

(MilZed, 22. 6. 2009 18:51)

Hm za vsecko muze vzdycky rozhodci.A jakej rozhodci by to mel podle tebe piskat,kdyz slo jen o pratelacek?

Věchnov

(Jamal, 22. 6. 2009 16:11)

to joXD dyt jsme vas prehravali meli jste jednu ubohou sanci a z te jste dali gol ae kdyby vam to nepiskal domaci rozdhoci tak jsme vyhrali