Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - VYSOKÉ POPOVICE 5:1 (2:1), 31. 5. 2009

31. 5. 2009

Naše branky: Jaroslav Valík 1:0, Jiří Mašek 2:1, Jiří Patloka 3:1, Jiří Mašek 4:1, Jiří Mašek 5:1

Sestava: Adam Dvořák - Vojtěch Divácký, Radek Bednář, Jakub Halas, Zdeněk Jaroš - Jakub Kiefer, Jiří Mašek, Jakub Fousek - Pavel Pololáník, Jiří Patloka, Jaroslav Valík - náhradníci - Aleš Borkovec, Lukáš Jáchim

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 31. 5. 2009 od 10,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na domácím hřišti proti týmu z Vysokých Popovic. Na velmi podmáčeném trávníku naši nejmladší chtěli naplno bodovat, stejně jako na podzim na hřišti Popovic, kde jsme vyhráli nejtěsnějším rozdílem – v poměru 1:0.

Začali jsme velmi aktivně a již v 5. minutě se náš tým dostal do vedení. Jakub Halas přijal přihrávku od Jiřího Patloky, vypálil ze 20-ti metrů do břevna a odražený míč doklepl do prázdné branky Jaroslav Valík – 1:0. V 15. minutě si bohužel vybrala naše obrana slabší chvilku a na Adama Dvořáka se řítil osamocený útočník Popovic a nemýlil se – 1:1. Ve 22. minutě si připsal krásnou další asistenci Jakub Halas, poslal z vlastní poloviny nadýchaný centr až do pokutového území soupeře, míč zde převzal důrazný Jiří Mašek a proti brankáři se nemýlil – 2:1. Do konce první půle jsme sice ještě několik slibných příležitostí měli, ale žádnou jsme nedokázali přetavit v gól. Do kabin se tedy šlo za těsného vedení našeho týmu v poměru 2:1.

I ve druhé půli byl náš tým aktivnější a hrálo se především na jeho polovině. Ve 47. minutě vybojoval míč Jiří Patloka a napřáhl asi ze 20-ti metrů a za přispění teče hostující obrany zvýšil naše skóre – 3:1. O minutu později získal míč Jiří Mašek a zpoza vápna napálil míč tvrdě a tzv. „pod víko“ – 4:1. I nadále se utkání neslo pod naší taktovkou, ale další šance bohužel zůstávaly neproměněny. I hosté měli ještě jednu velkou šanci, tu však skvělým zákrokem zneškodnil Adam Dvořák. V 69. minutě našel Radek Bednář Jiřího Maška, který tradičně dělovkou pod břevno nedal hostujícímu brankáři šanci – 5:1. Takto také utkání skončilo.

Sumasumárum: Hezký výkon a zodpovědná hra, v tomto duchu se neslo dnešní utkání našich žáků. Po zásluze vyhráli rozdílem třídy a diváci se mohli bavit nádhernými brankami v podání našich střelců. Jen tak dál a příští týden ve Zbraslavi – SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉÉ !!!

MaŠ (info Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář