Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - ZBRASLAV 5:0 (1:0), 2. 5. 2010

2. 5. 2010

Naše branky: Jaku Mičánek 1:0, Jiří Patloka 2:0, Jiří Patloka 3:0, Jiří Patloka 4:0, Ondřej Halas 5:0

Sestava: Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Jakub Mičánek, Zdeněk Jaroš, Doležal - Jakub Kiefer, Jiří Patloka, Ondřej Halas - Jan Vajgl, Jaroslav Valík, Lukáš Jáchim - další náhradník - Vašíček

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

neděli, 2. 5. 2010 od 11,00 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na domácím trávníku proti soupeři ze Zbraslavi. Podzimní utkání vyznělo pro náš celek a i doma jsme chtěli naplno bodovat.

5. minutě vyslal Jiří Patloka do sólové akce Jaroslava Valíka, ale ten neproměnil. Naši byli již od začátku jasně lepším týmem a Jaroslav Valík ve 23. minutě nedal do poloprázdné branky další 100% šanci. Ve 25. minutě zahrával náš tým rohový kop, po němž trefil z malého vápna Jan Vajgl břevno, odražený míč vrátil do sítě z velkého vápna Jakub Mičánek – 1:0. To bylo do poločasu vše.

I ve druhém poločase pokračovala naše aktivita a ve 49. minutě přehodil krásnou střelou ze 22-ti metrů Jiří Patloka brankáře soupeře – 2:0. O 3 minuty později vybojoval stejný hráč míč a nechytatelnou střelou z velkého vápna opět trhal síť – 3:0. Čistý hattrick zapečetil Jiří Patloka56. minutě, kdy po velkém sólu přehodil soupeřova brankáře a zvyšoval skóre – 4:0. V 60. minutě poslal Jiří Patloka křižnou přihrávkou Ondřeje Halase a ten rovněž nezaváhal – 5:0.

Sumasumárum: Naši hráči měli v průběhu utkání stálou převahu a hosté hrozili pouze z brejků. Jeden se jim málem povedl hned v úvodu druhé půle. Naše hra však byla pomalá, bez pohybu a se špatným zpracováním míčů. Je třeba hodně věcí zlepšovat.

MaŠ (info trenér Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář