Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - VELKÁ BÍTEŠ 8:1 (4:0), PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

1. 9. 2009

Naše branky: Jiří Mašek 4x, Jiří Patloka 2x, Jaroslav Valík, Zdeněk Jaroš

Sestava: Jiří Vailand - Jakub Halas, Zdeněk Jaroš, Jakub Fousek, Vojtěch Divácký - Jakub Kiefer, Jiří Mašek, Jiří Patloka - Jaroslav Valík, Lukáš Jáchim, Dominik Suchánek - náhradníci - Jan Konečný, Martin Caudr

úterý, 1. 9. 2009 od 17,00 hod., sehráli naši žáci svoje první letošní přátelské utkání před novou sezónou 2009/10 s týmem mladších žáků Velké Bíteše.

Prakticky celé utkání měli naši kluci ve své moci, jelikož soupeř prakticky nastoupil s mladšími žáky a velikostní a tím i zkušenostní převaha byla znát. Naši žáci nastříleli mladšímu soupeři celkem 8 branek, o něž se podělili – Jiří Mašek 4x, Jiří Patloka 2x, Jaroslav Valík a Zdeněk Jaroš. Soupeř kontroval z pokutového kopu.

Pevně věřme, že naši žácinové sezóně naváží na dlouhodobé úspěchy, kdy pravidelně končí v soutěžních sezónách v první trojici tabulky.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář