Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - VEVERSKÉ KNÍNICE 4:0 (2:0), 18. 4. 2010

18. 4. 2010

Naše branky: Jiří Patloka 1:0, Jakub Mičánek 2:0, Jan Vajgl 3:0, Jiří Patloka 4:0

Sestava: Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Zdeněk Jaroš, Jaroslav Valík, Doležal - Jakub Kiefer, Jiří Patloka, Ondřej Halas - Jan Vajgl, Pavel Pololáník, Lukáš Jáchim - další náhradníci - Jakub Mičánek, Michael Juračka

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

V neděli, 18. 4. 2010 v 10,30 hod., nastoupili naši žáci proti třetímu celku soutěže – Veverským Knínicím. V podzimním utkání byl lepší právě soupeř, když náš tým porazil, těsně v poměru 3:2.

Hosté začali lépe a prvních 15 minut měli více ze hry a náš celek jasně přehrávali. Všechny míče se rychle vraceli zpět, ale nakonec jsme toto těžké období ustáli a hru jsme vyrovnali. Ve 22. minutě vstoupil na hřiště opozdilec Jakub Mičánek a byl to právě náš tým, jenž začal diktovat tempo hry. Ve 24. minutě po ose Jaroslav Valík, Jakub Mičánek se míč dostal k Jiřímu Patlokovi a ten přízemní střelou otevřel skóre – 1:0. Ve 26. minutě přeloboval Jiří Patloka obranu soupeře a míč si narazili – Ondřej Halas, Jan Vajgl a Jakub Mičánek a poslední jmenovaný se z malého vápna nemýlil – 2:0. To bylo z první půle vše.

Ve druhé půli jsme to opět byli my, kdo diktoval tempo hry a soupeř začal mít problémy. Velmi dobře hrající Ondřej Halas, herně jasně převyšoval vysoké soupeře, škoda jen, že spoluhráči jeho výborných přihrávek nedokázali využívat. Minimálně 4 gólovky a další slibné šance nebyly dotaženy do konce a až v samotném závěru naši hráči zapečetili výsledek. Nejdříve v 65. minutě se Ondřej Halas nadechl k nevídanému sólu, prošel až na penaltu soupeře a poté míč přenechal Janu Vajglovi, ten technickou střelou k tyči zvyšoval skóre – 3:0. O minutu později pak napřáhl ze 20-ti metrů střelou k tyči Jiří Patloka a utkání tímto zakončil – 4:0.

Sumasumárum: Náš celek podal velmi dobrý týmový výkon a zaslouženě zůstaly všechny body doma. Blahopřejeme k výbornému výsledku.

MaŠ (trenér Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vole

(brankař, 23. 4. 2010 12:05)

zas tak dobrej vykon sem nememl...

,,,,,,,,,,

(,,,,,,,,,, 20. 4. 2010 15:25)

a brankare tu nepochvalite a mel taky super vykon...