Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - VEVERSKÉ KNÍNICE 9:0 (6:0), 21. 10. 2007

21. 10. 2007

neděli, dne 21. 10. 200710,30 hod., sehráli naši žáci svoje poslední domácí utkání v podzimní části sezóny 2007/08. Přivítali tým Veverských Knínic a v utkání byli jasným favoritem, ale podcenění si nikdo v žádném případě nepřipouštěl.

Obrazek

Dle předpokladů se naši žáci do soupeře pustili s vervou a vytvářeli si jednu šanci za druhou, bohužel dlouho trvalo, než se některá z mnoha střel ujme. Během prvních 25 minut si naši kluci vytvořili 6 střeleckých příležitostí, ale ani Dominik Martinek, ani Jiří Mašek a ani Ondřej Svoboda branku vstřelit Obrazeknedokázali. Ve 25. minutě se Jiří Mašek opřel do rány z velkého vápna, ale trefil pouze břevno branky Knínic. Ve 26. minutě si však Jiří Mašek spravil chuť. Dostal míč těsně před vápnem hostů, obešel dva obránce a nekompromisně prostřelil brankáře hostů – 1:0. Za dvě minuty si stejný hráč vše zopakoval jako přes kopírák a perfektně vypálil z velkého vápna po břevno – nechytatelný projektil – 2:0. Hosté se v této fázi utkání zcela sesypali a po další z mnoha našich útočných akcí zahrál jejich obránce rukou v pokutovém území – penalta. K té se postavil náš výborný brankář Jindřich Borkovec, který dosud v soutěži neinkasoval, a s jistotou proměnil – 3:0. Ve 30. minutě si skvěle hrající Jiří ObrazekMašek perfektně zpracoval míč, opět obešel dva obránce a jeho tvrdá rána levou nohou skončila „anglickým gólem“. Míč se odrazil od břevna za brankovou čáru – 4:0. Ve 33. minutě se poprvé v dolnoloučském dresu trefil nováček Ondřej Svoboda, který po narážečce se spoluhráčem utekl obraně po pravé straně a křižnou střelou nedal brankáři hostů šanci – 5:0. V poslední minutě první půle byl ve skrumáži před hostující brankou nejdůraznější dnešní střelecký král Jiří Patloka a zahájil tak svoje dnešní střelecké galapředstavení – 6:0.

Druhá půle se ubírala ve stejném duchu a trenér Alois Procházka pomalu Obrazekpostahoval největší opory, které čekal následně zápas s dorostem. I přesto naši kluci soupeře téměř do ničeho nepustili a naopak50. minutě Jiří Patloka zvýšil již na 7:0. To když Dominik Martinek vypíchl míč obránci a poslal krásnou přihrávkou zmiňovaného střelce do samostatného úniku a ten se nemýlil. O pět minut později získal míč ve středu pole náš špílmachr Jiří Mašek, krásně uvolnil aktivního Jiřího Patloku a ten střelou podél brankáře završil svůj čistý hattrick – 8:0. A aby toho nebylo málo, tak v 60. minutě opět vybojoval důrazný Jiří Patloka míč v souboji s dvěma obránci, pohodil si ho před sebe a zapečetil svojí dnešní čtvrtou brankou výsledek na konečných 9:0. V posledních deseti Obrazekminutách jsme v klidu kontrolovali výsledek a měli i několik příležitostí skóre hezky zaokrouhlit, ale ani jedna z šancí brankou neskončila. Naši žáci tak vyhráli na soupeřem z Veverských Knínic vysoko – 9:0 a zajistili si tak ještě před posledním zápasem první místo po podzimní části.

Sumasumárum:dnešním utkání naši žáci nedali soupeři z Veverských Knínic šanci a v klidu se prostříleli až téměř k dvoucifernému výsledku. Skvěle zahrál celý mladý tým, ale hodně vyčnívali tradičně hráči – Ondřej Borkovec, Jiří Mašek a dnes i skvělý střelec Jiří Patloka. Příští týden budou naši „mistři podzimu“ ještě bojovat v asi nejtěžším utkání v této části na hřišti Ketkovic a bojovat bude i náš skvělý brankář Jindřich Borkovec, který dosud nedostal branku. Čisté konto drží již 490 minut !!! GRATULUJEME !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:.........:

(Leoš Knoflíček, 22. 10. 2007 19:02)

Tak třeba se to povede předpokládám že asi ne!!!Ale co víte stačí 2:0 abyste vyhráli!!!!Ale snad to zvládnete!!!!BORCI!!!

supr

(niki, 22. 10. 2007 17:21)

hoši všem moc díky za supr výkon a doufám že v ketkách udržíme čeisté konto a dobrý výsledek nejlepší by bylo 9:0 aby sme měli skóré 60:0 to se asi nepovede

Gratulace

(MaŠ, 21. 10. 2007 21:59)

Jako ostatně každý týden Vám i dnes moc gratuluji. V dnešním utkání jste předvedli mnoho hezkých kombinací a akcí a taky krásných branek. Vedete zaslouženě Vaši soutěž a také zde zaslouženě přezimujete. Čeká Vás ale ještě asi nejtěžší utkání příští týden v Ketkovicích, ale věřím, že to zvládnete. I Tobě Jindro gratuluji a držím palce, ať tu nulu udržíš až do jara !!!

:....................:

(Leoš(KAKA), 21. 10. 2007 21:07)

Jste fakt BORCI!!!!!!Jste GOOOOD!!!!

jojojojo

(Adu, 21. 10. 2007 16:55)

Hoši dobře sme dneska hrály jen ještě zvládnout ketkovice bez inkasovaného gola a sme přes zimu 1.