Jdi na obsah Jdi na menu
 


VEVERSKÉ KNÍNICE - DOLNÍ LOUČKY 4:6 (1:4), PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

1. 4. 2007

Dne 1. 4. 2007 sehrálo naše žákovské mužstvo přátelské utkání na hřišti Veverských Knínic.

První poločas byl v režii našich hráčů, kteří byli důraznější v osobních soubojích. Naši hru dobře dirigoval náš střední záložník Kryštof Večeřa. Po zlepšené střelbě ve druhé části poločasu jsme se dokázali prosadit. Tři branky dokázal vstřelit náš hráč Jan Kožina. Nejdříve dvakrát jako přes kopírák prostřelil hostujícího brankáře křižnými ranami. Poté završil svůj hattrick nádhernou výstavní střelou z vápna do horního růžku soupeřovi branky. Poločasový výsledek zapečetil naší čtvrtou brankou Jakub Halas a domácí svojí jedinou brankou dali výsledku konečnou poločasovou podobu.

Ve druhé půli náš trenér Alois Procházka udělal spoustu změn, aby si zahráli i ostatní hráči. Ze hry odešli hráči, kteří budou po konci sezóny již hrát za dorost a zbývajících 14 hráčů se v průběhu druhé půle střídalo hokejových způsobem. Konečnou podobu výsledku dali náš Kryštof Večeřa a František Pestr, domácí korigovali třemi brankami. Konečný výsledek je tedy 6:4 pro naše mužstvo.

Sumasumárum: Trenér Alois Procházka se po utkání vyjádřil, že příprava splnila svůj účel. Někteří hráči příjemně překvapili, ale někteří musí do prvního mistrovského zápasu ještě hodně přidat. Týká se to i hráčů ze základní sestavy. Celkem se vystřídalo 18 hráčů. „HRÁČI, POPERTE SE O MÍSTO V ZÁKLADNÍ SESTAVĚ, KONKURENCE JE ZDRAVÁ A POTŘEBNÁ !!!“

A

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

good much

(cristiano ronaldo, 11. 4. 2007 14:18)

dolní loučky pupil is best world