Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - VÍR 1:5 (0:3), PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

12. 4. 2009

Naše branka: Kevin Babička

Sestava: Adam Dvořák - Jakub Fousek, Radek Bednář, Jakub Halas, Jaroslav Valík - Ondřej Halas, Zdeněk Jaroš, Jiří Patloka, Vojtěch Divácký - Martin Tuček, Jakub Kiefer - náhradníci - Pavel Pololáník, Lukáš Jáchim, Aleš Borkovec, Kevin Babička

neděli, 12. 4. 200910,00 hod., sehrálo naše žákovské mužstvo svoje první letošní přátelské utkání, když na našem hřišti přivítali tým Jiskry Vír.

Hosté od samého začátku byli lepším týmem a přehrávali naše hráče prakticky po všech stránkách. Brzy se dostali do vedení a do konce poločasu dostali po přečísleních ještě další dvě branky. Do šancí se naši kluci dostávali pouze sporadicky a bylo znát, že v našich řadách chybí zraněný „špílmachr“ Jiří Mašek.

Ve druhém poločase se obraz hry prakticky nezměnil a hosté byli opět lepším týmem. Z mnoha šancí, které si vytvořili, dokázali přetavit dvě v ty gólové. Naši kluci dokázali odpovědět pouze jedenkrát, když po centru Radka Bednáře zakončoval Kevin Babička.

Sumasumárum: Je dobré, že těsně před sezónou se ukázalo, jak na tom naši kluci jsou a je nutné zamakat na odstranění nedostatků. Příští týden se již naostro představí na hřišti týmu Střelice a věřme, že vstoupí do jarních bojů úspěšně.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář