Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - VEVERSKÉ KNÍNICE 9:1 (3:1), 10. 6. 2007

10. 6. 2007

V neděli, dne 10. 6. 2007 ve 14,30 hod. sehráli naši žáci poslední utkání v sezóně 2006/07. Na domácím trávníku přivítali tým Veverských Knínic, se kterým na podzim jenom remízovali 2:2.

ObrazekUž od samotného počátku utkání měli naši hráči více míče na svých kopačkách a brzy vše přineslo ovoce. Trpělivě jsme rozehrávali, kombinovali a dokazovali, jak krásná je ta kopaná hra. První poločas přinesl 3 branky v síti hostů a veliké množství dalších neproměněných šancí. Hosté z ojedinělého protiútoku dokázali také skórovat, takže se šlo do kabin za stavu 3:1 pro naše fotbalisty.

ObrazekVe druhé půli už to byl koncert v podání našich mladých fotbalistů. Kombinovali, naráželi, běhali a přineslo to i nádherné branky. Postupně jsme nastříleli další 6 branek, které jsme vsítili snad všemi možnými způsoby. Hlavou, levou i pravou nohou. Předváděná hra byla velice líbivá a utkání tedy skončilo drtivým vítězstvím 9:1 v náš prospěch.

ObrazekSumasumárum: Zápas naši žáci měli naprosto ve svojí moci, předvedli veliké množství hezkých akcí, soubojů jeden na jednoho a také krásných branek. Celkové výsledky letošní sezóny jsou uspokojivé. Mužstvo skončilo na celkovém 3. místě, čímž navázalo za svoje úspěšné sezóny v minulých letech. Kluci gratuluji Vám všem a pevně věřím, že v dobrých výsledcích budete i nadále pokračovat !!!

a

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kluci, moc Vám gratuluji ...

(MaŠ, 10. 6. 2007 20:58)

Hezky jste si zahráli a zastříleli si !!!