Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - VEVERSKÉ KNÍNICE 5:2 (1:0), 10. 5. 2009

10. 5. 2009

Naše branky: Jiří Mašek 1:0, Jiří Patloka 2:0, Jiří Patloka 3:0, Pavel Pololáník 4:0, Jiří Mašek 5:0

Sestava: Adam Dvořák - Zdeněk Jaroš, Radek Bednář, Jakub Halas, Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Jiří Patloka, Jiří Mašek, Ondřej Halas - Jaroslav Valík, Jan Smejkal - náhradníci - Aleš Borkovec, Lukáš Jáchim, Pavel Pololáník

ŽK: Vojtěch Divácký

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 10. 5. 2009 od 10,30 hod., sehráli naši žáci další letošní mistrovské utkání na domácím trávníku proti poslednímu týmu v tabulceVeverským Knínicím. Jejich poslední měření sil na podzim skončilo naším vítězstvímpoměru 4:1. Dnes jsme chtěli opět zvítězit.

Naši mladí fotbalisté začali utkání velmi dobře a hned v úvodu si vytvořili několik slibných příležitostí. Jiří Mašek, který se vrátil do sestavy letos vůbec poprvé kvůli jeho zranění, byl na hřišti cítit. Bohužel, zpočátku nám chyběl klid při zakončení. Ve 20. minutě jsme se konečně dočkali. Těsně před velkým vápnem hostů vybojoval míč Jan Smejkal, uvolnil právě Jiřího Maška a ten svojí levou nohou vyslal tvrdý křižný projektil, který zapadl k tyči hostující svatyně – 1:0. Do konce poločasu se již nic vážného nestalo.

Ve druhé půli pokračovalo naše ostřelování Knínické branky. Bohužel naši střelci neměli dostatečně seřízené nohy a míče létaly mimo. Ve 37. minutě však po naší kombinaci vnikl do hostujícího pokutového území Vojtěch Divácký, nahrál Jiřímu Patlokovi a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 2:0. O 6 minut později stejný střelec perfektně vypálil vně pokutového území hostů a parádní brankou jsme se dostali již do 3-brankového vedení – 3:0. Poté zjistil rozhodčí, že hostující hráč hraje bez chráničů, za což obdržel žlutou kartu a byl vykázán ze hřiště, hosté tedy pokračovali v 10, jelikož neměli nikoho na střídání. Ve 49. minutě uvolnil Jiří Mašek střídajícího Pavla Pololáníka a ten svojí příležitost využil na 100% - 4:0. V 57. minutě pečetil náš brankový účet hráč zápasu - Jiří Mašek, jenž svojí pověstnou levačkou nedal hostujícímu brankáři šanci po předchozím krásném centru od Jiřího Patloky – 5:0. I přesto, že hosté hráli v 10-ti, nesložili zbraně a 2 protiútoky, resp. sóla od půlící čáry dokázali jejich útočníci přetavit ve dvě krásné branky. Konečné skóre se tedy zastavilo na – 5:2 pro náš celek.

Sumasumárum: Naši hráči splnili povinnost a poslední tým tabulky porazili s přehledem. Škoda samotného závěru, kdy si nechali dát dvě laciné branky, ale to se prostě někdy stane. V příštím kole však přivítají suveréna soutěže – Domašov a zde by byl jistě i bod zlatý. Držme palce.

MaŠ (info Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(mart!n, 11. 5. 2009 21:26)

www.fcdomejsn.webnode.cz