Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - ZBRASLAV 2:0 (1:0), 19. 10. 2008

19. 10. 2008

Naše branky: Jiří Mašek 1:0, Zdeněk Slavíček 2:0

Sestava: Adam Dvořák - Jakub Fousek, Ladislav Slezák, Jakub Halas, Vojtěch Divácký - Pavel Boček, Jiří Mašek, Zdeněk Slavíček, Jaroslav Valík (Lukáš Jáchim) - Jakub Kiefer (Aleš Borkovec), Ondřej Halas

ŽK: Ladislav Slezák, Jakub Halas

ČK: Ladislav Slezák

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 19. 10. 200810,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na domácím hřišti proti týmu ze Zbraslavi. Jednalo se o utkání 2. se 3. týmem tabulky, takže jsme byli všichni zvědavi, zda naši kluci potvrdí svoje lepší tabulkové postavení.

Od začátku utkání byli naši fotbalisté mírně aktivnější, ale větší příležitosti si nevytvářeli. Hrálo se utkání, které moc kvality nepobralo. Po několika lehkých šancích na obou stranách přišla 28. minuta a doposud nejkrásnější akce utkání. Aktivní Jiří Mašek si hezky vyměnil míč se Zdeňkem Slavíčkem a posléze krásně z velkého vápna nekompromisně zakončil tvrdou střelou k tyči – 1:0. Poté naše aktivita opět polevila a oba týmy prakticky dohráli bez šancí první půli.

Druhý poločas se od toho prvního téměř nelišil. Naši měli míče více na svých kopačkách, vytvářeli si příležitosti, ale tyto nedokázali přetavit v další branky. Hodně aktivní byl v průběhu utkání především „malý-velký muž“ Jakub Kiefer. V 50. minutě přišla další branková situace, tuto započal po pasu od Jiřího Maška Jakub Kiefer, nadvakrát vystřelil, ale brankář hostů byl úspěšný, odražený míč „sbalil“ Jiří Patloka, našel na vápně Zdeňka Slavíčka a ten tvrdou střelou „pod víko“ zvýšil skóre – 2:0. V 60. minutě bohužel zklamal kapitán týmu Ladislav Slezák, když neudržel uzdu a za mluvení obdržel druhou žlutou kartu a následně i červenou, tím náš tým hodně oslabil. Naštěstí vše dobře dopadlo a tak naši kluci získali do tabulky další 3 body.

Sumasumárum: Toto utkání vůbec nevypadalo na to, že hraje druhé se třetím mužstvem. Místo kombinací často hráči volili dlouhé nákopy do území nikoho. Po několika šancích na obou stranách ale nakonec právem zůstávají všechny body doma a naši nejmladší vyhráli v poměru 2:0.

MaŠ (informace Alois Procházka)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Laďa Slezák, 29. 11. 2008 23:51)

Nevím za co sem tu 2 šlutou dostal.prej sem mu řekl něco sprostýho ale netí to pravda.všichni kdo u toho byl tak ví že jsem řvla napřed na Kuby Halasa a poto na jirky maška.ale rozhodčí si myslel že řvu na něho a říkám mu něco sprostě.

Trest

(MaŠ, 23. 10. 2008 6:04)

Taže Laďa dostal 2 utkání natvrdo :( .... to nebylo moc kapitánské Laďo !!!